Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta sve mozete uraditi za 5 minuta?
Popushiti....cigaretu winklollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zasto 5 min. nije isto kada cekas i kada kasnis?

A za 5 min. mogu..... .....da onako lepo, ali bas lepo popizdim, pored ostalog...... wink
Kasnim 3x više od toga- minimum... 5 min malo mi za sve... Tongue
ulogovati se,ostaviti komentar,izlogovati se i oprati ruke
Braco baci taj sat...vidis da kasni za 5 minuta lollollol
il ti super brz interneK lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
sat je u redu,a brzina 1024
Za 5 minuta mogu da pricam telefonom, i dogovorim se za narednih
dva dana sta radititi...... lolwink
Za 5 minuta ne mogu da nabrojim sta sve mogu za 5 minuta.... lollol
Meni ne treba 5 minuta...Treba mi pet milisekundi da skapiram kako je ova tema krajnje glupa, mada bilo je i glupljih, moram priznati.
Da li bi ondaK 'tela da odvojis 5 minuta manje pet milisekundi (koje si potrosila na ovu temu) da nam objasnis probleme gladi u Svetu, manipulacije javnim mnjenjem, savremene umetnicke tendencije i mehanizme aktuelne Svetske ekonomske krize? Na ovoj ili kojoj drugoj temi..... lollol
Da li bi ondaK 'tela da odvojis 5 minuta manje pet milisekundi (koje si potrosila na ovu temu) da nam objasnis probleme gladi u Svetu, manipulacije javnim mnjenjem, savremene umetnicke tendencije i mehanizme aktuelne Svetske ekonomske krize? Na ovoj ili kojoj drugoj temi..... lollol

E ne bi 'tela... wink
Mnogo sam gluposti uspeo da obavim za 5 minuta, mnogo vise da uradim, kazem, nego napisem i stvarno mi je tesko da se setim neke korisne stvari sem onih banalnih manuelnih, svakodnevnih koje svi obavimo ponekad za samo 5 minuta.Cisto da moj mali plisanko ne pomisli da bojkotujem temu Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:35 pm.