Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pisite o Vasim dozivljajima i osecajima kako je kada se neko voli a dozivite prevaru, podlosti, ponizenje i cujete kasno sve te lazi, pokusate da oprostite a on glumi i pravi inat !!! Da li se prevara moze oprostiit? KAKVI SU TO LJUDI PO VASEM MISLJENJU? Pisite kako ste izasli iz te krize shock

(http://ak.scr.imgfarm.com/anim/md/CB051565.jpg)
ovakva tema je bila ili bar slična njojzi............... i tamo sam napisala, al ajd ću se ponovim i na ovoj............................

iz mog ugla postoje 2 mogućnosti

ili vratiš istom merom ili šutneš govance.............................Smile))
ako ćeš posle toga da prestaneš sa ovim glupostima, opali, evE već sam se namestila....................................Smile))
Ti do sada nisi cula da je prevara sasvim cOOl... wink
Shto rece Damica... shock
Lično, volela bih da imam sreće pa da umem da izaberem pametnog muškarca koji i ako poželi da me prevari učiniće to tako da ja nikada ne saznam... To je u celoj priči i vid poštovanja... JA NE VOLEM DA DELIM...
A ja... Mrzi me da lažem, pa zato lepo krenem dalje...
Mislim da je paćenje smišljati opravdanja, razmišljati šta smeš reći, i pamtiti šta si slagao...
Bar je tako do sada bilo wink
shock pametnog muškarca................ di to ima da se kupi?...................Smile))
el na google ukucaš prodaja, pametan muskarac? mrgreen
ovakva tema je bila ili bar slična njojzi............... i tamo sam napisala, al ajd ću se ponovim i na ovoj............................

Izvinjavam se, nova sam na forumu i bas se ne snalazim kako da pronadjem teme i grupe tema, ako zelite napisite mi da sledeci put ne gresim, hvala Smile
el na google ukucaš prodaja, pametan muskarac? mrgreen

wink Tako nekako, ako ne ide pretraga na srpskom, probaš ceo net... lol

Izvinjavam se, nova sam na forumu i bas se ne snalazim kako da pronadjem teme i grupe tema, ako zelite napisite mi da sledeci put ne gresim, hvala Smile

ma nema veze.................. nemoj da te pogađa moja konstatacija da je takva tema već bila.................... samo ti nastavi.............. sve je ok

u moru ovih glupavih tema, tvoje su pravo osveženje, pa čak i ako liče na one koje je nekada neko postavio..............................Smile))

imaš VELIKI pozdrav od mene....................Smile))
ovakva

Ne volim da vracam, u narodu se kaze "Sve se vraca sbve se placa" pa neka im se samo vrati,,,na lazima i suzama se ne stvara sreca...to je moje misljenje...ovo drugo prihvatam.....šutnes govance da ne smrdi vise roll
to ti kažem.............. ili ili............... trećeg nema........................Smile))

ma nema veze.................. nemoj da te pogađa moja konstatacija da je takva tema već bila.................... samo ti nastavi.............. sve je ok

u moru ovih glupavih tema, tvoje su pravo osveženje, pa čak i ako liče na one koje je nekada neko postavio..............................Smile))

imaš VELIKI pozdrav od mene....................Smile))

Hvala puno i ja Tebe od srca pozdravljam i saljem ti ovaj cvet!!!

(http://i83.photobucket.com/albums/j308/aleksa07/cvet.jpg)
to ti kažem.............. ili ili............... trećeg nema........................Smile))

Hahaha, kako nema pa nadjes bolju lutalicu da se nikada ne saznam da luta lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:29 pm.