Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..unisten...sjeban...nestaje zbog par idiota,koji su ga zloupotrebili za svoje bolesne svadje.....naravno i admin im je pomogao svojim cutanjem...odustajem...nema svrhe...ima jos sajtova i normalnih ljudi....jebite se bolesnici..
i treba da nestane jer:
1. kontinualno se krsi diskrecija clanova zbog bagova na sajtu
2. kontinualno se dozvoljava vredjanje i objava privatnosti clanova

Medjutim tacka 3. se odnosi na same clanove, koji cute kad ne treba a ne cute kad treba. To je tako od pocetka, mada copora nema, zakoni copora itekako vaze za ponasanje forumasa.

winkwinkwink
Ok, ubismo se od posla, poslednjih mesec i vise dana, ne znam da li primecujete da smo uneli neke novine na sajtu, poboljšali smo funkcionalnost itd. Ovaj sajt je posvećen upoznavanju i razmenjivanju mišljenja u nekim normalnim okolnostima. Nažalost, pošto vidim da su ovde svakakvi počeli da dolaze i da vrše torturu, više pažnje ćemo posvetiti trebljenju ovog sajta od svakakvih koji ga pretvaraju u nešto što nije! Ne damo da se ovo dešava.

Ne na našem sajtu!
Adminka
Adminka, bilo je i gorih perioda i nepodnosljivijih clanova, pa se nije reagovalo. Ne znam ko je u pitanju, kada se kaze "svakakvi", ali trenutno je mirno i nema nekih nesporazuma. Ako se tvoj post odnosi na Broda i Belu, to je deo "folklora" ovog foruma i nema razloga da se bilo ko eliminise.

Gde ste da reagujete kada je stvarno to neophodno? Kada upucujemo apel, a ostajemo uskraceni za bilo kakvu akciju s vase strane?
Ok, ubismo se od posla, poslednjih mesec i vise dana, ne znam da li primecujete da smo uneli neke novine na sajtu, poboljšali smo funkcionalnost itd. Ovaj sajt je posvećen upoznavanju i razmenjivanju mišljenja u nekim normalnim okolnostima. Nažalost, pošto vidim da su ovde svakakvi počeli da dolaze i da vrše torturu, više pažnje ćemo posvetiti trebljenju ovog sajta od svakakvih koji ga pretvaraju u nešto što nije! Ne damo da se ovo dešava.

Ne na našem sajtu!

Primecujemo, nesto se radi, fantomske kocke vise nema, ostavite nama borbu sa agresorima, reagujte samo kada su jaci od nas

Vip clan i jedan od osnivaca otpora 12.juli 2007(dana kada je zabelezena najveca poseta Vasem sajtu)...
Srdacan pozdrav i ugodan boravak na Vasem i nasem sajtu Vam zelim 8)
'vako bi nekako Parni valjak rekao:

Igraj svoju igru, opusti se,
uhvati ritam,
nitko nam ništa ne može,
uhvati ritam...
lollollol
'vako bi nekako Parni valjak rekao:

Igraj svoju igru, opusti se,
uhvati ritam,
nitko nam ništa ne može,
uhvati ritam...
lollollol

He he he hehehehehehehehehehehehehe................joj bRe kiFliCe u chokoladi.......

pozdravchE
Admin, samo opušteno.
Ako ti ne plaćaju prekovremeni rad, odjebi ih.
..unisten...sjeban...nestaje zbog par idiota,koji su ga zloupotrebili za svoje bolesne svadje.....naravno i admin im je pomogao svojim cutanjem...odustajem...nema svrhe...ima jos sajtova i normalnih ljudi....jebite se bolesnici..

И 2008. је било интересантно Tongue

Ne na našem sajtu!

admine, da ti meni neku ponudu na moj mail!
mozda ti kupim sajt! winkwinkwink

Ne na našem sajtu!

admine, da ti meni neku ponudu na moj mail!
mozda ti kupim sajt! winkwinkwink
hahaha pederu ti nemas ni za carape,mamu ti jebem kulovsku lollollol

Само ти се чини функционише као швајцарски сат Tongue
(http://www.anypics.ru/pic/201211/640x480/anypics.ru-41339.jpg)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:54 pm.