Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Da li postoji neka osoba ovde za koju ste onako baš "zagrejani", koja čak ni fotku neche da vam pošalje, a kamoli da se vidi sa vama, koju biste bili spremni da potražite čak i POSREDSTVOM TV Pink-a i emisije "SVE ZA LJUBAV"?

Ovo je tema na kojoj možete, a i ne morate da nam otkrijete ko je u pitanju.
Istovremeno, dotičnoj osobi ovde možete ostaviti poruku da se više ne zaebava, ako ne želi da joj oni Pinkovci ednom prilikom usred dana upadnu u stan ili kuću sve sa kamerama i mikrofonima, na čelu sa vama... lol

Kako biste vi odreagovali kad bi vam Milan KalEnić sve sa kamermanima usred dana upao u kuću ili stan, i predložio da nekim povodom budete učesnik navedene emisije? Plašite li se da bi se neko iz vaše prošlosti mogao dosetiti da vas "potraži" na taj način?

Gledate li tu emisiju i šta mislite o njoj(zi)?
Po meni, to je najludja od svih emisija takvog tipa.
Ludja čak i od "MENJAM ŽENU". 8) Smile
Sve za ljubav, Menjam zenu, 24 chasa svadba su emisije kojih bi se svaki chovek gnushao. Ako postoji negde granica privatnosti ovakvi neljudski koncepti prezentacije osecanja je rushe, ali najtuznije je to shto je lakrdija da ti milan Kalinic sedne u krilo i peva pesmu pokusavajuci da rekonstruishe tvoje osvajanje. Ili ti plava zgodna voditeljka tera da pricas o svojoj buducoj supruzi da bi ti dala novac za svadbu, svadbeno putovanje... Ako ima ljubavi onda ona mora biti intimna i samo se prlja spektakularizmom slabashnih licnosti koje jadne prodaju sebe za te momente TV nastupa. grozota, sram, nemoral, nekultura, shund, prozaichnost i tako sam besan ... evilevilevil
Ja u Sloveniji imam brata koga uopšte nisam upoznao, a voleo bih.

Razmišljam nešto da se prijavim na "SVE ZA LJUBAV", oni bi ga sigurno pronašli.
jOpet s druge strane to mož da bude i zaebato...
Šta ako se ispostavi da mi je brat Janez Janša?
Jedino što znam je to da mi je chale dok je služio vojni rok "brljao" tamo negde u okolini Postojne i da je uspeo da "zabrlja" al mladu nije doveo.
Kajlo, vidim drma te neka groznica. Aman, batice, ne mogu da verujem da gleDIŠ tak'e rieliti šo-ove... lollollollol

Ako si kojim slučajem kren'o mene da tražiš, bolje nemoj....Selim se.... lollollollol
Sve za ljubav, Menjam zenu, 24 chasa svadba su emisije kojih bi se svaki chovek gnushao. Ako postoji negde granica privatnosti ovakvi neljudski koncepti prezentacije osecanja je rushe, ali najtuznije je to shto je lakrdija da ti milan Kalinic sedne u krilo i peva pesmu pokusavajuci da rekonstruishe tvoje osvajanje. Ili ti plava zgodna voditeljka tera da pricas o svojoj buducoj supruzi da bi ti dala novac za svadbu, svadbeno putovanje... Ako ima ljubavi onda ona mora biti intimna i samo se prlja spektakularizmom slabashnih licnosti koje jadne prodaju sebe za te momente TV nastupa. grozota, sram, nemoral, nekultura, shund, prozaichnost i tako sam besan ... evilevilevil

Montgomery, darling, nikad od tebe posmatrac... winklollollol

8)
Ne znam...mozda to nekom i pomogne. Npr, ljudima koji su izgubili kontakt sa bliskim osobama...Ipak, za moj ukus malo vulgarno,predimenzionirano...Od ljudskih emocija praviti (visokoprofitabilan-ne zaboravimo to ni u jednom momentu) show?
Naravno, ljudi imaju svo pravo ovog sveta da naprave budalu od sebe.Ja im to necu braniti...ali, mojne mene. Ja imam daljinski.
wink

Nisi jedini besan lol evo i ja sam. Zaista ne gledam te emisije.
A da mi neko priredi tako nesto, ne znam kako bih reagovala roll
Svako ko zeli da me vidi ima moj broj ...zna de zivim.
Reagovala bi tako sto bi ih ljubazno zamolila da se pokupe i odu...
Nebi mogla nikad da ucestvujem u tako necem...pogledala sam znam o cemu se radi al mi bzv nacin...al takve emisije opstaju jer takvi su nam ljudi,cela nacija... pa uvek je bilo vise prostih i ogranicenih,nego pametnih i inteligentnih... da nema takvih emisija nebi ni znala koliko ljudi mogu nisko da se spuste...
Nismo mi najgora nacija po tom pitanju. Mislim da su zitelji Severnoamerickog kontinenta gori. Nekad mi se cini da uzivaju u gledanju tudjih problema, muka, nestanka, u krvi, raznih nesreca. Nisu oni krivi koliko ih bombarduju mediji. To mu dodje kao dobro jutro svako jutro, valjda da im se "osvezi dan". Naravno, to se odnosi na sire mase, imaju i oni gradjane sa istancanim ukusom i osecajem za lepo, fino, pametno, humano, ali mislim da su u manjini.

