Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

cesto cujem ljudi govore ... citaj izmedju redova ... e pa sta to znaci ... jesu li to skrivene poruke ... i ko ih skriva i zasto ... jesu li to dvosmislene poruke ... i zasto neko uopste i pise izmedju redova ... kad ima redove ... odkud mu takva ideja ... zar nemoze sve da bude prosto ... ili ... manje komplikovano ... nego sad jos treba i izmedju redova da se pise i cita ... moze li neko da objasni sta to znaci ... i bio bi veoma zahvalan da neko odrzi kratak kurs iz citanja i pisanja izmedju redova ... barem za mene ... a verujem da ce biti jos kandidata za ovaj kurs ... ili samo meni nije jasno ...
Neko voli da umisli da je procitao nesto izmedju redova, jer kazu sto je babi milo to joj se i snilo, nekad zaista postoje skrivene poruke u textu, i svako na svoj nacin protumaci to nenapisano...ja licno uvek volim transparentnost, ne volim da se zabijam medj redove, ima ljudi koji se metaforom služe da izbegu da konkretizuju i preciziraju situaciju, a oni se zovu politicari i uglavnom im govore pise neki ironik (diplomata)...tebi lično za tako nešto ne treba kurs, tebi treba eventualno neko ko će takvo pisanje da prepozna bez imenovanja i prezimenovanja, ili neke situacije koje samo ti prepoznas, onda je tebi upuceno to nepisano....a što se tiče nekih ja opet ponavljam ironika i sklonih sarkazmu oni cesto nadju nesto izmedju redova kako bi se nadovezali....itd...ako ovo nije dovoljno jasno, ti pokusaj da procitas izmedju redova da ni ja nemam pojima o čemu zborim, al mi priznaces dobro ide, da ne mogu jednostavno da batalim...... lollollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Vidiš profo da i ti možeš nešto od mene da naučiš....qq...jadan ovi vanzemaljak kad je od nas saFet došo duzme lollollollol ač ja volim te kurseve, iako počesto skrenem s kursa al nema veze..... lollollol

a sad citaj medj redovi:
(.)(.) winklollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
cesto cujem ljudi govore ... citaj izmedju redova ... e pa sta to znaci ... jesu li to skrivene poruke ... i ko ih skriva i zasto ... jesu li to dvosmislene poruke ... i zasto neko uopste i pise izmedju redova ... kad ima redove ... odkud mu takva ideja ... zar nemoze sve da bude prosto ... ili ... manje komplikovano ... nego sad jos treba i izmedju redova da se pise i cita ... moze li neko da objasni sta to znaci ... i bio bi veoma zahvalan da neko odrzi kratak kurs iz citanja i pisanja izmedju redova ... barem za mene ... a verujem da ce biti jos kandidata za ovaj kurs ... ili samo meni nije jasno ...

Smile

Posto nama Bosancima,shvatiti nesto malo teze ide lol evo ga kratak odgovor tj.pitanje:

Nije li POENTA(sta je pisac zelio da kaze?Smile jedne price,dogadjaja,dozivljaja i slicno napisana "izmedju redova" ?
Poenta znas sta je,jer vjerujem da si redovan bio u petom razredu.Sad ti to sve "saberi i oduzmi" i........evoooooooo rjesenjaaaaaaaa lol
Cekajte, idem i ja!!!
Ја често пишем између редова.Овај ред пишем обичним мастилом.
.
И овај ред пишем обичним мастилом.Између ова два видљива реда
писао сам невидљивим мастилом,па ти се проред чини већим.Зато узмеш
лимун пресечеш га на пола и добро преко екрана натрљаш тај горњи проред.
Ето сад знаш шта је писање између редова. wink
sto se tice kursa ili skretanja sa istog ... izmedju redova sam procitao da ti to radis namerno i da ides tamo gde je bolja zabava za tebe ... a ovaj znak ... (.)(.) ... kako nije bio izmedju redova ne moram da ga procitam ... mada .. podseca na svasta ...
A kako Jamajčani čitaju? Između redova ili između dredova?
jesi procito sta sam 'tela da ti kazem 8) lollollol
Nemo'te da ste tak'i bukvalisti. Objasnite coveku, da je citanje izmedju redova igra tumacenja necega sto nam je neko napisao ili rekao ali onako na uvijen nacin. Wink Razloga za to je vise. Mozda sa tim zeli da te podstakne, da razmisljas, drugi razlog je, da nemaju petlju reci direktno, pa se posluzuju "celofana" and so on, and on.... lollol
Ne znam, nEsam pametna. lol
Citanje izmedju redova takodje moze da znaci i otkrivanje onoga sto autor teksta nije hteo da otkrije.....
Ne znam kako je ovu temu mogao otvoriti bas muskarac, kada vi dajete najbolji primer za "citanje izmedju redova". Smile
Muskarac kada se trudi oko devojke i udvara joj se, tepa, vodi na ruckice, vecerice,... on ustvari 'oce samo jedno. Citaj izmedju redova.... SEX. lollollol
e zlico jedna, nije ti prvi put da mi uzmes slova sa tastature ili ti rec iz usta, e neka si im rekla winklollollol ni ja ne bi bolje lol
Ne znam kako je ovu temu mogao otvoriti bas muskarac, kada ste vi dajete najbolji primer za "citanje izmedju redova". Smile
Muskarac kada se trudi oko devojke i udvara joj se, tepa, vodi na ruckice, vecerice,... on ustvari 'oce samo jedno. Citaj izmedju redova.... SEX. lollollol

Normalnoooooooo! Jer ako kaze samo "Ocu sex", to staje u jedan red i nema sta da se cita izmedju....... lollollol
Zato mi kad kazemo NE, vi citate da izmedju redova, jer mislite, da smo iste k'o i vi. lollol
A ne kod nas znaci NE, BRE. lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:56 pm.