Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hajde, da malo cujem kak'i ste vi kao komsije? Da li ste ljubazni ili ste dzangrizavi, pa vam stalno nesto smeta? Da li se vise drzite za sebe ili volite, da kafendisete sa svojim komsilukom, nosite im kolace...?
Da li spijunirate, ogovarate, pratite, koji komsija je bacio oko na koju komsinicu i slicno? lollollol
A? Wink
Sta ti rade komsije? Smile

sta mi rade? NE DAJU MI DA SPAVAM!!!! evil

ne druzim se saS komsije jer su mlogo cudni! evo, komsinica svaku noc toliko glasno dise i uzdise, da ne smem ni da pomislim koliko je komsija cini nesrecnom Unhappyoops

lol
A mozda uzdise i dise od zadovoljstva? lolloloops
Casa je ili na pola prazna ili na pola puna, zavisi kako gledas. lollol
Mene znaju u kraju, ulici, zgradi kao finog, malo cudnog mladog coveka Smile

Ne interesuje me sta ko drugi radi, ocekujem da oni isto razmisljaju, svi sretni...

p.s. par puta sam cuo da se iz ulice raspituju kao "sta on radi uopste" ali se ne trzam, sve dok me ne ugrozavaju, zlatan decko sam 8)
Ja imam zgodnu komsinicu i redovno je spijuniram kad dolazi i odlazi iz kuce lollollol
Ja moram da pokucam u drvo, imam dobar komsiluk, pretezno su to mlade porodice sa decicom.
Zivim u toj zgradi cca 4 godine i vise volim, da ih imam onako na uctivoj distanci, tako da ne "kafendisemo", nego smo "zdravo za zdravo" i neka rec u prolazu na stepenicama. Smile Nisu neki dzangrizavci, ne guraju nos tamo di im nije mesto, a isto tako i ja ne vodim njihovu brigu. Wink

a i toga ima?! e, svasta sa ovim svetom... Tonguewink

moracu ja to poblize da ispitam... 8)
moj najblizi komsija zivi odmah do moje njive, nekih 1 km udaljen...
kad ukljuci sve farove na kuci, to znaci da me zove na vecernju pijanku i rostilj!
lepo je imati komsije!
:D

a i toga ima?! e, svasta sa ovim svetom... Tonguewink

Ko ti je kriv, kada ne umes da spijuniras kako terba... lol
s'd ce zauzmem busiju na terasU i da se obezbedim saS kokice lol
još samo u neko "zlo doba" da počMeš da navijaš......................Smile))
Komšije ne rade meni, nego sebi, al' pojma nemam šta...... lollollol i ne poznajem ih.
A, ja mislila, da u Srbiji obicno kod komsije k'o kod svoje kuce... iče i piće... i da nema distance. lol
A, ja mislila, da u Srbiji obicno kod komsije k'o kod svoje kuce... iče i piće... i da nema distance. lol

Sa komsijskim odnosima smo sve blize EU!
lol
Pa i jes' k'o kod svoje kuće...... ja ni u mojoj kući ne znam šta se događa....... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:51 am.