Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hajde da vidimo koliko ste iskreni???? roll
Cesto se spominju dupli nickovi, prave se sale na racun toga
a da li ce neko biti toliko hrabar i iskren da kaze:
Ja sam taj i taj i jos sam .... winkwinkwink
Ja sam taj: "realmadridroben" i jos sam svasta privatno! Ko voli nek izvoli... zenski nickovi su kompetentniji da proveravaju

a ovdi sam jedan i tesko bi sebe kopirao ponovo...

wink
Mislim da je ova tema vise puta postavljana , cak sam je i ja jednom pokrenula jer me je nerviralo jedan covek pod deset nickova.

Za razliku od drugih Ja imam ovaj jedan jedini i svi me prepoznaju po istom ANASSTASIJA . Bilo da su vesele teme ili svadje Ja to radim pod svojim nickom za razliku od nekih koji to ili nesmeju ili ko zna vec zasto..... Da ne duzim znaci Ja imam samo ovu jednu ANASSTASIJU!!! 8) :D
Kada sam prvi put dosla na sajt imala sam nick Somebody_New01, zatim me jedan clan u zezu nazvao ZLAMBADI, tako, da sam nakon forumske pauze "usvojila" taj nick, a sada sam ZLICA.
Svaki put kada sam se vratila znali su da sam se ja vratila, jer sam o'mah u startu rekla. Wink

A, to sto mozda neki misle, da sam ja Nenkica, Amelija, BR.... Pa, sta da vam kazem, moz' bit' bIDNe, moz' bit' ne bIDNe... lollol
Da razuveravam necu, jer nema smisla. Wink
Tirkiz, od pocetka do kraja ma kakav god bio 8)

Doduse ono VIP(repic) sam dodao jer mi je neko zauzeo nick, ali samo ja ovako konfuzno, s`dozom melanholije pisem :?

I nije boja u pitanju vec kamen Smile kao deo nakita, sretnici koji su bili u mom drustvu znaju na sta mislim 8)
Pa verovatno nam se nece niko javiti da kaze ja imam trenutno dva nicka, jer koja svrha od pravljenja dva profila. Mozda bolje pitanje da li sumnjamo da se pod nekim nickom neko drugi krije?????rollrollroll

I drugo: Koliko su nam tacni podaci u profilu???? winkwinkwink
Milicice iz kog si kraja?
Ovaj bata je iz kraja ispod Kosovske ulice... Smile
Pa verovatno nam se nece niko javiti da kaze ja imam trenutno dva nicka, jer koja svrha od pravljenja dva profila. Mozda bolje pitanje da li sumnjamo da se pod nekim nickom neko drugi krije?????rollrollroll

I drugo: Koliko su nam tacni podaci u profilu???? winkwinkwink

Sta vredi da potvrdjujem da su mi podaci tacni , ionako niko nece verovati lollollol
Imam od samog početka jedan i jedini nik.....
a podaci iz profila su svi točni....
na isto slovo pocinje....kraj, ali je puno lepsi od tvog... winkwinkwink

al, upadaju..., superiska, neka se pise.... TongueTongueTongue
I drugo: Koliko su nam tacni podaci u profilu????

To uopste nije vazno...

Lakse se prepoznaju i upoznaju ljudi po postovima nego po "podacima"...

Ovaj bata je iz kraja ispod Kosovske ulice

pohadjah skolicu na uglu Cetinjske i 29. nov, a velike odmore u Velikoj Skadarliji

wink
Lazne su mi godine, ja sam mLogo starija, a ona slika sa maramom je moja prava slika. lol Eto. Wink
I drugo: Koliko su nam tacni podaci u profilu????

Svi podaci u profilu su mi tacni, mnogi clanovi mogu to da potvrde ,
ovde sam skoro 3,5 godine, nemam sta da krijem , niti cega, a
nemam ni cega da se stidim , jer sam u zivotu ostvarila sto mnogi nisu i to "Sama". Prema tome toliko.

A Milicice ti samo zapitkujes , reci nam nesto o sebi ko si zapravo Ti?
Lazne su mi godine, ja sam mLogo starija, a ona slika sa maramom je moja prava slika. lol Eto. Wink

Sad mi je srce na mestu lollollol

Sad mi je srce na mestu lollollol

I meni. lol Bar znam, da sve sto kazes nEje istina. lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:30 am.