Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

]Toliko se tema nakupilo, bila sam odsutna i nikako da nadjem onu ostavite poruku. No sve jedno , sve sto je lepo ima kraj pa i tako ovo druzenje. Mozda je bilo malo svadjica, malo lepih stvari ali
sve u svemu bilo mi je lepo 3 godina sa vama. Ako se budem predomislila vrnucu se Ja. Za sada svima zelim lepo druzenje, manje svadja i sve najbolje u Novoj Godini i zivotu.

VOLI VAS SVE PUNO ANASSTASIJA wink
Nadam se da postoji dobar razlog za ovakav izbor. Zaista je
ponekada potebno malo odmora od svega, pa i ovoga nacina
druzenja. To je tvoja odluka, kao sto ce i da bude jednoga dana
da se vratis (verovatno).

Zelim ti puno srece u nastupajucoj Novoj Godini, zdravlja i srece
u ljubavi. Pozz Ana.... 8)
Sve sto je lepo kratko traje.

Kuckamo se kad se vratis.
Sve najbolje i Tebi i brzo nam se vrati... Smile
Anasstasija, sta da ti kazem, potpuno razumem ovaj tvoj potez. Dodje do prezasicenja, do neke monotonije i jednostavno se ima potreba za nekom promenom.
Nadam se da ces i ti postati clan sekcije "idimidodjimi". Tu uvek ima nekog i uvek si dobrodosla.

Zelim i ja tebi sve najbolje u NG. Lepo se provedi, uzivaj i misli samo o lepim stvarima. Forum se nece pomeriti i kad god pozelis mozes ga posetiti.

Naviknemo se jedni na druge, tako da ces sigurno nedostajati. Unhappy

Veliki pozdrav od men Smilewink
Anasstasija, sta da ti kazem, potpuno razumem ovaj tvoj potez. Dodje do prezasicenja, do neke monotonije i jednostavno se ima potreba za nekom promenom.
Nadam se da ces i ti postati clan sekcije "idimidodjimi". Tu uvek ima nekog i uvek si dobrodosla.

Zelim i ja tebi sve najbolje u NG. Lepo se provedi, uzivaj i misli samo o lepim stvarima. Forum se nece pomeriti i kad god pozelis mozes ga posetiti.

Naviknemo se jedni na druge, tako da ces sigurno nedostajati. Unhappy

Veliki pozdrav od men Smilewink

Mirođija u svakoj čorbi...ne podnosim licimerje i ovakav način "finoće"... kao sa svima lepo...Fuj! Bljak! :x
kako god ... sta god... sve najlepse u novoj godini...pusa
Ako se budem predomislila vrnucu se Ja.

Volimo i mi tebe, sve najbolje i nemoj da se predomišljaš. Ostani čvrsta u svojoj odluci...
lollollol
Zashto manje svadja... Svadje su bash kul!!! wink

Sem sexualnih i profesorskih tema, tema na kojima skidamo sliku, najbrzze podignu adrenalin... 8)

I tebi sve naj... Smile
Zashto manje svadja... Svadje su bash kul!!! wink

Sem sexualnih i profesorskih tema, tema na kojima skidamo sliku, najbrzze podignu adrenalin... 8)

I tebi sve naj... Smile

i od mene sve naj, naj...

nego bre kako si izostavila iz spiska
KALADONT, I ASOCIJACIJE? shockshockshock
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
To sam ostavila expertizi da da svoj krajnji sud... wink

Ja sam expert za ove gornje teme... 8)
Ove donje prepushtam tebi... lollollol
Ana, pas koji laje, chesto i ujede.
Sve naj ti zelim u reali. wink

A ti Niki,pogledaj malo...ima na google..koji su osnovni tipovi lichnosti...Nisu svi kolerici kao ti i ja.Neki ljudi su jednostavno drugachiji i imaju svoj nachin.Zato keep away from Vocka,o.k.?
8)
Imala sam srece pa me admin jos nije obrisala posto je rok 7 dana. Da razjasnimo nesto . Odlazim ne zato sto me je neko uvredio, povredio, lajao na zvezde pa ujeo , to meni ne moze da se desi. Jednostavno necu da pisem i necu biti na forumu jer mi je DOSADILO , ocu da odmorim i pauziram , zar je to tako prosto shvatiti. Boli mene uvo ko ce na mene da vristi ili ne , nisam odlazila zbog drasticnijih stvari a ne zbog gluposti. Znaci treba mi odmor , drugo teme su sve jedne iste , ponavljamo se 10 puta, ne svidja mi se igra asocijacija sa duplim nickovima i to je to. Zabole mene ko ce da me pljuje, pljuje samoga sebe. Toliko kad moram sto rece Zlica da upadam kao DUH . A to kome se dopadam kao osoba ili ne i to me zabole. AJDE SAD U ZDRAVLJE , STO ME MANJE SPOMINJETE LAKSE VAM BILA NOVA GODINA.
wink
Црвена је крв што кипти у нама

Црвена је муња што облак пролама

Црвено је небо што се зором смије

Црвен нам је пост што се гордо вије.

Тирани чујте, не треба вам . крити

И освета наша црвена ће бити. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:53 am.