Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

malo malo neki virus zakaci neki region .
dal je pticiji ili svinjski grip .
i sta sad
i kako se zastiti od toga?
Jesti paprikaš od Detlića
(http://i39.tinypic.com/24oqdzr.jpg)
Svinje shvatile kako da se revansiraju za visemilenijumsko tamamnjenje. Izmislila bolest neka mnogo pametna svinja i samo se ljudi mogu zarzaziti.

Konzumirati jagnjetinu...
Mislim da je virus smisljen i podmetnut. Smanjena potrosnja junetine i govedine, u USA, jer je dokazano da je najvise jedu Amerikanici i da dovodi do oboljenja krvnih sudova, pa presli na svinjsko i sad frka. Poznato je da su oni najveci proizvodjaci govedine. lol Ko bi ga znao. Kako god da je i sta je, gadno je. Stradaju ljudi i to je tragedija.
Mene uhvatio neki virus (nadam se da nije taj shock ) i evo vec cetvrti dan ne mogu da mrdam, tek mi je danas malo bolje. Gadni su virusi, pogotovo ti za koje ne znaju kako da se bore s njim.
Strucnjaci su pre 30 godina najavili da finansijska kriza `30-ih u bilo kom trenutku moze da potrese svet!

Stucnjaci su pre 30 godina najavili da epidemija tipa spanske groznice u bilo kom trenutku moze da potrese svet!

Moja baba mi je jos pre 30 godine rekla, sine moj, kad porastes, uvek cuvaj na tavanu dzak brasna, secera, lonac masti i dzak soli, nikad se ne zna kad ce biti rata.
Ja sam joj rekao, jao bako internacionalizam je pobedio, nemamo vise kapitaliste, radnicka klasa ima svetlu buducnost, nece bako biti vise ratova!
. . . neće, neće . . . Amerika i Engleska bit' će zemlja kineska (il' tako nekako) rollwink
Vi se zezate a vec je stigao u Austriju.... SVi u vegetarijance,
dok i tamo nesto ne ubace..... neku mushicu... roll
a sto da se ne zezamo

malo i neka drugi vide kako je biti u karantinu i izolaciji
a nas sto se tice ...
mi i ovako slo bolesni i bez toga pa jedan grip vise manje kome pa smeta
Pa, Perice bre, kako da se zezamo, a stvar mnogo ozbiljna shock Svi se boje da se ne vrati zezanje, kao bumerang, sto ne bi bilo ni malo prijatno evil
Evo, ja imam ovaj vec "nacinalni" virus, pa jedva mrdam cry Zamisli da me spopadnu neki prasici, pilici...ptice i ostale zivotinjke shockwink
necu da zamisljam
bolje da ostane na sali!!!
a sto da se ne zezamo

malo i neka drugi vide kako je biti u karantinu i izolaciji
a nas sto se tice ...
mi i ovako slo bolesni i bez toga pa jedan grip vise manje kome pa smeta

Opet bockaš Zlicu? Wink
nju bockam sa zadovoljstvom ali tema bas i nije zabavna

u Novom Sadu u 11h danas je registrovan prvi oboleli od gripa !!!

pa sad ti vidi sta ti je virus

sad je tamo sad je vamo i ...

izvinite nesto mi nije dobro .........................
Slucaj iz NS lazan ili mozda postoji drugi slucaj jos ne objavljen???? wink
malo malo neki virus zakaci neki region .
dal je pticiji ili svinjski grip .
i sta sad
i kako se zastiti od toga?

cula sam dobru foru na ovu temu, kazu sada kada nasa skupstina zasedne, ima da izglasa da virus nikako ne sme da udje kod nas :D
i ne zove se vise svinjski grip, tako da svinje mogu da odahnu wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:43 pm.