Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dragi prijatelji jako sam bolesna potrebna mi je operacija srca za koju mi treba jos 6000 dinara.Volela bih ako mozete da mi pomognete i budete humani tako sto cete uplatiti pa makar i 10 dinara na sledeci racun
200-357-09924-57-stanic ana
postanska stedionica.bicu vam puno zahvalna ako mi pomognete da se operisem i zivim kao i svi vi.ja sam trenutno prikovana za krevet jer ne mogu na noge od aritmija,gusenja,tahikardija,pritiska,vode na plucima i srcu.Pomozite ako mozete.Hvala.srecnu novu godinu zelim vam iz kreveta jer me srce ubi od gusenja
Пишем без икакве шале или несташлука.

Не могу да верујем ни да је ово истина што пишеш,а не могу да верујем ни

да се спрдаш с нама на овакав начин.

Ако ти је стварно потребна помоћ мој јако добар пријатељ је кардио-хирург и

тих пар сома стварно неће бити проблем.Јави се на п.п.
Da nisi Ana pogresila ... dinara ili eura....... roll
Пишем без икакве шале или несташлука.

Не могу да верујем ни да је ово истина што пишеш,а не могу да верујем ни

да се спрдаш с нама на овакав начин.

Ако ти је стварно потребна помоћ мој јако добар пријатељ је кардио-хирург и

тих пар сома стварно неће бити проблем.Јави се на п.п.

Ako je ovo zaista ozbiljno, mislim da je ova Karlova poruka najbolje resenje. Ovako rizikujes da skupis i tih 6000 dinara.
Bolest je nesto sto zaista ne mozemo da kontrolisemo i zao mi je sto te je to snaslo. Na svu srecu ima jos dobrih i postenih ljudi, kao sto je i ova ponuda da se povezes sa strucnim licem koje ti zaista moze pomoci bez nekog cekanja na novac, jer kako shvatih novac je problem da se izvrsi operacija.
Mozda da pitash Maradonu za kintu, njemu to nije nishta... wink
Glupo je od Maradone da traži samo 6000 dindži, bolje da udvostruči. Ja sam nešto bez kinte ovih dana pa se pitam, jel bi igralo nešto neka dopuna?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:46 pm.