Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

У почетку форум бјеше пуст и бјеше тама над форумом;и дух Мјјијин лебдјаше над понором.
И рече Мјјија:нека буде свјетлост.И би свјетлост.
И растави Мјјија свјетлост од таме.И свјетлост назва Мјјија пенис,а таму назва вагина.
И опет рече Мјјија:нек буде чврст.И би чврст.И постави га Мјјија на свод форумски да обасјава форум сјајем својијем.
И потом рече Мјјија:нек буде секс.И би секс.И кренуше форумаши по шумама и креветима славећи име Мјјијино.
И рече Мјјија себи:да начинимо себи силиконца што вибрира по обличју сунђерастог милоклиза.И створи себи Мјјија силиконца што вибрира по обличју сунђерастог милоклиза и гле,добро бјеше веома.
И обрадоваше се Мјјија великом радошћу.
И благослови Мјјија дан када је створила себи силиконца и посвети га.
И би вече и би јутро и дан јој прође у срећи и весељу.
А кад Карло напуни 400 година,видје Карло жбун гдје гори,и рече жбун Карлу:остави Мјјију и пођи у земљу Форумску и потражи тамо краља што га зову батина.И учини тако Карло и видје краља што га зову батина гдје сједи на гори Форумској и бесједи ученицима својијем.И слушаше га и Цитрон и Барка и Џомба што га зову Стара.А међу њима бијаше и неки Несташни,и Несташни рече:е,да ли ћеш нас ти учити?И написа Несташни посланицу о свијем тому.И чуше то и цареви и кнежеви и књижевници форумски и велику узбуну подигоше.
И јекну труба и пуче пушка и усташе мртваци из гробова својијех.И велика борба се заметну и ником ништа.
За ово што је написао казна ће му бити страшна.Седам година без секса-само чоколада. wink
ma dacemo mu i sladoled sve sa stapicem Tongue
Karlo ti si GENIJE rado ću ti doneti čokoladu i to u krevet, i ništa od kazne smatraj da si pomilovan lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A ovo nije samo moja odluka, ovo je jednoglasno od strane ženskog dela zemlje FORUMSKE! winkwinkwink
Zaboravile ste i na slag. Sve u kompletu. lol Sve za nase "cupavo" kuce. wink
Karlo, al ga napisa....svaka Ti bandera dala.... lollollol
Ma žene bre radodašne mislite malo na šećer u krvi, dajte čoveku neko piće da malo razblaži silnu glukozu lollollollol
Neshto zzestoko... Mislim piće... wink

И опет рече Мјјија:нек буде чврст.И би чврст.И постави га Мјјија на свод форумски да обасјава форум сјајем својијем.

Ne pratish dobro nastavu... Tztztztztz
I postavi ga Shuster na svod forumski da obasja clanice sjajem svojijem. wink
Karlo, svaka cast za uvod u temu :D
Neshto zzestoko... Mislim piće... wink

Ne pratish dobro nastavu... Tztztztztz
I postavi ga Shuster na svod forumski da obasja clanice sjajem svojijem. wink

Jest stvarno na svodu forumskom Shuster postavio.... lollollol
Шустеров је пролазан,Мјјијин је вечан wink
У ординацији код др.Миије од раног јутра седе 123албосер и Црногорац.Кад је дошла др.Миија
прво уђе албосер,извади киту и стане пред др.Миију.Кита му сва у крастама,зелена,љубичаста и плава,цури......
др.Миија-Пече ?
албосер-Пече.
др.Миија-Боли?
албосер-Боли.
др.Миија-Не диже се?
албосер-Не.
др.Миија-Мора да се сече.
Албосер побегне уверен да је у питању завера.Потом у ординацију уђе Црногорац,извади киту и стави га на сто испред др.Миије.Гледа др.Миија,ништа не види.
др.Миија-Пече ?
ЦГ-Не.
др.Миија-Боли?
ЦГ-Не.
др.Миија-Не диже се?
ЦГ-Богуми,диже се.
др.Миија-Па што си онда дошао?
ЦГ-А да, јадна не била, виђу га како је лијеп. wink
Здрава болест-Борислав Пекић

- Одакле си дошао?
- Ниоткуд. Ја сам одавде.
- Како то да те никад нисам срео?
- Нисам излазио.
- Био си болестан?
- Не, био сам здрав.
- Па, зашто ниси излазио?
- Па зато. Зато што сам био здрав.
- А сада, зашто си сада изашао?
- Разболео сам се. Сад сам као и сви други, нико ме неће приметити.
- Шта би се десило да те примете?
- Прогласили би ме за здравог.
- Је ли ти рђаво?
- Како где. У болесном свету, свакако.
- И шта би са тобом радили?
- Лечили би ме док се не бих и ја разболео.
- Али, ти си већ болестан, зар ниси?
- Од своје болести, да, само они хоће да болујем од њихове ... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:30 am.