Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Droga
Sine, drogiraju se glupi ljudi. A ti nisi, niti želiš biti glup. Od
trave ćeš imati napade smeha 15 minuta, a onda ćeš dva sata biti u kurcu. Od skanka ćeš 20 minuta biti veseo, a onda ćeš tri sata biti u kurcu i još će ti pišalina smrdeti 12 sati na špargle. Od bombona će ti se mantati, pa ćeš skakati kao majmun i nećeš moći zaspati narednih 8 sati, od koke će ti smrdeti iz usta na ren i
nakon sat vremena ćeš shvatiti da si dao 100 eura da bi ti sat vremena bilo malo bolje ako si dobre volje ili dosta gore ako si loše. Kao i sa svakom drogom, uostalom...
LSD prave neki sumnjivi tipovi u sumnjivim labosima i ako stave
jednu jebenu kap više na taj list papira koji ćeš posisati da bi nakon toga video ljubičaste leptire kako ti gamižu po glaviću dok ti oko putuje na obližnji hrast - ode ti u pizdu materinu. Mislim, ne ti. Tvoj
mozak.
Ubrizgaš li hors, daće ti i injekciju s AIDS-om, pa da odmah
prekratimo muke. Samo te dve stvari molim u životu. Ako se meni
nešto dogodi, pazi na ostatak familije i nikad nemoj imati veze s drogom.
Hvala ti.

lollollollol

(mail)
sta ste njemu dali da se ovako ponasa???

((http://www.fotorola.com/uploads/014ef77c61.jpg))
Ne mogu da podnesem drogu i ljude koji se drogiraju. To je valjda jedina stvar u zivotu koju ne razumem niti zelim da je razumem.
Ovaj tekst je šaljiv, ali je u stvari veoma ozbiljan....
Iskreno, ovoga se najviše bojim....
Ne mogu da podnesem drogu i ljude koji se drogiraju. To je valjda jedina stvar u zivotu koju ne razumem niti zelim da je razumem.

Owaaay . . . sve hemijske supstance koje izazivaju zavisnost se nazivaju drogom. Wink

p.s. Ovo ti govorim kao aktivni pušač - vlasniku avatara sa zapaljenom cigaretom. oopslol
U dimu cigarete ima preko 500 otrova, sto bi znacilo da je opasniji od izduvnih gasova automobila. Bojim se da ljudi nisu svesni koliko su zlo ti smrtonosni stapici. Sto je jos ludje, ako se samo malo analizira taj cin, lako se shvata njegova besmislenost.

Bivsi strastveni pusac wink
A sada se ne pominje ona: "Što me ne ubi, učini me jačim!" lol
U dimu cigarete ima preko 500 otrova, sto bi znacilo da je opasniji od izduvnih gasova automobila. Bojim se da ljudi nisu svesni koliko su zlo ti smrtonosni stapici. Sto je jos ludje, ako se samo malo analizira taj cin, lako se shvata njegova besmislenost.

Bivsi strastveni pusac wink

Kako si to izveo da postanes bivsi? Rado bih to izvela sa sobom.
U sustini, jako je jednostavno, covek ne treba NISTA da uradi, treba samo da NE uradi. A to je da ne zapali cigaretu.

Evo priznacu kako sam ostavio, uzeo sam mesec dana off, popio dve case vina i popusio zadnju cigaretu. Onda sam samo cutao i trpeo, znao sam da ta kriza mora proci, pio sam i kafu i alkohol, namerno. Posle sedam dana bilo je gotovo, sto se krize tice, posle je samo ostala psiha i mehanizmi koji su se gradili godinama. A za tri nedelje i oni su nestali.
Od tada sam zapalio samo jednom, kada mi je drug poginuo, i odmah sam ugasio. Bila mi je odvratna.

Sada recimo dva, tri puta godisnje popusim cigarilos.....
Samo jak karakter to moze.... a ti si ZOOCO skorpija ako se
ne varam. Ja sam pusac, nisam pokusala da ostavim, ali mislim
ako bih to rekla da bi tako i bilo.... 8)
U mozgu pušača dešavaju se hemijske promene slične onima koje u mozgu izazivaju droge heroin i kokain, saopštili su naučnici Američkog instituta za borbu protiv zavisnosti. Naučnici već godinama veruju da nikotin stvara zavisnost kao i najteže vrste droga, ali nisu mogli da utvrde zašto.

(izvor: net)

shock

...

p.s. Ovo ti govorim kao aktivni pušač - vlasniku avatara sa zapaljenom cigaretom. oopslol

Pa, vidis da jos nisam zapalila Tongue.
Ma, sve to nije razlog da mi sada ne zapalimo po jednu....

lollollolwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:19 am.