Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Misli da vrlo tesko.sem ako im je debeo djep.
Misli da vrlo tesko.sem ako im je debeo djep.

Ne mora znaciti,ukusi su razliciti,neko voli i da ljulja Smile))
ma moj je tata debeli pa nikad nije imo problema s ljubavi Smile a dzep mu nije nesto Smile)))

druga je stvar shto ne mogu ni da zamislim kako on to tehnicki izvodi s obzirom da svoju kitu nije vido jos od '75-te..... al covek je pit'o za ljubav a ne sex Wink)))))))))))
Pa pogledajte Amere svi su debeli i svi se vole i sexsaju.
svaki lonac ima poklopac...
imaju se pise zajedno ti si def. skroz nepismena to sam shvatila odavno strasno.....
IMA JU LI DEBELI SANSE U LJUBAVI?

Naravno da imaju, zašto bi se debeli razlikovali od ostalih, i oni imaju osječaje, i mogu voljeti i biti voljeni. Smile)
Ovaj... da ne mislim da imaju... odmah bi se bacio na dijetu... Ali, znam, vrlo dobro znam da imaju...
/ IMA JU LI DEBELI SANSE U LJUBAVI?

Imaju..., ako bar malo omršaju.
Da, naravno, imaju debele sanse.. Smile))
"Naravno da imaju, zašto bi se debeli razlikovali od ostalih, i oni imaju osječaje, i mogu voljeti i biti voljeni. Smile)"
Slazem se..
Da, naravno, imaju debele sanse.. Smile))

A, mozda bolje i prolaze, sa tim "debelim sansama".....Wink)
Bas sam pre neki dan, kad sam isla do grada, videla jednog decka, mmmmmm...presladak, zgodan, super super izgleda...a pored njega ide njegova devojka...zagrljeni, zaljubljeni...
a ona...

Debela, ali ne punija, nego bas DEBELA, ogromna.

Priznajem da sam se zapitala sta takav frajer radi pored nje,decko koji izgleda kao on moze imati bilo koju... Smile

Ali eto, on je u njoj nasao nesto sto verovatno nije ni u jednoj drugoj..i ocigledno da se ne stidi da pokaze ko je osoba koju voli.
Heelena:"Naravno da imaju, zašto bi se debeli razlikovali od ostalih, i oni imaju osječaje, i mogu voljeti i biti voljeni. Smile)"

Maycat:Slazem se..

E pa da se ugojim ja onda...ali bih morao jedno 20-ak kila.Smile
Da imaju sanse to ti sad lepo pokazala nase Sunashce, a kolike su im, to bi mogao da ti izracuna neki dobar statisticar sa ovog sajta. Ima li takvih? Ako ima pomozite coveku (ljudini) da skonta koje su mu sanse.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:38 am.