Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li je osechate na svojoj koži i kako?

El imate ponekad osechaj kao da nas zezzaju kad nas i ovdi plashe svetskom ekonomskom krizom?

Pa za nas u Serbiu kriza je bwe redovno stanje. Smile
Ako ih strefi nesto slicno sto smo mi imali- daj da im prodamo recepte kako napraviti pastetu, sir, jogurt i sl. i to sve bez struje... Jedino shampanjac nismo uspeli napraviti (bar kod mene u komsiluku), nece mehurici da se naprave u domacoj radinosti... lol
Mozda to bude sansa da zaradimo... wink
Konacno, ove i mozda prosle godine je krenulo nabolje. Osetio sam to na svojoj kozi.
Sad? Mislim da nas ne plase, banke su povecali uslove za kredit, strana ulaganja se smanjuju, neke gradjevinske firme vec otpustaju radnike.
Nema toliki uticaj po nas kao na susedne zemlja, ali kod nas sve kasni.
Mislim da ce biti gore. Da, navikli smo na krizu, ali kriza se prezivljava zaobilazenjem zakona, snalazenjem ko kako ume. A mi smo poceli da jacamo pravnu drzavu...
problemi...
Ekonomska kriza je kao i silovanje.. kad osetis, vec je kasno.... zato se treba angazovati preventivno...... ili legnes i uzivas...... roll
sta je za nas kriza?
99` za vreme bombardovanja prijatelji drzali prodavnice mesovite robe i posto sampanjac i kaviljar niko kupovao nije rekli daj da to sve utamanimo pa nek ide zivot...
te iste godine posle bombardovanja smo isli u grcku na more i pitaju grci kako smo preziveli
lepo jeli kaviljar,pili sampanjac i tako...
mislite da su nam poverovali???

kriza to je samo stvar izbora
Ima istine u tome......

Sampanjac ne volim, a kavijar mi je odvratan.. kada bih morao to da jedem i pijem smatrao bih da sam u teskoj krizi...... Smile
I ja mislim da ce se svetska kriza tek osetiti. Ne samo kod nas, vec u celom svetu.
Licno je jos nisam osetila.
Već dugo kriziramo, pa nam ova kriza nije ništa novo. Ko preživi, pričaće.... lollollol
Kod mene krize nema.
Sve pare držim u slamarici...
Smile
Lako je onima koji imaju para. Krizu ce i osetiti oni koji se vecito bore za zivot.
8) Ili u prevodu, sirotinja raja uvek nastrada. Smile
Izem ti ovog Jelasica, oborio euro taman kada treba da dobijem platu.
Jel` zna on bwe da ide Nova godina???
lol
Jeeeeeee, meni placaju u dinarima a dugujem u Eurima, obaraj, obaraj!
lollollollolTongue

Kad me vodis na rucak?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:49 am.