Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Srpkinje su svemu najbolje na svetu Najbolja zenska,ljubavnice a i najbolje drugarice ,iako mi nije lako priznati
Хехехехехе,иако ми није лако признати драго ми је што си стигао албосеру.
Моја бивша браћа Хрвоје,Јанез и Мујо кажу да имаш најбољу буљу на свету,иако им није било лако признати.
1,2,3 карају те сви!Иако ти није лако признати.
xaxaxaxaxaxaxa e ne mogu da verujem................................Smile))
xaxaxaxaxaxaxa e ne mogu da verujem................................Smile))
u sta ne verujes
što ovu temu nisi postavio u zaebancije................ čak bi i zezancije bile blaži oblik...................... xaxaxaxaxaxaxa......................Smile))
Хехехехехе,иако ми није лако признати драго ми је што си стигао албосеру.
Моја бивша браћа Хрвоје,Јанез и Мујо кажу да имаш најбољу буљу на свету,иако им није било лако признати.
1,2,3 карају те сви!Иако ти није лако признати.
Ti se malo ljtio mislim ali meni nije bio cilj uvrediti niko i zao mi je da si ti to uzeo kao licnu stvar
Aljooooo tjiptar....kuje mori bre....Tjifsha none 8)

Jedino si ti provalio da je šiptar to mislio na tvoju kevu i ženu. Nije on kriv što one ne biraju kitu...
lollollol
Nije što sam Srbkinja al najbolje smo...što jes jeS lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Srpkinje su svemu najbolje na svetu Najbolja zenska,ljubavnice a i najbolje drugarice ,iako mi nije lako priznati

Ako je ovo bez tendencija moram priznati da su srpkinje stvarno naj u svemu sem u drugarstvu, bar prema meni, a inace nema razlika medju srpkinjama i ne-srpkinjama. Ako ima skrivenih motiva, onda albanezon moram kazat da ti nije dovoljna zemlja nego os i zenske da konfiskujes... lollollol
Nije što sam Srbkinja al najbolje smo...što jes jeS lollollol

hahahahaaaaahahha,ova ti je najjaca... to sa majkom i kevom da ne biraju kitu...hahahaahhaa
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:44 pm.