Sto se mene tice, isto kao Vranjanka, svako ko zeli da me vidi ili nadje to moze i bez posredstva medija. Uvek se moze naci zajednicki prijatelj, zagubljen broj telefona, adresa u Beogradu mi je ista od rodjenja, tako da nema potrebe da se angazuje "ekipa" da me nadje. A, kada bi mi, nedaj boze, zakucali na vrata verovatno bih pomislila da su pogresili stan. Pozvala bi ih da popiju kaficu, bez snimanja. Kad su vec zapucali do mene, red je da im ponudim i osvezenje. wink
Montgomery, darling, nikad od tebe posmatrac...

buduci da sam resio da ostanem dosledan svom besu detaljno cu ti odgovoriti...
Prvo, ne zelim da budem posmatrac vec da ucestvujem.
Drugo, veliki Rusoo kaze da oni koju ne govore svoje misljenje cute ne zato sto su pametni vec zato sto ga nemaju... iz cega proistice da je lakse napisati nesto iz zezanja staviti smajliju i hi hi hi hi, nego odgovoriti na temu.
Trece, Andric kaze da ironija i cinizam jednog coveka proisticu iz njegove nesposobnosti da se identifikuje sa drugim ljudima, oseti ih ili shvati.
Svako ko zeli da me vidi ima moj broj ...

ja zelim da te vidim, a tvog broja nemam... :?: :!: :?: :!:

Drugo, veliki Rusoo kaze da oni koju ne govore svoje misljenje cute ne zato sto su pametni vec zato sto ga nemaju... iz cega proistice da je lakse napisati nesto iz zezanja staviti smajliju i hi hi hi hi, nego odgovoriti na temu.
Trece, Andric kaze da ironija i cinizam jednog coveka proisticu iz njegove nesposobnosti da se identifikuje sa drugim ljudima, oseti ih ili shvati.

dragi RMR, ne bih se slozila sa misljenjem velikog Rusoa, a samim tim ne bih izvela zakljucak kao ti. pre bih rekla da neko mozda prosto ne zeli ili trenutno nema inspiraciju da nesto napise na temu. ponekad salom ljudi prosto pokusaju da smanje neku napetost.
Andric je u pravu verovatno, ali sta mislis o tome da i bes proistice iz slicnog?

moj komentar na tvoj post nisi shvatio i zao mi je ako si se naljutio.

vidis, u stvari delim tvoje misljenje po pitanju teme, s tim sto nisam besna. da, i mene je to nekada izludjivalo, ali postoje razliciti ljudi koje razlicite stvari cine srecnim i/ili zadovoljnim. moj nacin da nadjem svoje mesto i oslobodim se besa je bio da to prihvatim sto ne znaci da se sa istim mirim i kao sto Lale rece, imam daljinski.

i jos nesto, kad sam napisala da od tebe nikad posmatrac, to je znacilo da te nikad ne bih ubrojala u more onih koji sve to pomno prate, posmatraju i ne propustaju. vidis, meni je to jos manje normalno od ucestvovanja u takvim cirkusima.

Ocigledno je da se tih emisija mnogi ne gnusaju..... tacnije, gledane su, donose novac TV kucama i zato se i emituju. Istovremeno, ocigledno je da nalaze i one koji pristaju da ucestvuju..... Al' ne bi trebalo da se ljutis zbog toga. Svako ima pravo da zivi kako zeli.... Dugme za iskljucivanje TV-a je kod tebe..... Smile
Kajlo, vidim drma te neka groznica. Aman, batice, ne mogu da verujem da gleDIŠ tak'e rieliti šo-ove... lollollollol

Ako si kojim slučajem kren'o mene da tražiš, bolje nemoj....Selim se.... lollollollol

Mnogo jako, nema šta... lol 8) lol
Ja nemam nameru da se preseljavam, pa ako rešiš...
S Pinkom, bez Pinka, kako god ti volja, samo izvoli. Smile

Uopšte se ne gnušam da povremeno i kad mi višak slobodnog vremena to dopušta pogledam neku od tih emisija. Redovno sam pratio i "OPERACIJU TRIJUMF" i mogu ti reći da sam u finalnoj emisiji 7 puta glasao za Vukašina ali ne vredi pobedi Bosna i Adnan Babaić.
Više se gnušam svih onih koji kao ne gledaju.
pre bih rekla da neko mozda prosto ne zeli ili trenutno nema inspiraciju da nesto napise na temu. ponekad salom ljudi prosto pokusaju da smanje neku napetost.

hvala na odgovoru i moje uverenje ja da ako nemaju inspiraciju ne moraju da pishu... ne mora se svaki dan sve komentrisati... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:54 pm.