Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

video sam je odavno... upoznali smo se... slobodna je... jako joj se dopadam... zeli ali smatra da nije u redu... jednom se i zaplakala i tada sam otisao... ne zelim da je smaram ali bi voleo da budem sa njom... STA DA RADIM... ko zeli neka mi pomogne neka kaze
KAKO DA OSVOJIS NJENO SRCE KADA SI PETNEST GODINA MLADJI.
Ja je razumem sto je malo neodlucna, mis`im i ja sam stariji od svoje devojke skoro 17 godina Smile
Na zalost je to pitanje na koje ti ovde niko ne moze dati pravi odgovor osim te zene.
Mislim, da si ti vec dovoljno odrastao i zreo, da mozes, da sednes sa njom i popricas iskreno o celoj situaciji, a i ona je dovoljno zrela, da te saslusa. Ako i dalje bude insistirala, da to za nju "nije u redu", moraces to da prihvatis, jer na silu se nista ne moze.

Ljubav obicno ne broji godine. Verujem, da postoji strah sa njene strane, sta ce okolina reci bla,bla... i nekakva "moralna" svest ali danas se je ta granica toliko pomerila, da ne vidim nista lose u tome, ako dvoje ljudi zaista zele biti zajedno. Pogotovo sto je i ona slobodna. Da je situacija vice-versa, ona mladja, a ti stariji 15 godina onda bi sve bilo "normalno", zar ne?

U svakom slucaju, srecno. Wink
a mozda se pita i sta ce biti za godinu, dve, pet... roll
A, gde si ti pozurila? Smile Kada bi svako gledao unapred, niko se ne bi usudio "spanjdati". SmileSmile
Mozda shvate i za2, 3 ili 6 meseci, da nisu jedno za drugo. Wink Znas, da ti je sve interesantno dok ne tjapis. lol
pa, o tom ti i pricam...
"Stani mifu! Kako miflis da te capim ako ces ftalno da skakucef!"

lol
Prolaze joj godine...

Kad jos jednom razmislim i kad zbrojim sve
Opet shvatim nisam stigao previse daleko od nje
I sta mi vredi uvek birati...
Ceste najlakse...
Kada svako malo opet vratim se...
Na put od kupine

A prolaze joj godine
jedna za drugom u tren
Jos korak sam do istine...
Da bit`cu zauvek njen...

Znam da ce se potruditi
I ucini sve...
Da me pokusa probuditi...
I vezati za sebe..
Al` samo da mi ne trazi..
Ono sta nemam ja..
To sto odavno je postalo kamen u grudima... :?
Pa sta ako nekome prolaze godine. To ne znaci, da vise nEje za ljubaF i da treba da otegne papke, da izvinete... lollollol
Treba da pocne da baca farove na zainteresovane

lol
Ja je razumem sto je malo neodlucna, mis`im i ja sam stariji od svoje devojke skoro 17 godina Smile

pa koliko ti devojka ima, godinu i po?......................Smile))
Ma jok, Tirkizova devojka je devojka, a on je 17 godina stariji cica...
video sam je odavno... upoznali smo se... slobodna je... jako joj se dopadam... zeli ali smatra da nije u redu... jednom se i zaplakala i tada sam otisao... ne zelim da je smaram ali bi voleo da budem sa njom... STA DA RADIM... ko zeli neka mi pomogne neka kaze
KAKO DA OSVOJIS NJENO SRCE KADA SI PETNEST GODINA MLADJI.

Kad si vec trazio savet, smo ti kreni u akciju, bice vam sigurno uzbudljivo bas zbog te razlike u godinama i osecaja da je to zabranjeno voce. roll

Naravno da je to sve u redu, i dok je lepo trajace.
:D

Kad ces opet imati takvu priliku da maznes zgodnu matorku, kad budes imao 15 vise onda ti ta varijanta vise nece biti zanimljiva wink
Ma jok, Tirkizova devojka je devojka, a on je 17 godina stariji cica...

Moja devojka je punoletna, ona je majka, ona ima jos god.dana do kraja faxa, a ja nisam chicha twisted
Molicu za malo `shtovanja za ako ne mene onda moj repitj_Vip 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:56 pm.