Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sta reci za ovu divnu carobnu rec koju je ostavijo nas dragi kolega za svoju osobu ispo sebe ..haha ja bas mogu reci da smo u sustini svi mi manjaci ako neznamo da postujemo i onu" iznad nas", i onu ispod nas""u svakom slucaju izlaganje je bilo malo vise duhovito svaka cast ma bilo na koga da se odnosilo ova recenica mora da je ta osoba mozda i zasluzila pozzzzz ... vasa telma
E, Telma, je l' si ti imala predmet Srpski (Srpskohrvatski) jezik u shkoli?
Kad vec niko ne moze da razume, moz' da kazes s'a god 'oces... lol
svi mi manjaci

What ever rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
zivot je jedno veliko...

Zamršeno klupko... prošarano svim bojama i taman kad ga razmrsimo on prodje... winklollol
zivot je jedno veliko...

Zamršeno klupko... prošarano svim bojama i taman kad ga razmrsimo on prodje... winklollol

zamisli kad neko iskusan kao ja, se zaljubi u neku neiskusnu, kao ti, koja bi da razmrsava klupko celog zivota?
A aj da ne zamisljam tako nesto...boli me stomak...a pogotovu kad se smejem lollollollol
Телма,овај аватар ти је одличан.Изгледа скоро ко жива wink
sta reci za ovu divnu carobnu rec koju je ostavijo nas dragi kolega za svoju osobu ispo sebe ..haha ja bas mogu reci da smo u sustini svi mi manjaci ako neznamo da postujemo i onu" iznad nas", i onu ispod nas""u svakom slucaju izlaganje je bilo malo vise duhovito svaka cast ma bilo na koga da se odnosilo ova recenica mora da je ta osoba mozda i zasluzila pozzzzz ... vasa telma

da, ovaj mislim nije lollollol
Vi iznad nas,i oni ispod nas izlaganja su bila duhovita ...al nemoj te takooo...nego recite nesto o toj carobnoj reci...
Sad sam se uplela,stani te zbunila sam se

a koja rec?
a koji kolega?

pozzz telma
< Ćaskanja ~ komentar

Ah...ta čarobna reč, kad je čujem nakoži mi se ježa rollrolllollol
< Ćaskanja ~ komentar

Ah...ta čarobna reč, kad je čujem nakoži mi se ježa rollrolllollol

reci mi je nenkice? Ziva nisam... pa i meni da bude lepo!
malko sam radoznala...
O bože pa vranjanka li si il si Bosanka?

Ja je boldovaK...dakle komentar jbt, zar nije milozvučna, kad već moram da ti crtam lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:56 pm.