Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Da li verujete u Deda-Mraza?

Ali Deda-Mraz postoji. Ja licno verujem , a jedan moj prijatelj sa foruma kaze da vise veruje u Deda-Mrazice-ubedljivije, stvarnije, a i opipljive su, i istinski ispunjavaju sve zelje.
A jedan moj mali komsija trazio od Deda-mraza da mu donese malu seku i batu, a Deda-Mraz mu kaze;"Prvo ti meni daj mamu, i zelja ce ti biti ispunjena"...

Sta biste Vi pozeleli da vam donese Deda-Mraz i koju zelju da vam ostvari ove Nove Godine.A Sta biste pozeleli nasim clanovima foruma za Novu Godinu (pisite zelje za vama dragog clana foruma- pojedinacno)?
MOJE ZELJE SU SLEDECE;
Pierre-u Kojotu zelim da konacno vec jednom uhvati tu pticu, ili ce se pticica sama predati za Novu Godinu!
Djuri Panduru zelim da mu onaj njegov PET'O uvek stoji pravo, i na kisi i na vetru...A ostalo nek sam pozeli.
Simi-Strahoti porucujem da smanji pucnjavu, jer ako izbusi pod broda, onda ce biti- "Kapetane , kapetane brod tone. A kapetan ostaje na brodu, a mi onda ostadosmo bez profesora... I Zelim da se i njemu jednom zelja ispuni, da uhvati tu zecicu.
Nastavite sa zeljama...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:25 am.