Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svetska javnoscu se brzinom munje pronela vest kako je jedan iracki novinar svojim cipela gadjao Dzorza Busa na konferenciji za novinare. Kako vi komentarisete to?
Verovatno pri sebi nije imao nešto adekvatnije. roll
Bar mu nisu maznuli sat... a, mozda uzme i neki procenat od aukcijske prodaje carobnih cipelica.. lol
Ne znam da li znate ali novinar je uhapsen i prema poslednjim informacijama je pretucen u zatvoru: polomljeno rebro, pobredjeno oko i jos sto sta. Inace jedan arapski biznismen nudi 10 miliona dolara za jednu cipelu. A cerka libijskog predsednika zeli da ga odlikuje medaljom za izuzetnu hrabrost. U iraku su protesti da se novinar odmah pusti iz zatvora.
Upravo na vestima slušam kako su već napravili igricu, u kojoj možeš da budeš ili Bushov zaštitnik od cipele, ili onaj koji će ga gadjati... interesovanje je ogromno lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Upravo na vestima slušam kako su već napravili igricu, u kojoj možeš da budeš ili Bushov zaštitnik od cipele, ili onaj koji će ga gadjati... interesovanje je ogromno lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
steta sto bus nezna sta znaci gadjanje cipelom mozda bi se i osetio uvredjenim ili mozda zna :?:
Novinar je nevidjeno precizan... A Bush okretan i uvezzban - na nesrecu... Smile
Videla sam taj dogadjaj, sta reci... zao mi je sto je promasio.. lollol
Mislish - ubace u Belu kucu i to direktno... wink
Pa da...... cipele - kamikaze........... lolwink
Kako je sejao tako sada zanje... twisted

Ne slazem se Smile.
Naime, kakva mu je setva bila, zetva je jos i dobra...
Kao josh edan razlog za bombardovanje.
Po prirodi nisam zlurad, ali ovaj debilni Američki vođa je zaslužio puno više od gađanja cipelama.......
Jedino sam bio malo tužan kad se usljedila dva promašaja, veselio sam se njegovoj faci pogođenom cipelom....ali na žalost....

Šteta.... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:35 am.