Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada bi vas neko (u belom mantilu ili u civilu) zaustavio na ulici, potegao stetoskop i rekao: "Skini se do pojasa da te pregledam", rekli biste da je sigurno opet neki ludak pobegao iz ludnice......

Kada biste na parkingu zatekli coveka koji leži ispod vašeg automobila i vari auspuh zvali biste policiju...... (bez obzira što je auspuh zaista bio bušan i trebalo ga je zavariti).

Policiju biste pozvali i kada biste u svom stanu zatekli nezvanog gosta koji menja pregorele sijalice........

A niko se ne čudi kada na forum dođe neko ko "ustanovi" da su učesnici foruma zlobni, besposleni, nevaspitani...... ili nedovoljno religiozni.... i krene da ih "popravlja". Da drži predavanja i deli "lekcije"........

"Majstori", prođite nas se. Ko nas prihvata ovakve kakvi smo, dobrodošao. Kome se ne sviđamo, još bolje otišao.......

Smile
Eto, a Ti se cudis meni zasto ja nestajem k'o Hudini.... lol
Kada bi vas neko (u belom mantilu ili u civilu) zaustavio na ulici, potegao stetoskop i rekao: "Skini se do pojasa da te pregledam", rekli biste da je sigurno opet neki ludak pobegao iz ludnice......

Kada biste na parkingu zatekli coveka koji leži ispod vašeg automobila i vari auspuh zvali biste policiju...... (bez obzira što je auspuh zaista bio bušan i trebalo ga je zavariti).

Policiju biste pozvali i kada biste u svom stanu zatekli nezvanog gosta koji menja pregorele sijalice........

A niko se ne čudi kada na forum dođe neko ko "ustanovi" da su učesnici foruma zlobni, besposleni, nevaspitani...... ili nedovoljno religiozni.... i krene da ih "popravlja". Da drži predavanja i deli "lekcije"........

"Majstori", prođite nas se. Ko nas prihvata ovakve kakvi smo, dobrodošao. Kome se ne sviđamo, još bolje otišao.......

Smile

skrivena kamera? lol

Smile

Svaka ti čast na analizi....... podržah skroz....... :D
Majstore si za jednu rakijicu? lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Možda je u pitanju "Božije poslanje"........ lollollol
secam se laznih optuzbi za visestruke profile, dvostukog arsina, pokusaja regulisanja clanova...
da li je opravdanje ako je vecinu napadaca huskala jedna clanica?
Bitere ti si dosta popio.... aj preskoči ovu turu lollollol nećemo da se svadjamo lollollollol
Secam se i ja, a ima ih jos uvek.

Sto se tice opravdanja, naravno da nije, a znamo mnogi ko
je to radio. Pa dobijali smo njene histericne napade na pvt... lol
bar ja, medjutim nisam reagovala. I sada u zadnjim pokusajima
je delo iste osobe. Ali Boze moj, neka nahrani svoju bolesnu
sujetu..... lol mozda joj bude lakse... wink
Ljudi... je l' jedina ja ne znam o čemu se ovde radi? rollrollroll
Nemoguce..... shock ne mogu verovati, a bas je
transparentno........... winklol
"Skini se do pojasa da te pregledam"

Smile

Hmmmm.....pa sad..... lollollol
Bitere ti si dosta popio.... aj preskoči ovu turu lollollol nećemo da se svadjamo lollollollol

nego cemo onako s visine ...?
lollollollol
Kume, nesto slicno sam napisala i ja na temi o duhovnosti. roll O takvim osobama imam posebno misljenje, ali i njih ce uvek biti. Meni je lakse i to podneti, nego kad se otvori forum, a na svim temama komentari jedne osobe, koji se i ne mogu nazvati komentarima. Pojedinci koji ne mogu da se uklope, uvek nalaze mane ostalim clanovima, umesto da preispitaju sebe, jer oni su ti koji strce i imaju problem sa samim sobom.

Moram priznati, Nenkice, da ni ja ne znam o kome se radi i ko je u pitanju ovog p uta lolshock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:29 pm.