Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MOZE LI NEKO DA MI OBJASNI STA SE DESAVA SA LISTOM PRIJATELJA?! DANAS SU MI SVI PRIJATELJI OBRISANI, JA TO NISAM URADILA, A KO JE ILI ZBOG CEGA JE TO TAKO NE ZNAM.
MOZDA BI ADMINISTRATORI SAJTA MOGLI DA ODGOVORE NA OVO PITANJE.
nemoj sad da se vadiš................ priznaj da si sama obrisala prijatelje, nećemo ti ništa...................................Smile))
Aha, kako da ne......pa sada se pravim naivna Smile
Ozbiljno pitam, jer i moji prijatelji imaju isti problem.
Ja sam sinić imala taj problem...međutim na mojoj listi su sad svi prijatelji koji su bili...tako da je mirna Bosna a taman htedoh da ustanem protiv uprave sajta lollol

P:S sacekaj malo ako su pravi prijatelji vratice se !!! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ne mudruj Neni... nema ni jednog... i dalje... Unhappy
Alo, društvo! E jbg, ako me nema, ne znači da treba da se obrišete sa moje liste prijatelja.... lollollol
Samo sam malko bila boleCna, bre.... lol
radi se o tome da su te napustili... bolje trazi nove lollollol
i moja lista je prazna, tako da............... javno vi se odričem i ja vas samo da znate.......................................Smile))
shockshock
Sad ih ima sad nestanu....bili su tu jutros ne znam sta se ovo desava? lollol

Neko hoće da nas zavadi vidim ja shockwinklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
I meni su nestali prijatelji, admin vrati ih neostecene do ponoci inace znas sta ce biti, no, no velika devojcica a lapise prijatelje... :?
Da, da........neka visa sila je uplela prste izgleda :D
Ili to ili administratori ne rade svoj posao kako treba roll
Ili zeli da unesu razdor medju nas, a jel`smem da te pitam kako se zovu tvoji prijatelji, mislim mozda su nestali kad i moji :?
MOZE LI NEKO DA MI OBJASNI STA SE DESAVA SA LISTOM PRIJATELJA?! DANAS SU MI SVI PRIJATELJI OBRISANI, JA TO NISAM URADILA, A KO JE ILI ZBOG CEGA JE TO TAKO NE ZNAM.
MOZDA BI ADMINISTRATORI SAJTA MOGLI DA ODGOVORE NA OVO PITANJE.

Primećujem da ti se i zatvaranje boldovanja izgubilo, kao i (po)neki upitnik na kraju rečenice
. . . e tu već se dolazi do teorije zavere. lol

p.s. A i Rusi kukaju da im gas nestaje u poslednje vreme . . . izgleda da su nestanci globalnih razmera. Wink
Ko mi je izbiriso moju listu prijateljica?!!
Admin, sunce ti žarko ne ebem, šta misliš šta bi se desilo da sam ja danas npr. doživeo amneziju i da moram sve iz početka!?
Ochu da mi se moja lista vrati odmaK i pod Kitno. evil
Ako mi se ne vrati chu da ebem nekom nanu naninu. 8)
Aha, kako da ne......pa sada se pravim naivna Smile
Ozbiljno pitam, jer i moji prijatelji imaju isti problem.

Što te to čudi. Kad su videli da si ih obrisala, obrisali su i oni tebe sa svojih lista. Tako to rade pravi prijatelji...
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:56 pm.