Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko ste samo puta pozeleli da osluskujete sum talasa, da gledate divlje orhideje, da lezite na pesku, uzivate u suncu i drustvu svoje voljene osobe..? Koliko ste puta pozeleli da budete na nekom neobichnom mestu gde san postaje java...?
Imate li vi neko takvo mestu? Smile)))
Svaki dan posetim jedno takvo mesto.
naravno da imam. i to je samo moje mesto, necete mi ga oduzeti Smile

Aha...Najprljavije mesto na crnogorskom primorju...Ali jedino tamo, za mene san postaje java Tongue
Nije bitno gde si, nego s kim si...
Svake godine organizuje se nocni uspon na vrh Rtnja. Penje se nocu, a gore na vrhu se ceka izlazak Sunca.
Prosle godine je bilo carobno.
Prvo, dok smo se penjali imali smo prilike da vidimo prizor gde dva vrha izbijaju iz snezno bele magle, a tacno izmedju njih je stajao pun Mesec.
Kada smo bili na vrhu i pocelo je da svice, gledali smo kako se sa dve strane siri magla koja poprima oblik terena, kao da neko svojim rukama prostire dva ogromna carsava preko onih brda, polja, dolina...
Jedan oblacic magle je bio blizu nas kada je vetar poceo da ga razvejava. Mogle su da se vide kapi vode koji lete u spiralnim krugovima (kao u nekoj fontani), a onda je iz one magle izronilo Sunce i sve se to pocelo presijavati - ma imao sam osecaj kao da sedim u nekoj zemlji iz bajke.
Ja mislim da imam ovde zakacenu jednu sliku, ali... to nije to - to treba doziveti.
daaaa....xexexexexexexexe.....ccc... :o)
Neobicno mesto gde san postaje java..

Bari, 29. maj 1991.
Stadion "Sveti Nikola".
Gledalaca: 55.000.

Moja soba, levo sa desne strane!
e tu negde sam bio...
al u mojoj sobi...Unhappy
Mesta je koliko hoces, ali redovno me podseti neki detalj na nesto sto mi se vec desilo ili sam video na TVu ili sam sanjao o tome i odmah zatvorim oci i reprodukujem ga ponovo da ga ne bih zaboravio.
Izuzetno jak osecaj sam imao kada sam bio na Kopaoniku 2002 kad je sa juzne strane Pancicevog Vrha sneg bio potpuno otopljen, blago nakosena livada okicena suvom travom na koju sam se prostro i uzivao u pogledu na oblake iz kojih je izviralo bezbroj vrhova...Dozivljaj ne bi bio ni blizu caroban da ga nije upotpunila muzika Loreene McKennitt. Mislim da je jedan izraz koji bi mogao PRIBLIZNO da opise te trenutke mozda mogao biti: nestvarno...
imala sam...trenutno nemam...ali opet cu imati...
More, more, more, more, more, more.........MORE , uh, more je "raj" na zemlji. Tamo se zaista opustim, zabavim......ma....Smile)))))))).

Ali i ovde u Sarajevu imam neka mjesta..."gdje san postaje java". Smile))))))
Imam, ali moja žena ne voli analni seks Smile)
Na tim neobicnim mestima zapravo tek pocinjem da sanjarim. I tonem sve dublje i dublje u snove.. Smile))
Hmm ako je cela poenta u "otvoru", mozda bi trebao da posetis neki GAY bar?
Imam svoje omiljeno mestasce gde bezim kada zelim da budem sama,jos od kako sam bila devojcica.Tu su donesene najbitnije odluke u mom zivotu Smile)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:30 pm.