Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MNOGO MI TESKO TO IDE,BILA MI JE KO SUNCE UJUTRO KAD IZLAZI,POLA FOTOGRAFIJA KOJE VIDITE JE ONA PRAVILA,PREDIVNA JE BILA,TESKO DA CU NACI BOLJU
Majstor za fotografije... Ijuuuuu... Fijuuuuuu... :D

Sa takvim stavom i necesh naci bolju...
Menjaj stav!

p.s. Odakle iskopa sve ove teme danas po forumu?! shock
Ona je bila "grešna"...... evil

A Ti i dalje "greške" praviš...... :o

ps: Kada si "video ili čuo" da je neka "mačka", skapala na grobu svog gospodara.... :?

ps2: "mačke" (bez obzira na pari nogu), vole samo da se vole, a ne umeju-neće da vole.... Tongue

pS3: zato dzukele uvek mačke na drvo teraju, pa onda dignu nogu i drvo "dobro zaliju"...... rollarrowideaoops
MNOGO MI TESKO TO IDE,BILA MI JE KO SUNCE UJUTRO KAD IZLAZI,POLA FOTOGRAFIJA KOJE VIDITE JE ONA PRAVILA,PREDIVNA JE BILA,TESKO DA CU NACI BOLJU

Gosn' HN. znamo mi da ste vi mrče face...ali ne morate da vičete na nas! Unhappy em boldovano em velika slova... lollol

Caps Lock- OFF winklollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Majstor za fotografije... Ijuuuuu... Fijuuuuuu... :D

Sa takvim stavom i necesh naci bolju...
Menjaj stav!

p.s. Odakle iskopa sve ove teme danas po forumu?! shock

potrudio sam se kao sto bi se potrudio oko tebe

Gosn' HN. znamo mi da ste vi mrče face...ali ne morate da vičete na nas! Unhappy em boldovano em velika slova... lollol

Caps Lock- OFF winklollol

pardon nisam znao da ste toliko osetljivi
vazi li to samo za mene
Neko meni drag bi rekao na ovo:

KLIN SE KLINOM IZBIJA, A KLINKA KLINKOM (ILI ZENA ZENOM). lollol
Neko meni drag bi rekao na ovo:

KLIN SE KLINOM IZBIJA, A KLINKA KLINKOM (ILI ZENA ZENOM). lollol

KAD BI TAKO LAKO BILO URADITI KAO GOVORITI TI BI BIO NA BIJELOM KONJU
Pa, pazi, imas dva izbora:
A) sedi kuci i placi za bivsom,
B) izadji, uzivaj, upoznavaj devojke i ne trazi bivsu u njima, jer je neces naci. Wink

Ne brini, ide sezona, oporavit ces se brzoooo..

da se kladimo da i ona o tebi misli isto.........................Smile))
Brate, znam kako ti je. Ako nisi sklon ženama sumnjivog morala onda moraš piti još više da bi je zaboravio. Trećeg rešenja nema.
Ovo ti ne govorim napamet već iz iskustva.
Znam šta pričaš. I ja sam im'o jednu što je dobro igrala yamb. Nikad više tak'u nEsam sreo...
lollollol
da se kladimo da i ona o tebi misli isto.........................Smile))

Micika na kojem šalteru su opklade lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:41 am.