Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

upalim ja opet ono cereslo od televizora kad vidim idu neki sa maskama i krpama preko noseva ja malo naculjim usi d vidim sta je drz drz kad onooooo lebac im se ogadio ukrstili su sve moguce vrste gripa i sad to napada i prasad aj ovo sa kokoskama i nekako cim vidis da kokoske uvati ona golubija vrta zapalis kokosinjac i pljunes al bre zamisli da su iskvarili prasad znaci sad kad se kupuje prase obavezno da se meri temperatura prasetu i da se slusa sa slusalicama a ne prilaziti blizu bez gas maske pa ako kija oma i prodavca obesiti za jaja jebo te faraon shock
samo da vam kazem vako sam ja upozoravo i na krizu u americi a niki nije teo da slusa jos mi rekose da nema krize u americi a vid sad roll
Da nje tebe bili bi skroz neupuceni,hvala ti na informacijama ;O)
Užas! čula sam juče. Pandemija preti, to je gadan spoj ptičije i svinjske gripe, koja ja fatalna za ljude...naučnici još uvek ne znaju način kako da spreče to rapidno širenje, ne znam exaktne podatke ali vec je odnela stotinjak života...vakcinisanje ne pomaže, alarmantno stanje je u Mexiku, u SAD je zabeleženo nekoliko slučajeva, kod nas još uvek nema opasnosti, ali s obzirom da isti ti naučnici evilevilevil nemaju način da spreče širenje zaraze koju su po svemu sudeći izazvali, kao i uvek kad se radi o takvim virusima bojim se da će stići i kod nas...ne jedite svinjetinu....kad kišete stavite ruku na usta, i izbegavajte masovna okupljanja i odlazak domovima zdravlja jer tamo je kako kažu i najveće žarište...to je u Mexiku objavila Vlada dok timovi ''stručnjaka'' traže lek.

Pa ljudi moji kakvi smo mi pokusni kunići.... neverovatno, žalosno ali istinito... rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A sto odmah naucnici i sto opet teorija zavere?
Sta ako je od samog Boga?

Elem, ima razloga za brigu, sve sto pogadja Amere, Srbe pogadja 3x jace!
wink
Da mi je znati kako uvijek u vrijeme majskih praznika neka bolestinja?! rollroll
Cekajte, idem i ja!!!
Pih, to znaci, kada dodjem u Srbiju, necemo okrenuti prase, nego opet jagnje... lol

Salu na stranu i ovde kod nas svi mediji pricaju o tome. Strasno... Jos malo mi fali pa cu preci u vegetarijance.
Pih, to znaci, kada dodjem u Srbiju, necemo okrenuti prase, nego opet jagnje... lol

Kasicice,a bruceloza? shock Nista od jagnjeta. :D
Cekajte, idem i ja!!!
OndaK cu da obrnem jednog forumasa i problem resen. lol
OndaK cu da obrnem jednog forumasa i problem resen. lol

Pametna djevojcica :D al' nam ga opet vrati,nemoj da ga razvalis. :D :D
Cekajte, idem i ja!!!
Da mi je znati kako uvijek u vrijeme majskih praznika neka bolestinja?! rollroll

hehehe, ranije je bila samo kisica, pa radioaktivna kisica, pa ticiji grip, pa kravlje ludilo, pa svinjski grip...
sta li ce iduce godine ribe da pogodi?
lol
cujem da su se neki u komsiluku malo na severu u onoj eu a ne znam u sta bas usrali kad su culi da je to taj nekaki svinjski grip pa se prepoznali u nazivu te jeftike 8)
Napada na prasad? shock

Šta reći?

To je . . . SVINJARIJA. Wink
Neshto mora da nas p(R)ocisti... Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:57 pm.