Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko vas bi volelo da ucestvuje u grupnom sexu od dvadesetak osoba pored bazena u nekoj vili? Tongue roll
А јел у базену има воде???? shock wink
Koliko vas bi volelo da ucestvuje u grupnom sexu od dvadesetak osoba pored bazena u nekoj vili? Tongue roll

Verovatno dvadeset osoba........... wink
Moze li malo detaljniji opis ambijenta? Misl'm, kakve su boje plocice u bazenu, cime je poplocano okolo, ima li zelenila i kakvog....... itd?

Smile
Vesto izbegavamo odgovor, pitanje je KO bi voleo da
ucestvuje u grupnjaku pored bazena, sa zelenilom,
dobrom muzikom....shampanjcem. Zatim svi u bazen... lol wink
Niko ne izbegava odgovor. Vidis da je u pitanju znacajniji ambijent nego dogadjaj..... ja licno volim grupni sex (moz' da se zabusava), ali samo u tropskim uslovima, na egzoticnoj plazi, pri temperaturi mora od 28 stepeni, kada su kokosovi orasi zute boje i kada palmama opada lisce.......

lol lol lol
Malo si ga zakompliciral prijatelju moj. Pojednostavi to,
za tvoj opis su dovoljne dve osobe, sto pozdravljam lol lol
Nikakav grupnjak, ni pored vile, ni u vili, ni u bazenu lol a ni na egzoticnom mestu. Ja sam samo i uvek za 1 na 1. Nista lepse. Ovo drugo su sve izivljavanja i ubijanje raznih frustracija.
Istog misljenja sam, sto je moje-moje je. Ne delim ni sa kimmm,

lol lol posesivna skorpija wink
neka hvala...nije vranjanka budala!

uh... ovo je tesko...

'el moze pomoc prijatelja ili bar pola-pola roll

wink lol
Idi na varijantu pola-pola, bolje nego pomoc prijatelja, u ovom slucaju lol wink
u ovom slucaju i pola pola bi mi bilo previse... racunam samo do deset... tol'ko prstiju imam (one nozne sam upravo namazala, jos se suse) oops lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:56 pm.