Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zelio sam samo da vas pozdravim na pocetku nasheg druzenja.
KAKO SE ZIVI TAMO KOD VAS U SRBIU?
ZADNJI PUT SAM TAMO BIO JOS PRE 4 GODINE I ZAZELIO SAM SE SVEGA NASHEG.
SVI MI KOJI SMO VANI DOBRO ZNAMO DA NEMA LEPSHE NI BOLJE ZEMLJE OD NAŠE SRBIE.
Dragi Sneshko,
evo da Ti odgovorim. Kod nas u SrbiU je mLogo vel'ka kriza nastupEla, ne znam kako je kod Vas u EngleskU...?

Sve u svemu i pored krize, prasići se okreću na ražnju, svinjokolji se održavaju po rasporedu, kobasice i šunke, kod onih koji su sve to završili, se na tavanu suše, a mi čekamo proleće, da uz mladi luk i zelenu salatu sve to lepo pojedemo...... :D

Pozdrav iz SrbiE.
ZADNJI PUT SAM TAMO BIO JOS PRE 4 GODINE I ZAZELIO SAM SE SNJEGA VASHEG.

po tvojoj sliKi, rekla bih, da ni vaš sNJeg nije tako loš....................Smile))
Zelio sam samo da vas pozdravim na pocetku nasheg druzenja.
KAKO SE ZIVI TAMO KOD VAS U SRBIU?
ZADNJI PUT SAM TAMO BIO JOS PRE 4 GODINE I ZAZELIO SAM SE SVEGA NASHEG.
SVI MI KOJI SMO VANI DOBRO ZNAMO DA NEMA LEPSHE NI BOLJE ZEMLJE OD NAŠE SRBIE.

Aleksa Šantić

Ostajte ovdje

Ostajte ovdje!.. Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat ko što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.
...

Ovdje vam svako bratski ruku steže —
U tuđem svijetu za vas pelen cvjeta;
Za ove krše sve vas, sve vas veže:
Ime i jezik, bratstvo, i krv sveta.
...

e ovde kod nas ne znam ni ja kako je... godinama se vec pitam wink
ZADNJI PUT SAM TAMO BIO JOS PRE 4 GODINE I ZAZELIO SAM SE SNJEGA VASHEG.

po tvojoj sliKi, rekla bih, da ni vaš sNJeg nije tako loš....................Smile))

Ma izes to, kad je ladno!
:?
Shta da ti kazem...Sarma se upravo krchka... wink
Ma, da nije ovaj "Englez" nas DZura ili Kajla? lol Pa se pravi "Englez" lolwink

Sto ti je forumska paranoja shock Ako gresim, sorry za Sneshka wink
Promenio sam sliku u avataru, ona prva je bila previshe seksi.
Izvinite ali ja se ovde jos uvek ne snalazim dovoljno.
Trudicu se da doprinesem dobroj atmosferi na forumu. Naci ce se i za mene ovde neka devojka. Velika mi je zelja da upoznam neku devojku iz Srbie. U Engleskoj je sad moda da devojke kosu boje u crveno ili crno, malo plavusa a to nije za mene dobro.
Kod nas su najlepse brinete i crnke, mada se nadje i pokoja divna plavusa.
Siguran sam da ces naci odgovarajucu devojku, ovde, a ako nijedna ne odgovara, pa imamo jos nekih 50 sajtova za upoznavanje ...
lol
Kod nas su najlepse brinete i crnke, mada se nadje i pokoja divna plavusa.
Siguran sam da ces naci odgovarajucu devojku, ovde, a ako nijedna ne odgovara, pa imamo jos nekih 50 sajtova za upoznavanje ...
lol

nemoj reći da si vlasnik i tih 50?? lollollol
Promenio sam sliku u avataru, ona prva je bila previshe seksi.
Izvinite ali ja se ovde jos uvek ne snalazim dovoljno.

ovde je samo vazno da si sexy to izludjuje ovdasnje devojke... nema dileme da ces mnoge osvojiti sudeci po par postova... arrowarrowarrow
Engleskinje su dobre u krevetu ali su van kreveta nekako hladne i sve gledaju kroz interes. Cuo sam da su Srpkinje drugacije i da ne cene muskarca samo po autu koji vozi i bogastvu koje ima. Rado bi neku dobru devojku iz Srbie doveo kod mene u Englesku. Ovde je lep zivot ali su ljudi nekako proracunati i hladni.
Cuo sam da Srpkinje cene muskarca samo po autu koji vozi i bogastvu koje ima. Rado bi neku dobru devojku iz Srbie doveo kod mene u lep zivot ali su ljudi nekako proracunati i hladni.

ma snalzish se ti dobro, ja nemam auto pa me ove nashe nece... winkwinkwink
Trudim se da se snadjem. Jedan moj drug u Engleskoj ima sajt slican koji je poznat dosta i bez iskustva nisam. Koncept ovog sajta dopada mi se i cestitke vlasniku. U Engleskoj se ljudi upoznaju cesto na taj nacin druze se, vode ljubav i to je moderno.
Tako sam i ja upoznao jednu divnu crvenokosu devojku iz Liverpula sa kojom bio sam zajedno skoro godinu. Sad sam slobodan i volio bi upoznati iz Srbie devojku neku.
Ko je ovaJ straŠni "Englez" što forumom srpskim hara :?:
lollollol

Pozdrav svima i ne zamerite puno na šali.
Moj raniji nik je odavLe izbrisan odjednom i bez ikakve najave, istraga je u toku pa che tek da se vidi chija maca crnu vunu prede. 8) Smile

PANDUR DŽURA, glavom i bradom. wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:18 am.