Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nesto sam setala po NET-u i prosto me je zapanjilo koliko ima BI osoba. Naravno i broj homoseksualnih je veliki, sto ranije nije bas bilo ili je bilo, ali se vesto krilo.
Interesantno je i to sto mnogi muskarci imaju fantaziju da vide dve zene kako vode ljubav. Cini mi se da bih bila mnogo manje nesrecna kada bih videla svog partnera sa zenom, nego kad bih ga zatekla sa muskarcem u krevetu. Nikada nisam imala zelju da gledam dva muskarca kako vode ljubav, a verujem da je gro zena istog misljenja.

Sta vi mislite, da li su te osobe zaista BI ili se samo tako pretstavljaju kako bi skrenuli paznju na sebe?

Imate li vi fantaziju da gledate dve zene/dva muskarca kako vode ljubav? Ako imate, zasto? Sta je to sto vas uzbudjuje?

Kako biste reagovali kada bi ste zatekli svog partnera da vodi ljubav sa istim polom?
Polako dobijam fobiju od profila, vise nisam siguran da su zene u profilima uistinu zene. Ima i dosta trasvestita (pojma nemam sta to znaci)! hehe

Licno lakse bi prihvatio da mi partnerka bude ``bi`` nego da isto bude moje dete.

Novo vreme nove navike... Mozda je vreme da naucimo ziveti sa tim...

Odsada je moja lista prijatelja otvorena i za ``homo`` osobe, ako su normalni ljudi. Ja to nisam, mislim homo, pa osim druzenja takva vrsta kontakata me ne interesuje.
Sklonost ka istom polu je definitivno zauzela maha u celom
svetu. Da li ima uticaja genetika, sopstvena zelja, biti u trendu
nemam pojma. Nisam pristalica tih vrsta zabava. Da li se osobe
lazno pretstavljaju kao BI da bi skrenule paznju? Pa ciju?
Muskarci se groze nad geyparadama, bojkotuju, a uzivaju da
gledaju dve zene dok vode ljubav. Pa ko je tu normalan?

Kako bih reagovala kada bih zatekla svog partnera da vodi
ljubav sa istim polom.......... nekontrolisano 100% !!!

Da dodam, upoznala sam dosta Bi zena, pricala sa njima,
svaka od njih ima svoje motive, razloge. Nezadovoljne su
danasnjim muskarcima, zene su neznije i pruzaju vise itd.

Stvar ukusa i zelje - Ja ipak volim muskarce

8)
Polako dobijam fobiju od profila, vise nisam siguran da su zene u profilima uistinu zene. Ima i dosta trasvestita (pojma nemam sta to znaci)! hehe

Licno lakse bi prihvatio da mi partnerka bude ``bi`` nego da isto bude moje dete.

Novo vreme nove navike... Mozda je vreme da naucimo ziveti sa tim...

Odsada je moja lista prijatelja otvorena i za ``homo`` osobe, ako su normalni ljudi. Ja to nisam, mislim homo, pa osim druzenja takva vrsta kontakata me ne interesuje.

Mislim da je poredjenje neprimerno za BI i svoje dete. Daleko bilo, veceg ludila od toga nema.

Naravno da homoseksualce i BI osobe ne treba izolovati iz svog okruzenja. Samo komentarisemo stanje stvari. lol
Imam i ja prijetelja koji je homoseksualac, divan drug, pametan covek, a to sto voli muske je njegova licna stvar. Vazno je da nije napadan u tome.
Sklonost ka istom polu je definitivno zauzela maha u celom
svetu. Da li ima uticaja genetika, sopstvena zelja, biti u trendu
nemam pojma. Nisam pristalica tih vrsta zabava. Da li se osobe
lazno pretstavljaju kao BI da bi skrenule paznju? Pa ciju?
Muskarci se groze nad geyparadama, bojkotuju, a uzivaju da
gledaju dve zene dok vode ljubav. Pa ko je tu normalan?

Kako bih reagovala kada bih zatekla svog partnera da vodi
ljubav sa istim polom.......... nekontrolisano 100% !!!

