Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogo sam stidljiv i uplasen nisam nikad imao devojku niti drugaricu niti bilo kad uopste progovorio jednu celu recenicu sa nekim ko je suprotnog pola od mene osim moje majke i sestre, imao sam samo drugare koji dodju i odu, skoro sam poceo da se druzim sa mojim 10god. starijim bratom od ujke, da me on stalno ne tera da zovemo zenske ja bi sigurno postao gay, ali imam problem sa caletom koji se sad ljuti sto smo kredita potrosili sa moba, i mnogo sam uplasen kada treba da stupim u kontakt sa strancima preko telefonskog sastanka. Molim vas pomagajte kako da nadjem ili platim devojku za sex cena nije bitna!!!
Pitaj kralja.
On to sve zna.... lollollollol
Pitaj kralja.

samo da ti kazhem:
izmislish nekog bolesnog patjenika, da bi mogla da botznesh, a posle kad budesh nataknuta sam ti je djavo kriv, zar nisi svesna da su tebi i slichnima bar pre dve godine provaljeni stzenariji, zheno draga pitam se koliko ti imash god. i imash li pametnija posla u svom zhivotu, koliko god ovo grubo zvuchalo ja sam dobronamera, sad ti to verovala ili ne na kraju ti se za isto hvata... winkwinkwink
Pitaj kralja.

samo da ti kazhem:
izmislish nekog bolesnog patjenika, da bi mogla da botznesh, a posle kad budesh nataknuta sam ti je djavo kriv, zar nisi svesna da su tebi i slichnima bar pre dve godine provaljeni stzenariji, zheno draga pitam se koliko ti imash god. i imash li pametnija posla u svom zhivotu, koliko god ovo grubo zvuchalo ja sam dobronamera, sad ti to verovala ili ne na kraju ti se za isto hvata... winkwinkwink

Jesam te nešto pitala?
Obiđi me. arrow
Pitaj kralja.

samo da ti kazhem:

Jesam te nešto pitala?
Obiđi me. arrow

ajde mi sad malo prichaj o tome, evo ja sam ti dokaz da svi nisu tvoji poltronchitji kako ti sebi umishljash i iks puta sam video neshto slichno nashto nisam odragovo, a to ne znachi da u budutjnosti netju, koliko god se to tebi svidjalo ili ne i tako TO... winkwinkwink
Kakve mushkarcine... Da ne verujesh... Unhappy

Samo srecom ima mudrijih da se povuku i iskuliraju... Smile
Mnogo sam stidljiv i uplasen nisam nikad imao devojku niti drugaricu niti bilo kad uopste progovorio jednu celu recenicu sa nekim ko je suprotnog pola od mene osim moje majke i sestre, imao sam samo drugare koji dodju i odu, skoro sam poceo da se druzim sa mojim 10god. starijim bratom od ujke, da me on stalno ne tera da zovemo zenske ja bi sigurno postao gay, ali imam problem sa caletom koji se sad ljuti sto smo kredita potrosili sa moba, i mnogo sam uplasen kada treba da stupim u kontakt sa strancima preko telefonskog sastanka. Molim vas pomagajte kako da nadjem ili platim devojku za sex cena nije bitna!!!

Ti to nas malo palsih? shock

p.s. Budi gay - reshi probleme i oslobodi se strahova... wink
E i ja bas planiram da veceras iskuliram kao pravi rastafarijanac! wink :D

lollollol
Za - biti gay ili platiti za prvi sex?! shock

a da probaš da Jih zoveš s fixnog na mobilAn................ možda će račun da ti bIdNe manji....................................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:08 pm.