Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ko misli da zena i muskarac mogu biti prijatelji i da li to zaista moze biti ili mozda mora postojati nesto vise da bi oni navodno bili prijatelji?
Mogu biti prijatelji, mozda najbolji na svetu. Mislim da ima vise iskrenosti, mozda i intimnosti u takvom prijateljstvu, u odnosu na musko/muska prijateljstva.

Naravno postoji sansa da to prijateljstvo postane i vise od toga, ali ne mora. Cak bi to moglo i pokvariti prijateljstvo.
prijateljstvo iymedju muskarca i zene

... prijateljstvo izmedju mushkarca i zzene i jeste prijateljstvo...
...sa pochetkom i uvek izvesnim krajem...

sve drugo je bla bla bla )))
ako ima seksa, tesko da ima pravog prijateljstva...
Mislim da je tako nesto ne moguce... Iz iskustva...
Kategoricki ne,osim ako sad u tu pricu ne ukljucimo osobe koje nisu straight!
Kategoricki ne,osim ako sad u tu pricu ne ukljucimo osobe koje nisu straight!

Skroz si upravu, na to sam skroz zaboravio, onda je moguce...
Skroz si upravu, na to sam skroz zaboravio, onda je moguce...

Da.
A najvise mi se "svidjaju" one pricice tipa:"bili smo u vezi,raskinuli smo i sad smo prijatelji"....kakva glupost!Poznanici mozda da,ali prijatelji....treba razgraniciti te gradacije: poznanik-prijatelj.
Mogu biti prijatelji, mozda najbolji na svetu.

Nikada se nisam toliko poveravala i otvarala drugarici koliko svom najboljem drugu. Poznajemo se 15 godina i pomagali smo jedno drugom u shvatanju suprotnog pola tokom odrastanja. Jednostavno ja njega dozivljavam kao brata i mnogo puta smo cak spavali pod istim cebetom! E da, i sto se saveta tice nikada me nije pogresno posavetovao ili otvorio oci kad je neki muskarac u pitanju.
Znam da se mnogi nece sloziti sa mnom posto citavog zivota imam rasprave sa ljudima na tu temu! Whatever, ja verujem u iskreno, ma sta iskreno najiskrenije prijateljstvo sa suprotnim polom jer ga i sam imam!!!!
Naravno,pricam to iz licnog iskustva.Naravno da mogu!
Da, moguce je.. Znam iz licnog iskustva..
Imam 3 najbolja druga, kojima mogu sve da kazem, koji su uvek uz mene, i koji su mi samo prijatelji, braca, ali nista vise.. I oni mene gledaju kao mladju sestru, drugaricu.. Mozda zbog toga sto sam oduvek zelela da imam starijeg brata, a oni mladju sestru, pa smo se pronasli.. Wink)))
To je verovatno uticalo na nase prijateljstvo..
Mada imam jos dosta muskih prijatelja, nekima se ja svidjam, neki su se meni svidjali, ali na kraju je ipak sve ostalo na prijateljstvu..

" Jednostavno ja njega dozivljavam kao brata i mnogo puta smo cak spavali pod istim cebetom! E da, i sto se saveta tice nikada me nije pogresno posavetovao ili otvorio oci kad je neki muskarac u pitanju."
Takodje..

""bili smo u vezi,raskinuli smo i sad smo prijatelji"....kakva glupost!Poznanici mozda da,ali prijatelji....treba razgraniciti te gradacije: poznanik-prijatelj."
Slazem se.. Mislim da prijatelji tesko mogu da budu, ali ima izuzetaka..
Ne,Banjalucanko jedino ako je treba od:prijatelja,clana familije i sl.Sve ostalo je zabluda!!!
Imam prijateljica svakodnevno se druzimo super je , drugarice su jedno, a ostale drugo .
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:37 pm.