Da dodam, upoznala sam dosta Bi zena, pricala sa njima,
svaka od njih ima svoje motive, razloge. Nezadovoljne su
danasnjim muskarcima, zene su neznije i pruzaju vise itd.

Stvar ukusa i zelje - Ja ipak volim muskarce

8)

Bas to mi nije jasno. Kako zena moze da postane BI, ako to vec nije bila? shock Iskreno receno, tacno da nemam muskarca, pored sebe, do kraja zivota, nikad ne bih mogla sa zenom da budem sexualno intimna. Zato i mislim da su te zene uvek naginjale bisexualnosti, pa im je sad to samo izgovor.

Po meni je bolje biti homoseksualac, nego BI, bar znas sta hoces, a ne ovi i na "struju" i na "baterije", nekako mi je tek to nejasno, a tek kako je njima lol Salim se, svako ima svoje sexualno opredeljenje, moje misljenje je ovo i neverujem da cu ga ikada promeniti.
Nemam nista protiv seksualno dezorijentisanih (svako ima pravo da zivi kako on zeli ako time nikoga ne ugrozava), ali mislim da se njihovoj zbunjenosti pridaje prevelik znacaj i poklanja previse paznje. Ipak je seksualnost, pre svega, mehanizam produzenja vrste, a tek onda izvor zadovoljstva..... dakle, po meni je to poremecaj koji, ako se vec ne leci, ne bi trebalo ni glorifikovati.....

Meni se, s ovim u vezi, nemece jos jedno pitanje: koji je motiv seksa? Zadovoljiti partnera, zadovoljiti sebe ili uzivati u obostranom zadovoljstvu. Cini mi se da iza odgovora na ovo pitanje moze (ali i ne mora) da se krije i deo odgovora o seksulanoj (dez)orijentaciji pojedinca.
Koji je motiv sexa. To ce morati jedna od BI devojaka i neko
od gey momaka da odgovore....... lolwink
Tinejdzeri vole da su drugachiji. Da oni neshto prvi smisle. Najcheshce su sve to stare fore, ali ipak to im daje neki osecaj identiteta. I sama sam u ranoj mladosti experimentisala. Drugarica i ja smo se ljubile u diskoteci dok smo plesale. Nije tu bilo nikakvih iskrica, zelje...Nash motiv je bio da nalozimo frajere, i to nam je uspevalo. Posle smo im se smejale...Sve dok je ta pricha, u tom nekom bezazlenom fazonu, po meni je o.k.
Inache, i televizija je zasluzna za devijaciju sexualnosti kod mladih. Pogledajte samo sve te popularne pevache. Svi su kao neki pederi.
Pravim pederima i lezbejkama sve najbolje zelim,a ove folirante bi strpala u neki geto.
Možda neki genetski materijali ne bi trebali da se prenose u sledeće generacije...
Da li je ovo vid (podsvesne) selekcije???? (neka mi ne zamere ini)

A ovi BI... ta oni BI svuda... i možda njima i nije tako loše... valjda će se neko javiti pa izreći svoje iskustvo... i razloge, čisto da zadovolji našu radoznalost. :D

Zašto bi neko lagao da je BI ovde na sajtu, da bi lovili muškarce? Pa nema razloga... ženi je dovoljno da postavi neke obnažene ili provokativne fotografije i može da bira...
Ima gi razni koji se javljaDu, aha!!!!

lollollollol
razlozi za sex su individualni, a licno ume da me jako privuce lepa, ali bas, bas lepa devojka. mada jos nikada nisam bila ni sa jednom. a i za muske vazi da me privlace samo maximalni frajeri.
razlozi za sex su individualni, a licno ume da me jako privuce lepa, ali bas, bas lepa devojka. mada jos nikada nisam bila ni sa jednom. a i za muske vazi da me privlace samo maximalni frajeri.

Ti si jos mlada i kako kazu bi devojke, mlade devojke su jos cesto neodlucne, pa ili ostvare bi sklonosti ili odustanu od toga zauvek.

Po meni je bolje biti homoseksualac, nego BI

Po meni su vise OK bi nego homo...

