Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

OBJASNITI/NACRTATI/ISKLESATI da je BUDALA???

PS. nije vezano za ishtar-inu budalu, al' očigledno ih ima na sve strane, što virtuelne, što životne.......................... smajlić koji povraća
Glupost ima najbolji mogući alibi..... nije svesna sebe...... a da shvata objašnjenja..... ne bi joj ni trebala..... i krug je zatvoren.... nemoguća misija......

Unhappy
MalenaDamo Smile ,
da probam ja plasticno da objasnim inkriminisanom(noj), mis`im ja imam neka iskustva, znam kako je biti clan karantina Smile
kako budali da objasnis da je budala??

nacrtas na ciglu
i zalepis mu je na celo
i onda ce da svati
Ne pricaj sa njim, nabodi gaaaaaaaaaaaa... Smileshock 8)
zar nju neko moze da naljuti

tesko
Ne tako nedavno sam pročitao (tamo)negde na netu nešto konstruktivno o budalama:

"sa budalom se ne vredi raspravljati,najpre te spusti na svoj nivo a potom te dokusuri iskustvom!"
roll

PS. nije vezano za ishtar-inu budalu, al' očigledno ih ima na sve strane, što virtuelne, što životne.......................... smajlić koji povraća

Ne trudi se, jer nema smisla. Wink Bolje, da potrosis svoju energiju za nesto sto vredi. Wink

Koji bi bio motiv tog objasnjavanja, tj zasto bi to radila?

A mozes i da mu razbijes glavu pa sipas pameti..... wink
Budala je svaki onaj koji ubode pa ode.
Pametan covek to sebi nikad ne bi dozvolio...

Nema teorije.

Budala po defaultu ne zna da je budala.
Ako bi se uspelo sa ubeđivanjem, taj više neće da se ponaša kao budala . . .

pokušav'o je nešto Platon sa "Idealnom državom" da opameti šire narodne mase, al' ako to i radi . . . radi samo na nivou teorije. Wink

p.s. Koje nema. roll
A, di je sad Mica?! Obracunava se sa budalom?! rollrollroll
`bes budalu!

To je jedina stvar sto mu mozes uraditi!
lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:30 am.