Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li verujete u Deda-Mraza?

Ali Deda-Mraz postoji. Ja licno verujem , a jedan moj prijatelj sa foruma kaze da vise veruje u Deda-Mrazice-ubedljivije, stvarnije, a i opipljive su, i istinski ispunjavaju sve zelje.
A jedan moj mali komsija trazio od Deda-mraza da mu donese malu seku i batu, a Deda-Mraz mu kaze;"Prvo ti meni daj mamu, i zelja ce ti biti ispunjena"...

Sta biste Vi pozeleli da vam donese Deda-Mraz i koju zelju da vam ostvari ove Nove Godine.A Sta biste pozeleli nasim clanovima foruma za Novu Godinu (pisite zelje za vama dragog clana foruma- pojedinacno)?
MOJE ZELJE SU SLEDECE;
Pierre-u Kojotu zelim da konacno vec jednom uhvati tu pticu, ili ce se pticica sama predati za Novu Godinu!
Djuri Panduru zelim da mu onaj njegov PET'O uvek stoji pravo, i na kisi i na vetru...A ostalo nek sam pozeli.
Simi-Strahoti porucujem da smanji pucnjavu, jer ako izbusi pod broda, onda ce biti- "Kapetane , kapetane brod tone. A kapetan ostaje na brodu, a mi onda ostadosmo bez profesora... I Zelim da se i njemu jednom zelja ispuni, da uhvati tu zecicu.
Nastavite sa zeljama...
Verujem ja u Deda-Mraza, al' Deda-Mrazu ne verujem nista......

A ako ce da se potrudi oko ovog foruma mogao bi Levom smetalu i Antistresu da donese cekic i eksercice pa da slike kace na zid, a ne po forumu.......

lollol
a zid? treba nam i zid!!! Tonguetwisted

Pa koJ ovdi pravi kucu? Devica. Kod nje ce da bIde zidova onoliko....
lollol
Deda Mraz, to sam ja! Da ti dam poklon? Smile
Ako me taj Deda-Mraz ne odnese, lepo upakovanog, mladog i poletnog, na pravu aTresu, e ondaK ne postoji....... lollol
Ja bih najvise voleo da mi Teta mrazica ispuni zelju... lollollol
Ima 2 stvari koje želim... edna se kupuje, a druga možda wink

Ako mi se ispuni neka od njih- postoji dekica 100%, ja sam svoje ispunila, bila sam jaaaako dobra... lollol
Ma ti pocni da razmisljas o meniju za onu veceru sto ces da mi dodjes. I molim te da bude i vino uz. winklol
Ja rizling trenutno...

Deda-Mraz?

Moze...64 klona...nalazimo se na belom mestu na mapi USA....Zemo??
Kod nas u vrtic dolazi jedan deda samo nije Mraz nego Mrga, jel se to racuna? roll
Ne, ne verujem i Deda Mraza, a još manje u ovakvu Baba Mrazicu;

(http://www.bluezone.com.mk/informacii/1/27-12-09mrazica1.jpg)

rollrollroll
Zamolis dedamraza za dedamrazicu... i ko zna mozda se zelja ostvari
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 pm.