Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kafa, kaf, coffee, cafee ....
Jedan od najmocnijih i najmagicnijih napitaka bez kojeg nista ne bi bilo isto. lol
Nutricionisti preporucuju neke vrednosti koje, navodno, smemo uneti a otprilike je to jedna velika solja bele kafe, dve male soljice crne dnevno. roll Ma daaaaj..... lol

"Dodji na "kafu"...." lol

Kakvu kafu volite, da li je pijete sa mlekom, secerom ili bez, hladnu ili vrelu?
Koliko pijete kafe? Kada vam posebno prija? Sa kim? Gde?
Da li mozete bez nje?
Stigla...
Znači oma sam morala otići da napravim jednu... wink

Jedino ness sa malko šećera pijem... sve ostale kafe bez šećera... volim ukus kafe, miris ujutro dok obamrla je ispijam... i svako jutro isti ritual: uredno podnesem udarce svih kletih zidova koji mi se ispreče na putu do nje.... KAFE lollollol

Najslađe kafice ispih uz leptirići... wink :D
Potpuno je svejedno kakva je kafa i s cim je. Vazno je S KIM se pije..... rollroll
BR potpuno se slazhem sa tobom. wink Jedino shto prvu jutarnju kafu volim da pijem sama sa sobom... Tongue

((http://www.fotorola.com/uploads/e0b66e0ef5.gif))

Izvini BR morala sam i slikovito da se odrazim... lolwink
I juuu kolika šolja shockshockshock
Ako je to jutarnja kafa onda se taman od 8 do 12h.popije lollollol

Ja pijem kafu al samo ujutru i to nekad preskocim, al sad sam se navukla na Jacobs milku mada to mnogi ne smatraju kafom al ja sam postala ovisnik lollollol

I volim da imam drustvo za kaficu naravno winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
i ja volEm tu jutarnju sama il' bar u tisini dok ne postanem sposobna da artikulisem zvuke oops

bas sam kafoholicar lol
i ja volEm tu jutarnju sama il' bar u tisini dok ne postanem sposobna da artikulisem zvuke oops

Moj čovek, pozdravljam!!!!!
Ujutru pijem FILTER kafu, i to prvo uz dorucak, a posle nastavim jos jednu solju (ovakvu kao kod Antistresa wink ). Nju pijem sa mlekom i secerom, ali ne previse.
Tursku pijem bez secera, kao i espreso koji skoro uvek exiram, kao pravi ragazzo. lol
Nes bez vode, sto ce reci ogromne kolicine nes kafe u mleku, sa secerom. Bez nekog mucenja i one pene....

A s kim.....

((http://www.fotorola.com/uploads/92a9f9958f.jpg))
I ja sam od onih sto prvu jutarnju kaficu vole da piju sami. Tada nit' romorim, nit' govorim. Moji roditelji imaju obicaj da kazu kako sam nacorasta kad ustanem ujutru. lol Popijem dve neseice s mlekom. U toku dana, kada sam u Beogradu, popijem jednu tursku, a u kaficima produzeni espreso s mlekom.

Nekad i preteram s pijenjem kafe, sto nije za pohvalu.
Oćeš da ti gledam u šolju????

((http://www.fotorola.com/uploads/bd8c4dbf4d.jpg))
Zuco, divna tema. More zanimljiva slika...hahahah

E nes kafa ujutro, natenane, maltene, dok se ne ohladi. Volim sama, a volim i u društvu. Na poslu produženi espreso sa hladnim mlekom. Domaću retko pijem. Sve kafe sa šećerom, da ne kažem: slatke. I ne, nikako vrele....A da. Volim i filter kafu. Naročito krupno mlevenu jakobsovu. I kako nena reče može sve da se zaokruži sa jednom milkom...tj, kapućinom... lol
Za razliku od mene, kafa koju konzumiram je vrlo jednostavna. Svega 2 sastojka kafa i voda.

Po redosledu idu Ness, espresso, pa turska.

A da, bitno je i da kaubojski jaka. Wink
Jednu cim ustanem pijem vrelu nescafe jaku, sa malo mleka a puno nessa, kasnije ako bas nije lederer napolje pijem espresso u cafeu preko puta gajbe 1-2 kratka ono doza za dobar dan...
Kazu da nije bas o.k taj ritam ali to mi je sve za ceo dan...
Prosle zime i evo ove, ponovo zahvaljujuci okruzenju, poceo sam da se primam na cajeve, provalio sam caj od kashmira sedira a izostri percepciju, mnogo jak a dobar samo ga treba znati spremiti...
Inace u Bgd nema bez cafe srece, odmah ljudima oci zakrvave cim ne popiju jutranju dozu...
Kakvu kafu volite, da li je pijete sa mlekom, secerom ili bez, hladnu ili vrelu?
Koliko pijete kafe? Kada vam posebno prija? Sa kim? Gde?
Da li mozete bez nje?

Ako i kafa spada u poroke, ja sam ovisnik... lol
prvo cigarete zatim kafa. Ovako ja to radim. Pravac iz kreveta
pravim kaficu, pijem ness sa secerom i completom, velika solja,
pa idemo u kupatilo. E tamo pijem tu prvu kafu, (moj kabinet)
jeste ruzna navika, ali to traje vec desetak godina. Mogu sebi
priustiti posto sam sama, znaci mogu je popiti i na krovu kuce wink salim se..... Tursku kafu ne pijem, jednostavno mi ne prija.
Volim italijansku, caffe maciatto, jos ako je u Italiji...mmmmm
lol Ujutro popijem dve velike solje, i popodne kada ustanem
jos jednu.
Sa kim prija, gde..... pa valjda se zna, posle price u sobi prija
u dvoje ...............
wink Ne mogu bez tog crnog opijuma....... 8) lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:31 am.