Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko vas bi volelo da ucestvuje u grupnom sexu od dvadesetak osoba pored bazena u nekoj vili? Tongueroll
А јел у базену има воде???? shockwink
Koliko vas bi volelo da ucestvuje u grupnom sexu od dvadesetak osoba pored bazena u nekoj vili? Tongueroll

Verovatno dvadeset osoba........... wink
Moze li malo detaljniji opis ambijenta? Misl'm, kakve su boje plocice u bazenu, cime je poplocano okolo, ima li zelenila i kakvog....... itd?

Smile
Vesto izbegavamo odgovor, pitanje je KO bi voleo da
ucestvuje u grupnjaku pored bazena, sa zelenilom,
dobrom muzikom....shampanjcem. Zatim svi u bazen... lolwink
Niko ne izbegava odgovor. Vidis da je u pitanju znacajniji ambijent nego dogadjaj..... ja licno volim grupni sex (moz' da se zabusava), ali samo u tropskim uslovima, na egzoticnoj plazi, pri temperaturi mora od 28 stepeni, kada su kokosovi orasi zute boje i kada palmama opada lisce.......

lollollol
Malo si ga zakompliciral prijatelju moj. Pojednostavi to,
za tvoj opis su dovoljne dve osobe, sto pozdravljam lollol
Nikakav grupnjak, ni pored vile, ni u vili, ni u bazenu lol a ni na egzoticnom mestu. Ja sam samo i uvek za 1 na 1. Nista lepse. Ovo drugo su sve izivljavanja i ubijanje raznih frustracija.
Istog misljenja sam, sto je moje-moje je. Ne delim ni sa kimmm,

lollol posesivna skorpija wink

uh... ovo je tesko...

'el moze pomoc prijatelja ili bar pola-pola roll

winklol
Idi na varijantu pola-pola, bolje nego pomoc prijatelja, u ovom slucaju lolwink
u ovom slucaju i pola pola bi mi bilo previse... racunam samo do deset... tol'ko prstiju imam (one nozne sam upravo namazala, jos se suse) oopslol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:18 am.