Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sećam se ko da je juče bilo...

Ja momčić cirka nekih 19 ili 20 godina, zaljubio se tolko u neku malu da rešio da se ženim i to saopštavam mome ćaletu. Njemu naravno drago i onako očinski me savetuje.

Šinko, znaj ovo... za ženu ti je najvažnije da je dobro zadovoljiš u seksu. Ako je dobro zadovoljiš (da izvinete na izrazu zbog citata) sve će joj biti potaman i sve će drugo da istrpi i ako nema para i ako trava u dvorištu nije pokošena i ako kuća nije okrečena i ako si usrane gaće ostavio u lavabou, ma nikakvih problema sa njom nećeš imati. Al ako u seksu budeš slab, nećeš joj valjati ma kolko dobar bio i ma koliko se trudio, radio i zaradjivao.

El ste i vi kroz život stekli utisak da je tačno sve ovo što je moj otac govorio?
Ženske da se na ovu temu ne ljute, nego da konstruktivno učestvuju u diskusiji. 8)
Tvoj tata mudar covek.... slusaj tatuuu ... eh zato u ono vreme i nije bilo toliko razvoda....znali su matori kako treba.
Skusaj starije al zanjima ne idi.... :!:

Ja momčić cirka nekih 19 ili 20 godina, zaljubio se tolko u neku malu da rešio da se ženim i to saopštavam mome ćaletu. Njemu naravno drago i onako očinski me savetuje.

Šinko, znaj ovo... za ženu ti je najvažnije da je dobro zadovoljiš u seksu. Ako je dobro zadovoljiš (da izvinete na izrazu zbog citata) sve će joj biti potaman i sve će drugo da istrpi i ako nema para i ako trava u dvorištu nije pokošena i ako kuća nije okrečena i ako si usrane gaće ostavio u lavabou, ma nikakvih problema sa njom nećeš imati. Al ako u seksu budeš slab, nećeš joj valjati ma kolko dobar bio i ma koliko se trudio, radio i zaradjivao.

El ste i vi kroz život stekli utisak da je tačno sve ovo što je moj otac govorio?
Ženske da se na ovu temu ne ljute, nego da konstruktivno učestvuju u diskusiji. 8)

Hajde da ludujemo...haha....znam te ticooo idea

Meni ovo pre lici na savet za devojku nego za muskarca roll :? wink
Tvoj tata mudar covek.... slusaj tatuuu ... eh zato u ono vreme i nije bilo toliko razvoda....znali su matori kako treba.
Skusaj starije al zanjima ne idi.... :!:

U to vreme nije bilo toliko razvoda zato shto su cutali i trpeli...

I da, koliko vazzi za zzene toliko i za mushkarce...

I da, nije sve u sexu, ima neshto i u... wink
ma koliko seksa imala, baraba je baraba. Posle 3. godine ona ce primetiti da ima barabu u kuci pa ce pozvati postara da osisa travu!
lol
ma koliko seksa imala, baraba je baraba. Posle 3. godine ona ce primetiti da ima barabu u kuci pa ce pozvati postara da osisa travu!
lol

lollollol
Cekajte, idem i ja!!!

lollol A ja se pitam zasto si ti takav??!!!

E tata ti pojma nije imao o tome,on htio da te isprepada ili...
roll

Eto...NE SLAZEM SE!!! twisted
Cekajte, idem i ja!!!

8)

shock Pa, evo, da konstruktivno ucestvujem.

Mo'sh mislit', kako bi mi sve bilo potaman. Ne daj Boze, da imam muza, koji samo ume, da dobro "kreshe", jer bih se pocela ponasati jako destruktivno. lollol

Secam se, da sam umrla od smeha, kada se moja drugarica jednom izjadala na racun svog muskarca, jer joj pukao film (zive zajedno i sada imaju i dete). Njeno kukanje je islo ovako nekako:

Moj dragi, ocigledno misli, da ja mogu sve da postignem, da sam super zena. Da idem na posao, da sam doterana, da posle posla trcim u prodavnicu po namirnice, da mu spremim veceru (ona radi do 17.00) i jos da mu na kraju sva srecna "dignem noge". Kako ne kapira, da ne mogu bas uvek, da bih nekada zaspala u sekundi. lollol

On je inace skroz ok lik, samo je zeznuto jer ima posao, koji zahteva, da je dosta na terenu ali joj pomaze uvek kada je u mogucnosti. Wink

Tako da, dragi moj forumski kolega, ne treba mi neko ko ume, da koristi samo pishu. Wink

ne treba mi neko ko ume, da koristi samo pishu. Wink

ja procitala psihu shockroll

lol
Dobar sex u vezi ili u braku jeste bitan, ali i ne i presudan kako ti ili tvoj tata mislite...Nekad su zene bile znatno konzervativnijeg shvatanja, i u brakovima su mnoge trpele zbog takvog stava Vas muskaraca...one su ucene da je muskarac glava kuce, i kad god pozeli da mu je dostupna, njeno zadovoljstvo u sexu je bilo sasvim sporedno. wink

I bas vređa s vase strane takvo razmisljanje, da je dobar Q.... mir u kuci :x :x :x
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Dobar sex u vezi ili u braku jeste bitan, ali i ne i presudan kako ti ili tvoj tata mislite...

Osh da kazes da njegov tata ne bi?! wink

P.S. mir u kuci je dobra lova!
Kolko god vode popijes danas opet si sutra zedan pa ti navali da je zadovoljis narednih godina
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:41 pm.