A za dete, pa ne bi se radovao ali bi prihvatio saznanje...

Mislim da su razlog homo i bi pojavi abnormalne potrosacke vrednosti kao sto su : seksualna sloboda (izuzimanje seksa potpuno od pojma morala, sebicnost, hedonizam, neskromnost, moto zivi i uzivaj u svakom trenutku i slicno.
Pojmovi kao zrtvovati se, ostati veran jednoj ljubavi do kraja zivota i slicni su danas predmet prezira i ismevanja.
Mislim da je poredjenje neprimerno za BI i svoje dete. Daleko bilo, veceg ludila od toga nema.

Naravno da homoseksualce i BI osobe ne treba izolovati iz svog okruzenja. Samo komentarisemo stanje stvari. Laughing

Šta sad reći na ovo? Ma ok su homići, ono, tolerancija i tako to samo "većeg ludila nema"... lollollol Već hiljadama godina, zbrkani umovi, pomešana osećanja, totalno nerazumevanje celog "problema"

Mnogo je oblika seksualnog ponašanja pa se niko ne bavi svingerima, BDSM likovima, fetišistima i sl. Ja i homiće posmatram u tom kontekstu i jednino na šta reagujem je kad mi to neko gura pod nos (doduše bi i gej ribe mi ne smetaju lol )

Stvar je u tome da je sklonost ka istom polu ugrađena genetski u svakog čoveka od "vrlo malo" do "jako puno" tako da tu nema ništa nenormalno. Na kraju krajeva, pa zašto muško telo luči estrogen a žensko testosteron? Od količine tih hormona najviše i zavisi kakav će "miks" da ispadne. Hrišćanstvo je reklo "ne, to je greh, sramota, blud" i hrišćani su to tako prihvatili do dana današnjeg. Pre toga homoseksualizam nije ni postojao kao takav pojam, ljudi su to radili ili ne, normalno u skladu sa svojim sklonostima i niko se time nije bavio. To je stvar koja postoji koliko i čovečanstvo i što se same prirode tiče nije nikakav poremećaj. Kada bi potreba za seksom postojala samo zbog produženja vrste i ljudi bi imali teranje jednom ili dvaput godišnje a ne stalno.

Meni tuđe seksualno opredeljenje ništa ne govori o tom čoveku. Ne znam zašto pederi i lezbejke nastupaju kao takvi u javnosti i mislim da je to bezobrazluk budalastih ljudi. Mene za to nije briga i neću da mi to guraju pod nos kao što ni ja ne guram njima. Sa druge strane borci protiv homića su još budalastiji a sociolozi kažu da je tu najveći motiv stid, bes i mržnja zbog prepoznate iste takve sklonosti u samom sebi...
e znas sta citam ovo a ruka mi drkti pa bre vocko sta ti bi ako boga znas da sve ovo istrukujes a bas u vezi tih zbunjenih sto ne znaju s kim se u koske vataju i sta se gde da metnu vidis li bre da se skoro zavrsila jedna pomama za nekim budalastinama kad su bili oni mutanti a sve devojke licile na nesto izmedju kafanske pevaljke trofrtaljke i raketnog motora e sad da ti odma reknem to ti je ono politicka korektnost i ostalo jer ima mnogo nesposobnjakovica i nenormalnih stvorova koje muci nejebica pa su poceli da se kvarcuju i lakiraju nokte pa su postali metroseksualci iz metropole a nije tacno da je metropola jer su napravili samo dve stanice od tog metroa i to se jedna ne vazi pa ti sad vidi

a zamisli samo da su napravili ceo metro pa to bi bilo puno pedera samo tako da bacis bombu nicija majka ne bi zakukala

nego br je u pravu to sto su oni poremeceni to je stvar za lekare da ako ih izlece a sad sto su digli dzevu o tim dupedavcima to je ona stara izreka lepo opisala

cega se pametan stidi tim se lud ponosi
"Stavi pravu stvar na pravo mjesto"

8)
Do sada su me dve žene "spopadale".... lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:48 pm.