Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

:D Obzirom da već sada većina Vas zna da na proleće krećem sa izgradnjom kuće za MiČu i mene, molim iskusne arhiTeTke, da pomognu sa svojim idejama i predlozima...

Da li da pravim odvojene kuhinje ili ne? lollol
Za vas dve? Moze i jedna kuJina, al' bRez oklagije..... Smile
Mislim, zbog ajvara...sarme...i tako to.... lollollol
Ajvar samo u plasticnoj ambalazi...... sarma mora u lonac, al' nek' bIde zemljani..... Smile

lollol
kuhinja Ti je dovoljna jedna, uvali Mici oklagiju i reshen problem... lol Nego obavezno napravi dva kupatila, pa nek Mica brine o kuJni a Ti se posveti sredjivanju svog pupka... Tonguelol
Ako je opremiš po savetu, svaka soba da bude kao iz Kuće snova... nećeš nas se rešiti nikada ... lollollol
ma neće mica ama baš ništa da sarađuje....kaže da je bole patka, ovaj, leđa..... lollollol
A, cemu sluzze odvojene kuhinje?! shock

Razumela bih potrebu za odvojenim spavacim sobama... Tongue

I tako... wink
A, cemu sluzze odvojene kuhinje?! shock

Razumela bih potrebu za odvojenim spavacim sobama... Tongue

I tako... wink

e to ne može....moram da budem u toku.... lollol
A El mogu ja da proEktujem sobu za keksualne aktivnosti.................. mrgreenmrgreenmrgreen
A El mogu ja da proEktujem sobu za keksualne aktivnosti.................. mrgreenmrgreenmrgreen

mož. to i tražim. ideJalan proEkat za nas dve sOs naške dece.... lollollol

mož. to i tražim. ideJalan proEkat za nas dve sOs naške dece.... lollollol

A el i ove keksualne sobe trebaju da budu odvojene ili...................
keks je za decu. a soba je za nas.... lol mož pregrada od gips.... lollol ili plakar lol
:D Obzirom da već sada većina Vas zna da na proleće krećem sa izgradnjom kuće za MiČu, molim iskusne arhiTeTke, da pomognu sa svojim idejama i predlozima...

Da li da pravim velku kuhinju ili ne? lollol

e tako....................... ništa numeš sama da napišeš, sve ja moram da ispravljam................................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:57 am.