Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

'ajmo opet malo simpaticnog, zenskog caskanja na temu flerta. Smile

Imam drugaricu, koja obozava, da flertuje i zavodi, cak i kada je zauzet muskarac u pitanju. Rekli biste svi, pa dobro, dok je samo flert nije nista strasno. U pravu ste. Sve dok je u granicama flerta nije nista lose. Ali recimo hipoteticki, da je to prvi stepenik ka romansi. Wink

Kada nas dve razgovaramo i kada je pitam, kako bi se ona osecala, kada bi neka druga zena flertovala sa njenim covekom i da ih to ponese ka romansi, ona kaze, da bi bila povredjena i da bi i njemu i njoj "zavrnula vrat".

Pustimo sada onu tezu, da je flert zdrav. To smo zakljucili vec ranije. Recimo, da sada pricamo vec o pocetku jedne romanse, pa, se meni sunja po glavi ovo pitanje:
Zasto je u redu ako mi "flertujemo" sa "tudjim" muskarcem, a kada neko hoce, da dira nas teritorij, odmah pokazemo zube? Da li ste svesni, da nekada cinite nesto, sto ne zelite, da partner cini vama ili se uopste ne obazirete na to, kada su vase potrebe i zelje u pitanju? Smile
Da li Tvoja drugarica lako menja planove i dogovore, ako joj "nesto iskrsne"? Ljuti li se ako Tebi "nesto iskrsne"?

Da li se jednako slatko smeje salama na svoj racun, kao i onima na tudj? Ili je sale na njen racun ljute?

itd, itd ........
Nije sada poenta u tome, da psiho-analiziramo tu drugaricu, nego me zanima opcenito, zasto nam se cini u redu, kada mi radimo nesto, sto ne zelimo, da neko radi nama? Tonguelol Da li su nase zelje vaznije od osecanja drugih? wink
Nije sada poenta u tome, da psiho-analiziramo tu drugaricu, nego me zanima opcenito, zasto nam se cini u redu, kada mi radimo nesto, sto ne zelimo, da neko radi nama? Tonguelol Da li su nase zelje vaznije od osecanja drugih? wink

O tome i govorim...... zasto je to tako..... 'bem li ga...

Moj otac je bio egocentrik. Nikada nije primecivao da nekoga povredjuje....... umro je uveren da se nikada ni o koga nije ogresio.....
Meni se cini da su to spontane radnje. Covek nesvesno krece, a sta ce se iz toga izroditi to se ne zna. Uglavnom su to bezazlene radnje, koje ponekad prerastu u romansu iliti prerastu u nesto vece, pa cak i ljubav.
Svi smo mi osetljivi na svoje i mislimo da nam i pripada. Ponekad svakom prija malo flerta i da sebi pokaze kako je pozeljan i drugima, a ne samo osobi s kojom je u vezi. Naravno, sve je to OK, dok ne uzme maha i ne preraste u nesto ozbiljno.
Netreba biti posesivan, ali treba biti oprezan.

Zasto je u redu ako mi "flertujemo" sa "tudjim" muskarcem, a kada neko hoce, da dira nas teritorij, odmah pokazemo zube? Da li ste svesni, da nekada cinite nesto, sto ne zelite, da partner cini vama ili se uopste ne obazirete na to, kada su vase potrebe i zelje u pitanju? Smile

Pa, valjda znamo pozadinu nasih dela da je to samo flert, zezanje i da ne zelimo nikog povrediti, a toliko poverenje nemamo u drugaricu koja to cini sa nasim covekom, ili nismo sigurni kako ce on reagovati na mozda bezazleni flert nase drugarice.... roll

U sustini i za flert je potrebno dvoje. Ako se poznajemo dovoljno dobro sve troje pa je to neko bas zezanje onda je ok, u drugom slucaju meni jedino on moze biti kriv ako prihvati njen flert... nevaljali jedan ... TongueTongueTongue
lollollol
NEje u pitanju moj co'ek, Milicice. lol
Tokom jedne net ekspedicije sam caskao sa zenom koja non-stop vara muza. Kada sam je upitao, da li nju vara njen muz, rekla je:
``Ne, njemu sam dovoljna ja, a i inace sam vrlo posesivna!``

Nesto slicno sam video i u jednom talijanskom filmu, kada je ona, njega varala a kad je on iz obesti isto to uradio sa zenom njenog ljubavnika, ona je zabila noz u kuhinjska vrata, skoro je zabola coveka.
Izgleda da i ove relacije pripadaju nekoj Vudialenovskom seksualnom modelu ponasanja...
Mozda to funkiconise po principu "sto je moje- moje je, sto je tvoje -to je i moje" winklol
lollollol
NEje u pitanju moj co'ek, Milicice. lol

Ma nisam ni mislila, ali svi su nevaljali koji padnu na treptanje neke nase drugarice...To mi je tako neukusno, pa imaju ako to zele milion drugih zena, barem bi se razocarale samo u njega, a kad je sa drugaricom, onda se razocaravamo u dve osobe, od toga i u najbolju drugaricu, uhhhhh winkwinkwink
A sta mislite, ko je posesivniji po tom pitanju, muskarci ili zene? Wink Samo nemo'te da se sada zahukta ovdI, pa da mi se jos i pokacite. lol
muska posesivnost se cesto granici sa bahatoscu, dok je zenska mnogo suptilnija...
bahatih baraba ima vise od suprilnih zena... lol
zlico zlico, ma podjednako su posesivna oba pola ili podjednako nisu, samo je pitanje jesu li takve dve osobe zajedno ili su kombinacija ( posesivna +ne posesivan i obrnuto), cini mi se da ti pricas o varijanti posesivna + posesivan ili gresim? roll
ne poznajem posesivne a suptilne zene niti muskarce, to ne ide nikako zajedno, cak mislim da su zene mnogo perfidnije u smisljanju osvete ako neko zadje u njihov "reon " lol
Teska pitanja postavljas ovako rano.... Smile
To najvise zavisi do same osobe. Nekada posesivnost predje u bolest, a to je najstrasnije sto se bilo kome moze desiti. U sustini mislim da nema pravila, i zene i muskarci su posesivni ako im je stalo, sto je sve u redu ako je u granicama normale....(ne pitajte sta su granice, za svakoga razlicito) wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:05 am.