Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

......toliko mnogo osoba prodje nasem zivotnom stazom....a tako je mali broj onih iza kojih ostanu tragovi u pesku....i nije bitno da li je ta osoba bila tu samo jedan momenat, samo tren, ili danima, mesecima, godinama....njen trag disete, cak i kad ne prebirete po secanjima, jer usla je u vas, sakrila se u ono sto danas jeste, ono ko ste, ostavila delice sebe zauvek vezane za neke samo vama poznate mirise, pesme, fraze, treptaje........a sada zivi samo u uspomenama....i vise je nema onako kako je bila, finalan je, zavrsen broj dodira koje ste podelili, broj reci, suza, osmeha.....nje(ga) vise nema, njena stopala nikad vise nece praviti nove tragove u pesku, ne samo vama, nego bilo kome....receno je sve sto se moglo reci, a mozda ne i sve sto je trebalo....ali druge sanse nema...nece je biti....jer vrata izmedju zivota i smrti se otvaraju u samo jednom pravcu....

Ali sta kad biste dobili tu sansu? Kada biste nekim cudom mogli dobiti jos jedan dan sa osobom koju volite (i ne, naravno da ne mislim samo na romanticnu ljubav, mislim jednostavno na bilo koju osobu koju volite, a koje vise nema)? Da kazete sve sto niste rekli, da odcutite zajedno neke nove tisine, da jos jednom pogledom upijete svaku crtu lica, da podelite mozda neki novi smeh, neku novu suzu? S kim biste pozelil taj poklonjeni dan? I kako biste ga proveli? Kuda bi vas odveli vasi tragovi u pesku?
.... Kuda bi vas odveli vasi tragovi u pesku?

u Kairo? lollollol
Mnogo ozbiljna tema za petak jutro... shock
E kada bi se to moglo, ja bih bila najsretnija na svetu.... sa svojim ocem bih provela!
Makar samo jedan tren da dobijem da ga vidim, zagrlim... Unhappy
.... Kuda bi vas odveli vasi tragovi u pesku?

u Kairo? lollollol

Pazi se, Kairo je opasno mesto za plavuse lol
To je bilo retoričko pitanje lollollollol

Će se ofarbam kad buDnem lutala pustinjom.... lollol
ma samo stavi katance, pokrij noge i ruke i niko ti nece nista, a u slucaju da si "pristojno" obucena (mislim po njihovim propisima) a da te neko napadne moze da dobije i smrtnu kaznu Wink
Hvala Ti. Za sve sto si ikada ucinio za mene. Sto si me naucio da se smejem. Sto si me naucio da je porodica najvaznija. Sto si mi pokazao da detinjstvo moze biti lepo. Sto si plakao sa mnom kada je bilo tesko. Sto si me zastitio kada je trebalo. Sto si radio da bih ja mogla da se skolujem u vreme najvece nemastine. Sto si se odrekao nekih stvari da bih ja imala neke stvari. Hvala sto si bio deo mog zivota. Sto si me voleo.
Mnogo bih ti jos toga imala za reci. Mozda ti nisam dovoljno govorila da te volim ali znam da si znao.
Ostavio si veliku prazninu.
Ipak, ne ljutim se sto si otisao.
Nedostajes mi.
Ја кад оставим траг у песку мене гађају камењем,куку мени wink
Ne shvate ljudi koja te emocija nagnala da šaraš po pesku... wink
Tragovi koje ostavljaju neke osobe u nama su tragovi koje nista ne moze da spere. Njihovim odlaskom, na onaj svet, izgubilo smo mi, a ne oni.
Toliko toga bih mogla da im kazem, sto sam propustila svojevremeno, a ipak bih najvise volela da ih zagrlim i dam do znanja koliko su mi znacili i koliko mi sad nedostaju.
a kako bi rekla za stare egipcane i piramide po sred peska

igrala se decica pa eto...
malo su nestasni bili
Hvala Ti. Za sve sto si ikada ucinio za mene. Sto si me naucio da se smejem. Sto si me naucio da je porodica najvaznija. Sto si mi pokazao da detinjstvo moze biti lepo. Sto si plakao sa mnom kada je bilo tesko. Sto si me zastitio kada je trebalo. Sto si radio da bih ja mogla da se skolujem u vreme najvece nemastine. Sto si se odrekao nekih stvari da bih ja imala neke stvari. Hvala sto si bio deo mog zivota. Sto si me voleo.
Mnogo bih ti jos toga imala za reci. Mozda ti nisam dovoljno govorila da te volim ali znam da si znao.
Ostavio si veliku prazninu.
Ipak, ne ljutim se sto si otisao.
Nedostajes mi.

crycrycrycry
Divno!
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:46 am.