Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

veliki pozdrav i pohfala za sve one koje su kritikovali i zezali se na moj racun ,nema problema moze se vama to i nastavite ako mislite da ste covecni vi na taj nacin a ja se samo zahfalujem svima jer mogu reci da nikome nebi bilo lako da od svoih prvih god ne zivi u srbiju i nije bas lako znati da mozda sve gramaticki pise ili kaze neku rec ali vi to dobro znate da od kada sam usla na ovom sajtu ili forumu ja jos niti jedno nisam nikoga uvredila ,ponizila,ili kritikovala ali naravno na vasu cast neka bude ako ve pravi to zadovolnim ...i jos samo da dodam da se iz klucujem ovog trena odavde a da vama zelim svu srecu da u buduce budete malo nezniji sa nekim dr clanova pa lepo vam hfala moji zemlaci za lep i fin docek ....lubi vas TELMA
nego stegnes zube i uzvracas, ako neces da se bijes, onda psuj, ako ne znas da psujes izaberi nekog koga ces da mrzis, to je sva mudrost.

a, eventuJalno, ako nekoga oš da supucaš u glavu, evE ti na poklon edna tegla saS sve ajvarEm.............................Smile))

p.s. kratko upu'stvo: pre upotrebe tegle, izesti ajvar......................Smile))
p.s.s. zaeba me tirkiz............................Smile))
p.s.s. zaeba me tirkiz............................Smile))

Nije stvarno me na tren "kupila" na patetiku, ali se onda setih da ni mene nije niko savetovao, sta ce joj moj savet, stegne se i fura dalje, a sad na kom jeziku....nebitno 8)
Devojka je u potpunosti u pravu, jeste ispali skotovi prema njoj.
i ti si Đuro u pravu................................ eeeeeeeee pa u toJ ime žiFeli...........................Smile))
ako ste takvi prema zemljakinji, kakvi li ste prema drugima?
:?
misliš na vanzemljake?................................Smile))
Draga Telma,

ne treba sada da nas napustish, sada posle ovog paklenog krstenja znas sta mozes ovde ocekivati. I mene su na pocetku, pa i sada zezaju, ali ja ili nemam dovoljno pameti da primetim ili prosto uzvratim. Za gramatiku najmanje brini jer se ona ovde po obicaju ne postuju, ne zato sto se ne zna vec iz zezanja. Prekrajaju se recenice, izvrce smisao, prica Argo. Ne primaj to sve k srce i nadam se da ces nastaviti da pises.
Na ovI sajt često dolaze ljudi dobri i blagi. Tolerantni, sućutni, fini. Nežni, pravi prijatelji puni iskrenosti i toplote ljudske. OndaK na najmanju šalu eksplodiraju besom, ljutnjom i povređenom sujetom. Nikad nisam mogao da shvatim zašto su kod ljudi blagih, dobroćudnih i tolerantnih najizraženije osobine netolerancija, uvredljivost, bes i sujeta...
Telma, isto mislim da ti je bezveze da ides. Ovde svako prodje "vatreno krstenje", samo je pitanje zasta se "uhvate".
Ne prođe svako. Ljude koji uđu tiho i normalno niko ne zavitlava. Ljude koji prvo pročitaju teme i komentare, ljude koji prvo osmotre kakva je ovde ekipa, koji je uzrast i kakva su razmišljanja. Uglavnom zaebavamo one koji "ulete" i s vrata počnu da pametuju ili da se provaljuju. Čak i to nije strašnije od bezazlenog bockanja ali takvi likovi po pravilu nose i ogroman džak sujete sa sobom. Onog trenutka kad shvate da nikog ovde nisu impresionirali, pokupe se i ljutito odu. Takvih je zaista mnogo prošlo kroz ovI forum i nema nikakve svrhe zadržavati ih...
Telmice, nisi bila u vojsci pa ne znas sta svi "gusteri" dozive. wink

Ti ovde imas i obozavaoce i zastitnike koji su ti otvoreno nudili prijateljstvo. A uvek ima onih koji vole da bockaju.
Ono sto je upadljivo je da otvaras teme za svaku sitnicu koju bi htela da saopstis drustvu na forumu.

Pozdrav tebi i svim vanzemaljcima koji hrabro kuckaju na srpskom iako ga ne znaju najbolje lollollol
Ili te uhavti sidrom Brod pa neznas da li da se smejes ili da ga zalis!Ali samo furaj svoj stav a za ostale te boli cosak,jer kad tad oni ispadnu smesni!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:48 am.