Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Devojka i ja imamo svakodnevni sex. Upotreba kondoma ne prija ni meni a ni njoj. Vrlo cesto zavrsim u njoj i molimo se da sledeci ciklus dodje na vreme. Pitam kako da TACNO znam kada su joj plodni dani, to jest koliko dana posle i pre ciklusa mogu zavrsiti u njoj, uzimajuci u obzir da aktivnost spermatozoida ostaje oko 24h ili cak i vise.
Kako TACNO..... Nikako.. 8)

Ovulacija se dešava jednom mesečno (bar se tako smatra mada sam ja negde čitala da može da bude i više od jednom) ali to ne znači da se dešava tačno na sredini, plus je teško reći kad je ta sredina jer na dužinu ciklusa utiče mnogo faktora - zdravstveno stanje organizma, stres - pa je teško predviđati stvari napamet, bez posebnih ispitivanja.

Dan pre menstruacije ne bi trebalo da bude plodan ali otkud znaš da ćeš dobiti baš sledećeg dana. Isto tako, dan posle menstruacije je neprecizna definicija - nekome menstruacija traje 4 dana a nekome 8 a i dužine ciklusa su različite. Ima i slucajeva da zena zatrudni bas u
toku ciklusa, tj. dok ima menstruaciju.

Obicno se desava da kada se najvise vodi racuna, zene ostaju u
drugom stanju. Pa ti sada vidi sta ti je ciniti.... 8) wink
Igrate se, igrate... I to vrlo ozbiljnih igrica... shock

Jeste li culi za antibebi pilule?! Smile To je dobar nacin izbegavanja trudnoce... Smile
To su stvari s kojima ne treba rizikovati. Ovulacija je kod svakog razlicita i ponekad ne mora da bude "knjiski" primer. Tako da je najbolje ne racunati na nepolodne dane.
Mislim da je Amelijin savet najbolji. Neka tvoja devojka koristi antibebi pilule, ako vec ne volite oboje kondom. Tacno je da i pilule nose svoj rizik, ali...sve ima svoje ali i uvek to ali.
Konačno, neko željan spoznaje:

35 (trideset i pet) godina izučavam i exsprimetišem oblast medecine u vezi začeća.... :!:

Imam kćerku i sina, oboje su nastali iz "ljubavi", al na naučnoj osnovi..... 8)

Stotinehiljada, knjiga o tome je napisano, a milioni doktora medecine "leče" po celom svetu, ali ------ arrowarrow
Nećete verovati, samo max oko 33% njih zna osnove začeća.... :?:

Ali da počnemo:
prvo pitanje:
1.Da li neko zna koliko je vreme potrebno da se spoji "spermatozoid" i "jajna ćelija"........ :?

Samo se Vi "smejte", ali prvi koji tačno odgovori dobiće nagradu.... :!:
Inače tema je izuzetna, ali ....... arrowidea

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........... konačno ću moći da pišem o nečemu što stvarno znam.... :D
Racunanje i sex ne idu zajedno. wink Salim se. Tongue
Imate ove opcije:
- ili ti shlem na "glavu";
- ili neka devojka koristi kontracepcijske tablete, a postoji i kontracepcijski flaster, koji se zalepi na kozu (isto je pouzdan kao i tablete).
Neka se posavetuje sa svojim ginekologom, sta joj vise odgovara.
Pamet u glavu, srecno i mLogo uzitaka. Smile
ma šta ste toliko razvukli temu................... je li ti mali motoRciklisto, oklen tebi pravo da uopšte imaš sex sa devojkom pre BRAKA...................... kakvi kondomi, kakve pilule, NEMA, BRE, SEXA DOK JE NE OŽENIŠ I .

a posle ti neće trebati nikakve zaštite

..................................Smile))
NEMA, BRE, SEXA DOK JE NE OŽENIŠ I .

a posle ti neće trebati nikakve zaštite

..................................Smile))

Evo nacina kako da se borimo protiv bele kuge... Kotite se dok ima reproduktivnog materijala... shockshockTongue

Lepo ih ucish damice, nema shta... :D

Devojka i ja imamo svakodnevni sex.

Stvarnoooooo, iiii kako to izgleda... Vishe puta na dan?! :o
Mislim, pitam zato shto ako je vishe puta- veca verovatnoca da se zatrudni... shock
A, i zbog statistike...
wink

'el to ondaK vishednevni sex? lol

Da li vi imate svakodnevni sex, obican, prozican, nezanimljiv i epizodan ili imate svakodnevno sex??!!!

Nejasna ti ova afirmacija... rollrollroll

'el to ondaK vishednevni sex? lol

Hahahhaa, jeste... Visheputnosvakodnevni... lollolTongue

Al' onda me muci sledece pitanje... Da li je svaki put i finish(mushki - da se ogradim)?! shock To povecava rizik zatrudnjivanjaaaaa!!! shockshockshock
Samo Ti, mladicu, pocni da kuckas po forumu...... uopste neces da imas glavobolju sa plodnim danima..... lollollol
Amelija, vish' mozda zato ne volE kondome, jer se ondaK ne moze dokazati, da li je stvarno finishirao ili nEje. lol
Ali da počnemo:
prvo pitanje:
1.Da li neko zna koliko je vreme potrebno da se spoji "spermatozoid" i "jajna ćelija"........ :?

Samo se Vi "smejte", ali prvi koji tačno odgovori dobiće nagradu.... :!:
Inače tema je izuzetna, ali ....... arrowidea

predlog
mica i ja da se zrtvujemo u ime nauke a zlica da nam meri vreme ???
Netjem ja da vam merim vreme, jer lose uticem na tvoje nerve, pa neces moci da se koncentrises na finish. lolTongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 am.