Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Maločas u jednom časopisu čitam prikaz novog modela mobilnog telefona. Cela strana teksta...... kvalitet izrade, rezolucija ekrana, kamera, konektori, slušalice.... ima i fotografija....... Sve lepo opisano.....

Al' nijednom rečju nije pomento da pomoću te sprave može da se telefonira! shock Osim da se "zove" telefon......

Kako koristite mobilni telefon? Kao hi-tech igračku pomoću koje, kada vam zatreba, možete i da telefonirate ili kao telefon koji, zahvaljujući blagodetima visoke tehnologije ima još poneku zanimljivu funkciju?
Koristim ga za razgovore i za slanje poruka. Tu se otprilike i zavrsava moje koriscenje, mada i slikam ponekad i to prenesem na kompjuter. Sve u svemu, ne koristim sve ponudjene mogucnosti. To ipak prepustam mladjima wink
Maločas u jednom časopisu čitam prikaz novog modela mobilnog telefona. Cela strana teksta...... kvalitet izrade, rezolucija ekrana, kamera, konektori, slušalice.... ima i fotografija....... Sve lepo opisano.....

Al' nijednom rečju nije pomento da pomoću te sprave može da se telefonira! shock Osim da se "zove" telefon......

Kako koristite mobilni telefon? Kao hi-tech igračku pomoću koje, kada vam zatreba, možete i da telefonirate ili kao telefon koji, zahvaljujući blagodetima visoke tehnologije ima još poneku zanimljivu funkciju?

Je l' ima i vibraciju? shock
Odgovor na to pitanje potraži na forumu "Golicljivi razgovori".
Manu, jos par missing puzzlica, da poslozim i evE prave slike.... lol Pravi si manUjak. lol Wink Tongue

Bozeeeeeeee Manu, di takav telefon da nema i tu sitnicu lol wink
Pre cetiri godine sam kupila najnoviji Nokia model sa slusalicama, radiom, internetom, symbian softverom i masom gluposti koje sam prve godine ponekad i koristila. Sada ni kameru ne koristim, sluzi mi samo kao telefon. Email nisam poslala sigurno dve godine. oops A od tada je tehnologija puno napredovala, mada se svodi na povecanje smestajnog prostora za slike i muziku, bolja rezolucija slika, diktafon i td. Sada su aktuelni za prikazivanje iPhone i iPpod sa masom slicnih gluposti, kao mali racunari.
Al se ja raspisah... roll oops

Šalu na stranu, u pomenutom tekstu nije ni pomenuta nijedna funkcija tog "telefona" vezana za telefoniranje...... dakle, mogu samo da pretpostavim da, s obzirom na priličnu cenu, ima sve što se koristi prilikom telefoniranja....... ali, kome to treba..... lol lol lol
Ja ni danas nemam takav telefon. Posle tvog komentara osecam se kao dinosaurus roll

Ovo je za Milicicu, Br mi je uleteo

Šalu na stranu, u pomenutom tekstu nije ni pomenuta nijedna funkcija tog "telefona" vezana za telefoniranje...... dakle, mogu samo da pretpostavim da, s obzirom na priličnu cenu, ima sve što se koristi prilikom telefoniranja....... ali, kome to treba..... lol lol lol

Zekis. Pa ponesto se i podrazumeva. wink
A sta ce ti sve to, kada i onako koristis komp? Ja se nikada ne kacim na net preko moba. I onako smo postali robovi mobilnih telefona. Skoro svako vec nosi 2 mobitela. Nekada se sasvim lepo zivelo i bez toga (mislim na godine kada su postojali samo stacionarni telefoni). Meni je mobilni vazan, da mogu da se javim, kada negde odem, da ne brinu, da posaljem sms porukicu i za ne daj Boze, ako negde crknu kola ili slicno... Ponekad slikam nesto, ako mi je interesantno. A sve ove novotarije me ne zanimaju. Wink
A sta ce ti sve to, kada i onako koristis komp? Ja se nikada ne kacim na net preko moba. I onako smo postali robovi mobilnih telefona. Skoro svako vec nosi 2 mobitela. Nekada se sasvim lepo zivelo i bez toga (mislim na godine kada su postojali samo stacionarni telefoni). Meni je mobilni vazan, da mogu da se javim, kada negde odem, da ne brinu, da posaljem sms porukicu i za ne daj Boze, ako negde crknu kola ili slicno... Ponekad slikam nesto, ako mi je interesantno. A sve ove novotarije me ne zanimaju. Wink

Upravo tako. A i za slikanje se vise ne koristi osim u neocekivanim situacijama, jer svi imaju daleko bolje fotoaparate. roll
Iz prilično glupavog razloga koristim 2 telefonske kartice i čim se pojavio telefon u koji mogu da se uture obe, nisam pitao koliko košta....... o'ma sam kupio..... lol

Telefon koristim, uglavnom za telefoniranje.... jes' da psujem kad zazvoni, al' se javim....... a ponekad i sam zovem...... lol

Osim toga koristim ga i kao hladno oružje u "vrućim" raspravama... tako sam razbio nekoliko...... oops

Primam poruke, a poneku i pošaljem, al' kad kucam poruku u telefon, to je najsmešnija scena na svetu...... zato radije šaljem sms poruke sa kompjutera....... preko sms servisa internet provajdera.....

Poslednjih meseci sam počeo da koristim fotoaparat u mobilnom telefonu kao potsetnik..... ako nešto treba zapisati, ja uslikam...... i ne moram da pazim da ne izgubim papir.....
Pazi da ne izgubis telefon roll

Nista bez back up-a
Ko kaže da ga ne gubim? lol Svuda je, osim kod mene..... Alć lako se nalazi, okreneš broj u slušaš gde vibrira..... lol lol lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:45 am.