Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Crni Predsednik u Beloj Kući. 8)

Da ste u prilici šta biste mu vi lično i neposredno poručili ili preporučili?

Očekujete li da che Amerika sa njim na čelu biti bolja ili drugačija nego do sada?

Ja se plašim zbog činjenice da je tolko naobećavao narodu, a ni trećinu onoga što je obecho neche mochi da ispuni, verovatno. Dobio je ogromnu podršku naroda, pa mu neche biti nimalo zgodno niti lako da je opravda. Kad vidi da ne ide kako je planiro, bojim se da i on ne potegne za argumentom sile i to na širem planu posmatrano. wink

Čitao sam i neka proročanstva i skoro svi ovi što kao nešto predviđaju se, uglavnom, slažu oko toga da nEje dobwo što je kako oni kažu "crni papa" došao u Belu Kuću.
Zna se da ne moze mnogo da uradi s obzirom na celokupnu ekonomsku situaciju. Svi obecavaju dok traje predizborna kampanja, pa tako i Obama. Sta ce i kako ce raditi, pa to se vec zna ko diktira, jedino sto rasisti mogu to da tumace na drugi nacin.
Licno mi je obama vrlo simpatican. Razlikuje se od svih dosadasnjih americkih predsednika. Ne samo po boji koze vec i po ponasanju, stilu, pa i pogledima na zivot. Zao bi mi bilo da dozivi totalni neuspeh kao predsednik.
Ne zaboravimo da predsedniki ma prvenstveno reprezentativnu ulogu.
Sistem ostaje manje vishe isti. Volela bih da promeni stvari koje su pod njegovom jurisdikcijom.
Uostalom, i americhki narod se u proteklih par godina prilichno opametio. Verujem da je i njima dosta da im mladi ljudi ginu po nekim zemljama chije nazive ne umeju ni da izgovore...
Ipak, rat donosi profit, a ljudi koji imaju monopol teshko ce se toga odreci...I meni je Obama simpa i nadam se da ce popraviti bar neshto...
Novi predsednik podrzava pravo na abortus!
Jeeeeeeeeeeeeeee! :D :D :D
Bora Corba Obami:

PREDSEDNICE OBAMA,

OKRENI SE KA NAMA.

POGLEDAJ NAS GARAVI,

MI SMO DOBRE NARAVI.

NAS SU SRBE JEBALI oops

I KAD NISU TREBALI.

MI SMO SE KURAZILI oops ,

SAMI KURAC oops TRAZILI.

MOLIMO TE, LEBA TI,

NEMOJ NAS I TI JEBATI oops .

VI STE, CRNCI, KURATI oops ,

NECEMO IZDRZATI!

Zahvalan srpski narod

lol
Udri jače Barače,
oteraj smarače,
ako neka zaplače,
potrgaj joj gače...
lollollol
Posle Kenedija prvi predsednik Amerike koji mi se dopada.

Mislim da ce napraviti dosta toga sto je obecao..... 8) 8)
Kao sto neko rece:"Posle velikih nada dolaze velika razocarenja." Plasim se da i sa Obamom ne bude tako...

Mislim da se za nas, kao i za vecinu sveta nista nece promeniti jer, pogledajte samo njegovu administraciju.
Bora Corba Obami:

PREDSEDNICE OBAMA,

OKRENI SE KA NAMA.

POGLEDAJ NAS GARAVI,

MI SMO DOBRE NARAVI.

NAS SU SRBE JEBALI oops

I KAD NISU TREBALI.

MI SMO SE KURAZILI oops ,

SAMI k***c oops TRAZILI.

MOLIMO TE, LEBA TI,

NEMOJ NAS I TI JEBATI oops .

VI STE, CRNCI, KURATI oops ,

NECEMO IZDRZATI!

Zahvalan srpski narod

lol

pa ovo se može primjeniti i na nas Hrvatiće....... lollollollollol
Posle Kenedija prvi predsednik Amerike koji mi se dopada.

Mislim da ce napraviti dosta toga sto je obecao..... 8) 8)

Uprkos ogromnoj popularnosti (a naročito posle pogibije) Kenedi je bio jedan od budalastijih predsednika SAD. Ne bih se iznenadio da i sa Barakom bude isto. Buš se jako loše pokazao, celom svetu je pun k. Amerike a i Amerikancima je pun k. Buša. Mislim da su kreatori američke politike rešili da svetu i Amerikancima ponude promenu tipa, evo mladog crnca koji je ostvario američki san, vrhunac razvoja demokratije, čoveka koji će mnogo toga da promeni. Moje je mišljenje da se tu neće ništa menjati jer su pravci razvoja američke kako spoljnje tako i unutrašnje politike zacrtani dugoročnijim planovima nego što su jedan ili dva predsednička mandata. SAD su imperija koja gazi sve što joj je na putu i koja ostvaruje svoje interese brutalno i bezobzirno. To će raditi i Barak...
pa ovo se može primjeniti i na nas Hrvatiće....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Rekao bih da ste vi jedan jako, jako napuhani balon koji će kad tad da pukne. Svi oko nas se ponašaju jako kurato, kao kad klinci lupaju čvengere jačem zato što je tu neko još veći u koga se uzdaju. Šta će biti kad taj veći jednog dana ode, niko ne razmišlja. Nestaće i hrabrosti i kurčevitosti u trenu samo ne znam koliko će to onda vredeti...
Pazi, Svemirac... Ovo si tako dobro ispisao da bi svako moje dodavanje bilo isuvishno... Smile
Shto kazze Cola u reklami: Ja tu nishta ne bi dir'o...

Quo Vadis Narcis? - Sizif te pozdravio!!!

wink
Da li ste primetili da u Americi nista nije kao sto izgleda, vec samo lici na ono sto bi trebalo da bude? -

Hmm, ovo mi se sviđa. Nisam o tome do sad razmišljao na taj način al kad razmislim vidim da je tako. Tamo je sve je nekako prenaglašeno, sve liči na svoju karikaturu ili crtani film. Istina, pravda, porodica, osećanja, moral, religija pa sve do ukusa paprike i mirisa cveća. Gotovo da ne postoji nijedna jedina originalna stvar koju mediji ili država (najčešće u sadejstvu) nisu bar malo izmenili da ne kažem karikirali. Čini se nekako da njima ceo život do najsitnijeg detalja i poslednjeg kutka duše neko drugi kreira i režira...
Sve to mozda vidimo samo mi sa strane. Amerikanci rastu s tim i njima je sve to normalno. Kad neko ne zna da drugo, ono sto ima mu je najbolje. Tacno je da ih mediji "kljukaju" tako i predstavljaju Ameriku kao nesto najbolje na svetu.
Mnogo je onih koji nikada nisu krocili van te Amerike.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:24 am.