Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo nešto za upotrebu moždanih vijuga. lol lol
ne volEm prepucavanja na forumčetu, pa reko', malo da Vam skrenem pažnju .... lol lol

Četvorocifreni broj koji se čita isto sa leve i sa desne strane je proizvod tri uzastopna prosta broja. Koji je to broj? wink
Četvorocifreni broj koji se čita isto sa leve i sa desne strane je proizvod tri uzastopna prosta broja. Koji je to broj?

Sta je to proizvod :?: :!: :?: :!: 8)
Evo nešto za upotrebu moždanih vijuga. lol lol
ne volEm prepucavanja na forumčetu, pa reko', malo da Vam skrenem pažnju .... lol lol

Četvorocifreni broj koji se čita isto sa leve i sa desne strane je proizvod tri uzastopna prosta broja. Koji je to broj? wink

Unhappy Unhappy
Ne smem ti odgovoriti jer nema psovanja... I još bi 3x.... shock
1001. Imas nesto teze idea

Daj računicu lol lol

Evo sledeći:

Osobe A, B, C i D nalaze se na jednoj obali reke. Na reci se nalazi most i oni treba da pređu na drugu stranu reke preko mosta. Mostom je dozvoljeno da hodaju istovremeno samo dve osobe moraju nositi fenjer, zato što je mrak. Osoba A prolazi most za 1min, B za 2 min, C za 5 min i D za 10 min. Ako prolaze zajedno onda prolaze brzinom sporijeg. Kako da se organizuju da pređu reku za samo 17 minuta, ako imaju samo jedan fenjer?!
lol
Jel to neki zadatak iz četvrti crvenih fenjera?
lol lol lol
Ne zapitkuj, odgovori i postavi novi zadatak!!! lol lol lol
odu A+B to je 2min, vrati se A to je 1 min, odu C + D to je 10 min, vrati se B jos 2min, i na kraju A+B 2 min. ukupno 17...
a prvi su 7 , 11 i 13 al je to vec rijeseno... samo da ih ispisem :D
Ja sam razmisljavala...i nikako da ih prevedem za 17 min, bravo prdoje...ja sam osobu B gurnula s mosta i ustedela 2 min, al su bar ostali bezbedno presli, pa svaka operacija podrazumeva gubitke i zrtve lol lol lol lol
Defice daj sledeće.... lol lol lol lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
skoro sam radio neki japanski test koji daju poslodavci kandidatima za posao, slican ovom, al tezi... imam ga u komp. zanimljivo bi bilo da ga postavim samo da iscackam kako
Ae, prdoje, nađi GA. Brzo.... lol lol lol

Pravila su jednostavna. Reši zadatak i postavi sledeći lol
Састале се Мица од Ајвара и Девица од Чардака.

Мица од Ајвара стаде зборити Девици од Чардака:

”Дај ми једну теглу па ћу имати тачно два пута више тегли од тебе!”

Девица од Чардака одговор јој даје:

”Не,већ ти Мицо од Ајвара подај мени једну теглу па ће мо тада имати исти

број тегли!”

Колико је свака од њих имала тегли? wink
Mica 3
Devica 2

roll nesto mi se tu ne uklapa...
Mica i ja imamo uvek isti broj tegli..... lol lol lol

I am the beginning of the end.
You can see me twice in a week but not in a day.
Once in a year, but twice in a decade.
What Am I? lol :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 pm.