Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Iznajmljujem dvokrevetnu sobu(vidi album) na dva mjeseca za 150 eura.Zivim sam u trosobnom stanu iznad Herceg Novog i po ceo dan radim tako da ce vam komoditet biti maksimalan.Ugovor o najmu je obavezan kao i kucni red od 22 do 10.Posete su zabranjene,umoran sam kad se vratim sa posla i zelim da se odmorim.Nece me biti po ceo dan tako da cete se osecati kao da ste iznajmili stan.Sve vam je na koriscenje osim moje sobe.
E, iznajmljujem i ja dve gajbe u Novom Sadu za Exit. Je'na ogromna, centar,stari grad; druga garsonjera na Detelinari.
E, iznajmljujem i ja dve gajbe u Novom Sadu za Exit. Je'na ogromna, centar,stari grad; druga garsonjera na Detelinari.[sokize=12]
Gde Dejane u Herceg Novom si?
Mis`im moj komsija i kum moje cerke ima kucu na setalisttu sestre Danice(iznad hotela Aleksandar) Vi domoroci to zovete Savine, lepo je samo stepenice ****u znanje... :? Svake god.ja svratim do Rosa, Zanjica i to da malo plaknem glavu a i pluca junacka...
Ako se vidimo reci cu Ti da nikada neces onu zaboraviti, al`nema veze barem te nesto divno boli...Mis`im emocije i to Smile
A Deki majsore, uslikao si pozu ispred ulaza na Shkver, m? Smile
E, tamo u onom kafeu Citadela letii cekam onog spomenutog da me prebaci na Rose, znas Citadela i oni motoristi sto bleje ceo dan Smile
I glasna muzika....Dobar je Novi u septembru a i maju bude bas jak, samo ako znas gde i sta...
Gde Dejane u Herceg Novom si?
Mis`im moj komsija i kum moje cerke ima kucu na setalisttu sestre Danice(iznad hotela Aleksandar) Vi domoroci to zovete Savine, lepo je samo stepenice ****u znanje... :? Svake god.ja svratim do Rosa, Zanjica i to da malo plaknem glavu a i pluca junacka...
Ako se vidimo reci cu Ti da nikada neces onu zaboraviti, al`nema veze barem te nesto divno boli...Mis`im emocije i to Smile
Pode -Topovi,novo izgradjeno naselje iznad Meljina.
A Deki majsore, uslikao si pozu ispred ulaza na Shkver, m? Smile
E, tamo u onom kafeu Citadela letii cekam onog spomenutog da me prebaci na Rose, znas Citadela i oni motoristi sto bleje ceo dan Smile
I glasna muzika....Dobar je Novi u septembru a i maju bude bas jak, samo ako znas gde i sta...
Ovu sliku je moja bivsa napravila na izletu u Stoliv proletos,isli smo kolima do trajekta a onda biciklima do Stoliva.Neke dane jednostavno memorija nece da izgubi.
Moram da pocnem da se spremam na posao,danas radim od 16 do 02.Dobro je to,sutra sam od 16 do 04.Govorim vam da je stan maltene prazan i da je cena smesna,treba mi lova inace nebi.
Moram da pocnem da se spremam na posao,danas radim od 16 do 02.Dobro je to,sutra sam od 16 do 04.Govorim vam da je stan maltene prazan i da je cena smesna,treba mi lova inace nebi.

Pa, onda, DejaneHN bi bilo uputnije da ga iznajmis muskarcima jer je jos kod nas ovde na "Balkane moj" polna dikrimin. frapantna...

Stoga, izdaj ga muskarcima ili (paru muskom) ima ih danas dosta, a i vise ce platiti
:?:

roll

Shta ti nije jasno Real?

Pa, onda, DejaneHN bi bilo uputnije da ga iznajmis muskarcima jer je jos kod nas ovde na "Balkane moj" polna dikrimin. frapantna...

Stoga, izdaj ga muskarcima ili (paru muskom) ima ih danas dosta, a i vise ce platiti

Ako iznajmi sobu dvema devojkama ima duplo vece sanse da izleci svoju patnju winklollol

Nije naivan ...
rollroll Ja sad ne shvatam nista...(ja iz Bosne:D).
Komoditet a nema posjeta,nema price kad sav svijet prica :D,nema treceg Dnevnika,nema aktivnosti :D poslije 22h,nema u zoru...e ebi ga,snizi cijenu ili nemoj ni dolaziti kuci.a? wink Dodjes to malo vremena da uspostavis red evil
Cekajte, idem i ja!!!
:?:

roll

Shta ti nije jasno Real?

:?: :!: :?: :!:
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:38 pm.