Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li tvoj pravilnik postoji za ovaj Forum?
Ako postoji dokle cemo citati tudje vredjanje,tudju zlobu,sizofreniju itd!
I meni je dosadilo da me vređaju, admin, učini nešto...
lollollol
Belice malo moje plisano srce Smile , nije lepo sto mi cinkaris mog grobara a i tvog bogami, pred adminkom :x

U dobrim kucama se takve stvari resavaju unutar 4 zida, Ti si nas plisani meca, maskota sajta a ne tuzibaba 8)

sta sada treba adminka(o) da likuje da kaze vidi one p..... em su iz istog mesta em se namestaju medjusobno, nije to manir kome tezimo, a niti milje kome ti lucidni, moj plisanko pripadas

Srdacan pozdrav od Vip clana u emigraciji 8)

p.s. za Tvoj info ja znam da Tebe Brod gotivi 8)
Tirkiz nemesaj se,Brode nepanici,ovo se odnosi na sve one bolesnike koji misle da je fora maltertirati druge!I na pwt,ima ih!
Pa, slusaj, Bela, uvek je bilo tih koji "rade u pozadini". Mislim da tu pomoci nema. Takvih ce uvek biti. Na nama je da ih eliminisemo svojim ignorisanjem i neprihvatanjem.
Mnogi misle da su ovakvi sajtovi iskljucivo postavljeni radi sexa i sexualnih zelja i izivljavanja. Kada shvate da nije bas sve tako idu dalje i traze novi sajt i nove zrtve. Nekada se i pronadju medjusobno, pa divota roll U svakom slucaju treba biti obazriv. Da ima manijaka ima. To stoji.
A cemu opterecivanje 'vakvim stvarima? Smile Tako je - kako je, a krivi smo sami. Dzaba slati S.O.S signale i kukati i lelekati... 8)

Ako nekome fali osnovno vaspitanje nije Adminka kriva. Zar je ona ovde mama, da nekoga prevaspitava i da visi na sajtu 24/7. Ne bih ni ja, ima pametnjeg posla u zivotu, nego nekoga "virtuelno" kaznjavati i onako mu nista ne mozes, to smo videli i sami. 8)

Neka se svako sam prizove pameti i bice svima mLogo bolje. Malo manje q*cenja, sprdanja i kopanja po tudjim zivotima, a malo vise postovanja jedni prema drugima i humora, pa ce ljudi zeleti vise da kuckaju. Tongue Koliko inputa, toliko i outputa. Wink
Pravo da vam kažem ni meni neke stvari nisu jasne. Onake ljudske gromade kao što su bili Kajla i Pandur-Djura Admin je banovala, a Brodu ne sme ni da priviri pod prozor, bar takav je moj utisak. Ako je iko zaslužio banovanje to je On. 8)
I meni je dosadilo da me vređaju, admin, učini nešto...
lollollol

lollollollollollol
Boooodalo lollol ae u karantin tamo nema vredjanja arrowarrowlollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Tongue Koliko inputa, toliko i outputa. Wink

hihihihi....ovo mi već poznato zvuči lollollol
Oprosti im Bože jer ne znaju šta čine....... lollollol
A cemu opterecivanje 'vakvim stvarima? Smile Tako je - kako je, a krivi smo sami. Dzaba slati S.O.S signale i kukati i lelekati... 8)

Ako nekome fali osnovno vaspitanje nije Adminka kriva. Zar je ona ovde mama, da nekoga prevaspitava i da visi na sajtu 24/7. Ne bih ni ja, ima pametnjeg posla u zivotu, nego nekoga "virtuelno" kaznjavati i onako mu nista ne mozes, to smo videli i sami. 8)

Neka se svako sam prizove pameti i bice svima mLogo bolje. Malo manje q*cenja, sprdanja i kopanja po tudjim zivotima, a malo vise postovanja jedni prema drugima i humora, pa ce ljudi zeleti vise da kuckaju. Tongue Koliko inputa, toliko i outputa. Wink

Ne znam kako, ali se sve slazzem sa tobom... Smile
i inputa i autputa i tako više puta...slažem se i ja winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Vishe puta po vishe... Do najvishe i Jopet... Tongue Slozzih se i ja... 8)
Mnogi misle da su ovakvi sajtovi iskljucivo postavljeni radi sexa i sexualnih zelja i izivljavanja.

I ja mislim tako, pa šta? Vi'š da je ovdI omiljena igra input-output, input-output, input u outbox, pa opet input-output, itd...
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:08 pm.