Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

mome dragom prijatelu upucujem repliku ili dajem do znanja da ima vise razloga za zadovolstvo a to su pr">pitao si cime osim seksa mozemo imati zadovolstvo dr pa ovako kao prvo bar za mene je vaznije kada sam sa mojim prijatelima i prijatelicama u drustvu smejucise razgovarati o lepim temama i slusajuci pjesme nase ,onda kada vozimo auta malo dale od grada kada nema nimalo omraze a samo lubavi prema svima veruj mi to je za mene najvece zadovolstvo i od seksa jer nikada nemoze trajati duze i lepse od lepog i prijatnog drustva ...pa prijatelu moj to je moje zadovolstvo daj molim te sada ti izjasnise ...znam da moramo imati trenutke i tog zadovolstva normalno je ali sve u svoje vreme i na svome mjestu ....lubite TELMA hfala cao
mome dragom prijatelu upucujem repliku ili dajem do znanja da ima vise razloga za zadovolstvo a to su pr">pitao si cime osim seksa mozemo imati zadovolstvo dr pa ovako kao prvo bar za mene je vaznije kada sam sa mojim prijatelima i prijatelicama u drustvu smejucise razgovarati o lepim temama i slusajuci pjesme nase ,onda kada vozimo auta malo dale od grada kada nema nimalo omraze a samo lubavi prema svima veruj mi to je za mene najvece zadovolstvo i od seksa jer nikada nemoze trajati duze i lepse od lepog i prijatnog drustva ...pa prijatelu moj to je moje zadovolstvo daj molim te sada ti izjasnise ...znam da moramo imati trenutke i tog zadovolstva normalno je ali sve u svoje vreme i na svome mjestu ....lubite TELMA hfala cao

Lepo je na forumu videti:
Da covecanstvo ne mora da brine za buducnost
Kceri, pogledao sam Vas profil,
(veoma licite na moju kcerku koja je trenutno prekinula studije prava)
Zato sam resio samo ovo da Vam kazem (nedaj Boze ,savetujem)
Previse ste iskreni,
Ne prihvatajte bas SVAKOG ni za forumskog prijatelja,
jer i "put u pakao je poplocan dobrim namerama"
Srecno
Ko shvati, shvatice 8)
Драга Телма,ову причу сви знају,али их мрзи да пишу,учинило ми се да је ти не знаш па сам се мало потрудио,прича иде овако:

Професор је стајао пред групом студената на часу филозофије и држао

неке предмете иза себе. Када је час почео, без речи је подигао велику,

празну теглу од киселих краставаца, ставио је на катедру и напунио је

лоптицама за тенис. Потом је упитао студенте да ли је тегла пуна.

Сложили су се да јесте.

Затим је професор подигао кутију пуну каменчића и сипао их у теглу. Благо

ју је протресао. Каменчићи су се откотрљали у празан простор између

лоптица. Тада је поново упитао студенте да ли је тегла пуна. Опет су

одговорили да јесте.

Следећа кутија коју је професор узео била је пуна песка. Када га је сипао,

песак је, наравно, испунио све преостале шупљине у тегли. Питао је још

једном да ли је тегла пуна. Студенти су скрушено одговорили да јесте.

"Сада хоћу да схватите да ова тегла представља ваш живот,рече професор

и настави: Тениске лоптице су важне ствари у вашем животу: ваша

породица, ваша деца, ваше здравље, ваша вера и ствари којима се

страшно предајете. То су оне ствари уз које би ваш живот и даље био

испуњен и када би све друго нестало. Каменчићи су остале ствари које су

важне: ваш посао, ваша кућа и ваш ауто. Песак представља преостале

ствари. Мале ствари. Ако напуните теглу песком нема места за каменчиће

и тениске лоптице. Исто важи и у животу.

Ако потрошите све своје време и енергију на мале ствари, никада нећете

имати места за оне важне и крупне ствари. Прво се побрините за тениске

лоптице – ствари које су вам заиста важне. Утврдите своје приоритете.

Све остало је песак."

Тад устаде и приђе један будаласти студент и прстом издуби рупицу у песку

и наспе мало пиво у теглу и рече професору :”Ето,то је то.”

“Шта сте тиме желели рећи колега?”-упита професор.

“Па то,да колико год вам је живот испуњен увек има места за секс и пиво.”

(нисам сигуран која је тема важнија од ове две,зато сам на обеWink
wink
Ah telma...... rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ovo je sad već ozbiljna konkurencija Beli...
lollollol
Ja imam utisak da Telma ili nas zeza ili vezba pisanje srpskog jezika lollol

Ako i vezba, dovoljna je jedna tema, pa da se sita nakuca na istoj, a mi bi joj pomogli. Mogla bi da cita i tako shvati kako se sta pise, za znake interpunkcije i nije bitno.

Telma, tvoje teme su vise privatnog karaktera, tako da je najbolje da te svoje poruke ostavljas na PP. Ovde te malo ko razume. Verovatno osobe s kojima si ostvarila kontakt mogu vise da te razumeju. Ovo je ipak javni forum. Ne moramo svi da znamo o tebi i tvojim prijateljima.
Shvatila sam da je pokušala da odgovori na temu: da li ima nešto bolje od sexa...al je opet zabunom umesto odgovora otvorila temu.... i to dva puta...u slučaju da nam prvi put nije bilo jasno... lollollollollollollollollollollol
Ako i vezba, dovoljna je jedna tema, pa da se sita nakuca na istoj, a mi bi joj pomogli.

Ja to stalno govorim jednoj drugoj osobi...
lollollol

Ja to stalno govorim jednoj dragoj osobi...
lollollol

Znala sam da ti je draga....zato je neprestano spominjes lollollol

Telma, to što ti imaš u malom prstu ovi ovde što te zezzaju nemaju ni u čitavoj glavi.
Ti si jedno predivno žensko stvorenje i siguran sam da bi bilo lepo upoznati te, eto.

Kad god poželiš da vežbaš srpski slobodno piši meni na pvt, gramatiku odlično poznajem i potrudiću se da na svaku tvoju poruku odgovorim iskreno i onako kako dolikuje jednom džentlmenu. 8)
Kajlo, nemoj tako nisko...

Ako se udvarash/dodvoravash Telmi, nemoj komentarisati ljude na ovoj temi... Shvatam ja da se um pomrachi, ali daj- pusti malo svetlosti unutra...

Nije sve tako crno... Smile
...

Izgleda da su i njemu oci vezane lol .
Kajlo, nemoj tako nisko...

Ako se udvarash/dodvoravash Telmi, nemoj komentarisati ljude na ovoj temi... Shvatam ja da se um pomrachi, ali daj- pusti malo svetlosti unutra...

Tu taktiku podilaženja i tutorisanja je učio od jednog uglednog člana ovdI. Jedino što nije naučio je da ta taktika nikad ne uspeva kod žena a jedino u čemu uspeš je da ti se drugi smeju...
lollollol
...
Plagijatoru... Wink

A, 'el ti placas porez na tu izjavu? :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.