Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tema je krajnje delikatna ali se nadam da će naići na odgovarajući odziv forumašica.

Naime...

U današnje vreme je nekako postalo moderno da muškarac kad mu se dopadne žena koju ne poznaje ili koju nije bio u prilici pobliže da upozna, nastoji da od nje dobije broj mobilnog telefona i kad u tome kojim slučajem uspe, smatra se da je dobio "zeleno svetlo" od dotične i da može da dejstvuje dalje u pravcu u kome je namerio.

Šanse u tom pogledu su nekad manje, nekad veće, a nekad bogami i nikakve. 8)

Ovo je tema na kojoj forumašice svaka po svome nahodjenju, osećaju, simpatiji ili antipatiji, može za svakog aktivnog muškog člana foruma da navede koliko mu procentualno izraženo iznose šanse da dobije broj njenog mobilnog telefona ako bi ga kojim slučajem tražiJo. 8) Smile

Pri tome uz iskazani procenat, možete i da objasnite zašto je visok, osrednji, nizak ili nikaki.
Mi časni forumaši pri tome tvrdo obechavamo da chemo samo da šutimo, pušimo i pratimo kako se cela stvar odvija.
Onako uzgred, možete a i ne morate navesti da li ste nekome od forumaša već poverili svoj broj i da li ste se pokajali što ste to učinili, pri čemu bi naravno bilo zanimljivo saznati ko je u pitanju. Smile
Ja prvo tražim gaće pa ako mi se dopadnu, ondaK tražim i ostalo. Tek ako se dama dokaže tražim broj telefona...
lollollol
Naravno da i muški članovi foruma na ovoj temi mogu da se izjasne da li su i kome nudili svoje brojeve mobilnog i da nam se povere kako su zatim prošli u vezi sa takvim pokušajima zbližavanja. Smile
Neka od hrabrijih, mlaDŽih forumašica koja nema strpljenja za ovo piskaranje na forumu i navođenje procenata, naravno može svoj broj mobilnog slobodno da ostavi i u inbox-u kod mene, Broda ili Bitera.
Pošto nas trojica činimo upravo formiranu "Forumsku stražu" navedeni brojevi kod nas che biti potpuno sigurni i adekvatno upotrebljeni. 8) Smile
Na ovom forumu ima samo jedna osoba moj br... ne delim broj tek tako... Iskrenost,poverenje,ozbiljnost,stalozenost,umerenost,dobrota i jos mnogo toga poseduje ta osoba...zato ga i poseduje.
cek da proverim u memoriji!
:D :D :D
roll ( :?: )

A procente neš navoditi?

Aj bwe Lave kud si navro, ovo očijukanje je upućeno Vranjanki Smile )
procente necu... dragih ljudi ima dosta ali....
to
ali je vec druga tema zasto, kako
Ma ipak sam ovde bar jos zasad ,da se druzim ovako...virtualno...

((http://www.fotorola.com/uploads/1ffdd0823c.gif))
Djuro, ne znam u kom ti to pravcu nameravas, i za sta da dobijes zeleno svetlo?
Ovom prilikom ne biH nikog imenovala, ali neki clanovi ovog sajta- (i van foruma) ne shvataju da ovde postoji i opcija "prijateljstvo".
Zar treba prekidati svaki kontakt i izbrisati se sa njene liste prijatelja, ako zenski clan odbije sastanak i zeli samo virtuelno druzenje iskljucivo na sajtu.
Clanovi foruma koji imaju moj broj moba, kao i oni sa kojima sam ostvarila susret- nikad se nisam pokajala i prezadovoljna sam sa njima, nadam se i oni samnom.
Nastojim da i dalje sirim krug pravih i iskrenih prijatelja. :D
Ne mora da znaci ako nekome das mob tel da se upalilo
zeleno svetlo na semaforu. Sto ne znaci da ga treba deliti
onako, ali ljudima koje smatras prijateljima, zasto da ne.
Pa normalno je da za dve godine razmenis tel sa tebi dragim
ljudima, i da ne znaci da se moras videti pod obavezno.
Lepo je ponekada cuti i glas osobe... lol a ne samo citati wink
Neka od hrabrijih, mlaDŽih forumašica koja nema strpljenja za ovo piskaranje na forumu i navođenje procenata, naravno može svoj broj mobilnog slobodno da ostavi i u inbox-u kod mene, Broda ili Bitera.
Pošto nas trojica činimo upravo formiranu "Forumsku stražu" navedeni brojevi kod nas che biti potpuno sigurni i adekvatno upotrebljeni. 8) Smile

Ako se pojavila ovdI više od jedanput, Biterov broj već ima u inboxu. Ako je ne mrzi da čita sve njegove poruke...
lollollol
Djuro, ne znam u kom ti to pravcu nameravas, i za sta da dobijes zeleno svetlo?
Ovom prilikom ne biH nikog imenovala, ali neki clanovi ovog sajta- (i van foruma) ne shvataju da ovde postoji i opcija "prijateljstvo".
Zar treba prekidati svaki kontakt i izbrisati se sa njene liste prijatelja, ako zenski clan odbije sastanak i zeli samo virtuelno druzenje iskljucivo na sajtu.
Clanovi foruma koji imaju moj broj moba, kao i oni sa kojima sam ostvarila susret- nikad se nisam pokajala i prezadovoljna sam sa njima, nadam se i oni samnom.
Nastojim da i dalje sirim krug pravih i iskrenih prijatelja. :D

Ne bih da ponavljam i napisem slican post. Skoro nista ne bih menjala. Potpuno sam istog misljenja kao i Allex23 Smile
MI imamo svega nekoliko brojeva u memoriji. To su brojevi nashih drugara koji su uvek dobrodoshli da dodju kod nas. Smile

Ako se pojavila ovdI više od jedanput, Biterov broj već ima u inboxu. Ako je ne mrzi da čita sve njegove poruke...
lollollol

Smile Razmišljo sam nešto da zamolim pobratima da mi ustupi neki od brojeva iz svoje memorije. Ebg-a, mene potero neki maler. Na edvite jade sam namolio ednu ovde da mi da broj, al sam ga ubrzo izgubio pošto mi neko mazno mobilni sve sa karticom tako da sam osto bez svih brojeva. 8) U meDŽuvremenu sam promeniJo karticu al mi sad memorija prazna. wink 8) Pored ostalog i zbog toga sam ovih dana tolko neurozan u svojim nastupima na forumu. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:02 pm.