Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

OVAN:
Kako se mole ovnovi:Gospode Boze,molim te da mi das strpljenja...i molim te da to uradis bas sada!
Sta kazu posle sexa:OK,ajmo sad jos jednom!
Koliko ovnova je potrebno da bi se promenila jedna sijalicazabe se pitas,vec su je promenili!

BIK:
Kako se mole bikovi:Gospode Boze,pomozi mi da prihvatim promene,ali ne mnogo brzo...
Sta kazu posle sexa:Gladan sam,dodaj mi parce pice!
Koliko bikova je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Bikovi koriste sijalice koje se ne menjaju!

BLIZANCI:
Kako se mole blizanci:Gospode Boze...A ko je Bog?Gde se on nalazi?A zasto je on Bog???
sta kazu posle sexa:Gde je daljinski?
Koliko Blizanaca je potredno da bi se promenila jedna sijalica:Najmanje deset.Dva da skinu pokvarenu,dva da kupe novu,dva da je stave,dva da napisu knigu o tome i dva da se pojave u talk show-u da pricaju o tome!

RAK:
Kako se mole:Gospode Bozeeeeeeeeeee!!!
Sta kazu posle sexa:Kad si ono rekao da ces me ozeniti???
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Mama ce ih zameniti umesto njih,a ako ona nije u blizini,zapalice svecu dok ne dodje!

LAV: 8)
Kako se mole:Gospode Boze,sta ima?
Sta kazu posle sexa:Ajde sada kazi da nisam bio fantastican!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Nijedan.Poslace ekipu profesionalaca da uradi to umesto njih.

DEVICA:
Kako se mole:Gospode Boze,molim te da me napravis savrsenom,ali da ne pogresis onako kako si prosli put...
Sta kazu posle sexa:Ajde idi sada moram da operem posteljinu!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Obicno je jedna dovoljna.Malo ce se zadrzati,morace da ispolira grlo sijalice,da procita upustvo kako da je stavi i da proveri garanciju.

VAGA:
Kako se mole:Gospode Boze,pomozi mi da donesem odluku.Nego kad smo vec kod toga,sta mislis da je bolje da uradim?
Sta kazu posle sexavidelo mi se zato sto se i tebi svidelo.
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalicave da kupe sijalicu,dve da kupe sta im jos treba da bi je promenili i mozda jos dve da zamene nesto ako ne odgovara ili treba da se dokupi.

SKORPIJA:
Kako se mole:Gospode Boze,oprosti nam dugove nase,bas kao sto ih mi oprastamo nasim duznicima,cak iako nistavnici jedni to ne zasluzuju.
Sta kazu posle sexa:Mozda treba prvo da te odvezem!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:za njih se sijalica ne menja,ona se transformise.Samo pritisnes dugmence i aktiviras drugu sijalicu.A sto pitas?Ko te salje???

STRELAC:
Kako se mole:Gospode Boze,rekao sam ti jednom,rekao sam ti sto puta,pomozi mi molim te da ne preterujem toliko!
Sta kazu posle sexa:Nemoj me zvati,zvacu ja tebe!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalicatrelcevi ne menjaju sijalice,ali te mogu nauciti kako ti to da uradis.

JARAC:
Kako se mole:Gospode Boze,zamolila bih te da mi pomognes,cak iako sam oduvek naucila da se ninakoga ne oslanjam.
Sta kazu posle sexa:Imas li mozda pri ruci vizit kartu?
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Javice vam njihova sekretarica malo kasnije...

VODOLIJA: Kako se mole:Gospode Boze,znas da volim promene,ali ovaj haos je smesan!
Sta kazu posle sexa:Ajde sada da opet to isto uradimo,ali bez odece!!!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Vodolije ne treba da menjaju sijalice mogu da zamisle bolje.

RIBE:
Kako se mole:Gospode Boze,ako treba da popijem veceras celu ovu flasu viskija,neka bar bude uvek puna.
Sta kazu posle sexa:Kako si ono rekao da se zoves?
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Jedna,mada nije sigurna da li ce to ista promeniti,ali ako je to Bozija volja...
BIK:
Kako se mole bikovi:Gospode Boze,pomozi mi da prihvatim promene,ali ne mnogo brzo...
Koliko bikova je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Bikovi koriste sijalice koje se ne menjaju!

ne prepoznajem se baš....... lollollol
Bella, mali moj plisani meco, ja sam dupli ovan Smile
Sta ces sad, m? 8)
Pa duplo brže će da promene jednu sijalicu lollollol

STRELAC:
Kako se mole:Gospode Boze,rekao sam ti jednom,rekao sam ti sto puta,pomozi mi molim te da ne preterujem toliko!
Sta kazu posle sexa:Nemoj me zvati,zvacu ja tebe!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalicatrelcevi ne menjaju sijalice,ali te mogu nauciti kako ti to da uradis.
rollrollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
JARAC:
-Kako se mole: Gospode Boze,zamolila bih te da mi pomognes,cak iako sam oduvek naucila da se ninakoga ne oslanjam.
-Sta kazu posle sexa: Imas li mozda pri ruci vizit kartu?
-Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica: Javice vam njihova sekretarica malo kasnije...

Vidi, nije ovo daleko od istine, sa tugom moram konstatovati Unhappy
lollol
OVAN:
Kako se mole ovnovi:Gospode Boze,molim te da mi das strpljenja...i molim te da to uradis bas sada!
Sta kazu posle sexa:OK,ajmo sad jos jednom!I još jednom , pa još jednom.........
Koliko ovnova je potrebno da bi se promenila jedna sijalicazabe se pitas,vec su je promenili!

BIK:

ne prepoznajem se baš....... lollollol

a esi gladan...................... da ti doDAM picu.......................Smile))
Bella, mali moj plisani meco, ja sam dupli ovan Smile
Sta ces sad, m? 8)

Tu nema onda pomoci
A kako da ovde nešto sazna osvedočeni ateista koji ne veruje u horoskop?? roll
Meni je smešno šta god da Bela napiše. Doduše mogla bi sad već sa horoskopa da pređe na neku drugu glupost...
lollollol
Meni je smešno šta god da Bela napiše. Doduše mogla bi sad već sa horoskopa da pređe na neku drugu glupost...
lollollol

Gde ce bece gluposti od tebe/u tim godinama glumis loodaka/
Beće? Jel to ćebe na šatrovačkom?
lollollol
Znaci moram prvo da odvezem.... lol a sijalica se transformise
sama..pritiskom na dugmence aktiviras drugu. Zanimljivo wink
A sto pitas? Ko te salje? lollol
RAK:
Kako se mole:Gospode Bozeeeeeeeeeee!!!
Sta kazu posle sexa:Kad si ono rekao da ces me ozeniti???
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Mama ce ih zameniti umesto njih,a ako ona nije u blizini,zapalice svecu dok ne dodje!

roll :?

Bila sam sigurna... da sam "Rak" roll
Beće? Jel to ćebe na šatrovačkom?
lollollol

Brode na tebe je suvisno trosit reci,pljutz
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:03 am.