Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

PA OVAKO .....JA BIH KAO PRVO HTELA RECI NEKOLIKO RECI O SAMOJ SUSTINI COVECKOG zIVOTA I NJEGOVE BORBE ZA ZIVOT .....OVAKO RODISE BEZ DA TO SAM POZELI...DAKLE SAMA VOLA RODITELA A KADA SE RODI JOS OD PRVE GOD POCNE SE MUCITI PA SVE DO SMRTI TAKO DA SE I NE ISPLATI RODITI SE I JA BI SAMO PODNELA MOLBU DO SVE ONE KOJI ZELE DA SE RODE DA PRVO PREISPITAJU RAZLOGE ZASTA BI OVDE ZELELI DOCI /..... I ONDA DA ZAKLUCE LEPE STVARI OVOGA ZIVOTA I LOSE DA BI SE OGRANICILI I SPREMILI ZA OVAJ SVET....KO SE NE SLAZE NEKA PISE ALI PRVO DA RAZMISLE SBI KOJI OVO BUDU CITALI STA SE ZAPRAVO KRIJE IZA OVIH RECI.....JER NISU BEZ NEKOGA POVODA DOSLI NA OVOM FORUMU A ONDA CU JA IZRECI ISTINU O OVOM TEKSTU.........POZZZZZZZZ VASA TELMA
a?
shock
`El sam pijaTa il` sam looda? :?
I ja je bas najbolje ne razumem, mada devojka ocigledno ima problem sa srpskim jezikom. Verovatno nije odrasla u Srbiji, tako da joj se i ne moze zameriti. Dovoljna je i zelja da komunicira na svom jeziku i druzi se.

Kako shvatih, pitanje je zasto se rodimo, ako moramo da se ceo zivot mucimo.
Telma, ne znam kako bismo mogli da odlucimo o svom rodjenju. Tu odluku ne donosimo mi i nemamo nikakvog uticaja na to. A sto se tice zivota, jeste tezak i svako muci svoju muku, ali ima i lepih trenutaka.

Ne mogu ni da naslutim sta se krije iza ovih tvojih reci, tako da ne bi bilo lose da nam to odmah kazes, kao bi i diskusija bila laksa.

Toliko od mene. Mada mozda nisam dobro shvatila tvoje pitanje.
ТЕЛМА!!!!!!
Не нагињи се кроз прозор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink
vucibatina"]Pa ova mora da je pijana jebote ili napushena....jebemliga shaje al neshto jeste rollroll Miss telma nashta furash ti jebote A roll

Ti majstore bas nista ne kapiras ovde na sajtu. Ako si takav i u stvarnosti, a nema razloga da nisi, nije ti zivot lak.

Sta ti je ta devojka skrivila, pa ti pravis gore pravopisne greske od nje. O stilu necemo ni pricati
Nema niceg novog u toj dilemi. Niko od nas nije trazio da se rodi...... i da su hteli, nisu imali koga da pitaju......
Kao i uvek. wink To je najbolja stvar koja mi se desila.

ALI PRVO DA RAZMISLE SBI KOJI OVO BUDU CITALI STA SE ZAPRAVO KRIJE IZA OVIH RECI.....

Dobro si to sakrila Telma., ja se predajem umorih se tražeći, jedva čekam da mi rastrumačiš...al stvarno! rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Telma,

niko ti nije rekao da je kucanje u verzalu uvredljivo... Kada kucash velikim slovima, smatra se da vicesh... Shto ne verujem da ti je bila namera... Smile

i shto kaze Nenkica,
Dobro si to sakrila Telma., ja se predajem umorih se tražeći, jedva čekam da mi rastrumačiš...al stvarno!
Unhappy
PA OVAKO .....JA BIH KAO PRVO HTELA RECI NEKOLIKO RECI O SAMOJ SUSTINI COVECKOG zIVOTA I NJEGOVE BORBE ZA ZIVOT .....OVAKO RODISE BEZ DA TO SAM POZELI...DAKLE SAMA VOLA RODITELA A KADA SE RODI JOS OD PRVE GOD POCNE SE MUCITI PA SVE DO SMRTI TAKO DA SE I NE ISPLATI RODITI SE I JA BI SAMO PODNELA MOLBU DO SVE ONE KOJI ZELE DA SE RODE DA PRVO PREISPITAJU RAZLOGE ZASTA BI OVDE ZELELI DOCI /..... I ONDA DA ZAKLUCE LEPE STVARI OVOGA ZIVOTA I LOSE DA BI SE OGRANICILI I SPREMILI ZA OVAJ SVET....KO SE NE SLAZE NEKA PISE ALI PRVO DA RAZMISLE SBI KOJI OVO BUDU CITALI STA SE ZAPRAVO KRIJE IZA OVIH RECI.....JER NISU BEZ NEKOGA POVODA DOSLI NA OVOM FORUMU A ONDA CU JA IZRECI ISTINU O OVOM TEKSTU.........POZZZZZZZZ VASA TELMA

Ja te razumem, i pokušaću da odgovorim na tvoju postavljenu temu:
1. Niko ne može razmisliti niti odlučiti da se rodi, to odlučuje Svevišnji i potreba osoba koji žele stvoriti svoju porodicu ;
2. Samim rođenjem osoba nasledi gene koje će je kroz život pratiti a na nama je da se borimo tj. da ležerno prihvatimo sve ili pokušamo da malo promenimo;
3. Svaka osoba ima svoje lepe i loše trenutke...sve ide u krug....ne može biti baš onako kako mi to želimo...ali posle kiše sunce greje...samo treba sačekati;
4. Ne mogu svi ljubi biti srećni, bogati, zadovoljni..jednostavno sama osoba treba da prihvati činjenicu da nije sve što sija zlato, sitnice čine život pa tako prihvatanje života će te odvesti ka svom zadovoljstvu, sreci i ljubavi....hocu reci ne gledaj negativne odnose, zažmuri i ne dozvoli da te oni poremete jer nije vredno. Vredno je da shvatis ko si, šta si i ša želiš od života koji ti je nametnut.
S poštovanjem.

Život je lep, život je igra, život je jedan jedini tvoj ...živi svoj život u stvarnom svetu...ne na netu... Nadam se da si me i malo razumela.

(http://img453.imageshack.us/img453/8103/thewingsbyrepixel4zz115sk4.jpg)
Telma:

Zasto si me Majkoooo Rodilaaaaaaa leleeeeeeeeeeee
cEOOOOOOOOOO ZIVOOOOOOOOOOOOOOTTTTTT......... :?:

Telma, citiram Sveto pismo Novi zavet "Bogatstvo"-19 Ne sabirajte sebi bogatstvo na zemlji, gde moljac i rđa kvari, i gde lopovi potkopavaju i kradu, 2o nego sabirajte sebi bogatstvo na nebu, gde ni moljac ni rđa ne kvari, i gde lopovi ne potkopavaju i ne kradu. 21 Jer gde je bogatstvo vaše, onda će biti i srce vaše.

Pozdrav.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:59 pm.