Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dizajneri svake sezone kreiraju različite modne trendove, ali nije svaki stil za svakog muškarca. Osnovno pravilo je da odeća odgovara vašoj ličnosti i načinu života. Ako se u svojoj odeći osećate dobro kao u svojoj koži, to je najbolji znak da ste pronašli svoj stil

Kod odevanja je važno da znate da prepoznate svoje dobre strane i istaknete ih odećom, kao i da znate da sakrijete loše. Međutim, ponekad je dobro opustiti se i obući nešto čime ćete pokazati smisao za humor, na primer, odeću jarkih boja i upadljivih detalja. U svakom slučaju, nemojte da robujete ustaljenim modnim normama, nego osmislite nešto svoje.

Poslužite se sledećim pravilima kao putokazom za svakodnevno oblačenje.

1. Vi nosite odeću, a ne ona vas! Uvek izaberite odeću i obuću koja odgovara vašem karakteru. Moda je sastavni deo nečije ličnosti.

2. Svetli džins je dobar, ali je tamni bolji! Svetlija odeća vizuelno širi za razliku od tamnog džinsa koji sužava, a i lak je za kombinovanje sa drugim bojama.

3. Kvalitetne cipele traju i desetak godina, zato nemojte da štedite pri kupovini! Radije kupite cipele klasičnog kroja nego nove svake godine koje će trajati samo jednu sezonu.

4. Obucite odelo koje odgovara vašoj figuri, a ne ono koje samo dobro izgleda. Muškarci najčešće greše baš pri kupovini odela.

5. Nisu sve naočare za svaki oblik lica. Odaberite model naočara koje će biti u kontrastu s vašim linijama lica umesto da ih oponaša.

6. Pazite na nijanse. Kad kupujete odeću u nijansama zelene, smeđe ili plave, proverite kako ona izgleda na dnevnom svetlu. Tada ćete imati pravu sliku.

7. Neobrijana brada na muškarcu ponekad izgleda ružno. Za neobrijani i zapušteni izgled nema izgovora!

8. Kratke čarapice ne izgledaju nimalo muževno. Uvek kupujte uobičajenu veličinu čarapa do gležnja.

9. Ostavite džepove sakoa zašivene jer ćete tako izbeći da u njih trpate mobilni telefon i ključeve.

10. Ako ste u dilemi kakvu kravatu da nosite uz odelo, odaberite jednobojnu jer je bolje ići na sigurno nego eksperimentisati sa čudnim motivima.

11. Žuto je zabranjeno jer je to nezahvalna boja u muškoj garderobi. Osim što je intenzivna, teško se kombinuje sa drugim bojama.

12. Neka prostor između vašeg vrata i kravate bude u razmaku debljine prsta.

13. Ne morate da zakopčavate sve dugmiće. Na odelu koje ima samo dva dugmeta zakopčajte samo gornje. Na odelu sa tri zakopčajte samo srednje, isto kao i na odelu ili kaputu sa više od tri dugmeta.

14. Na košulju sa šarom stavite kravatu koja će imati krupniji motiv od onog na košulji.

15. Naočare za sunce nosite samo tokom dana. Kada padne noć, one su zaista suvišne.

16. Jedan od najružnijih prizora je kad muškarac na svoj kaiš zakači telefon! Pokušajte da pronađete neko drugo, manje vidljivo mesto na kojem ćete držati mobilni telefon.

17. Uvek proverite da li vam je šlic zakopčan pre izlaska iz kuće.
Svaka cast na temi. Kod nas muskarci, osim malog broja izuzetaka, ne posvecuju dovoljno paznje oblacenju.

Mada ona tacka 7 ne mora biti tako striktna. Nekim muskarcima bas lepo stoji brada od dva dana recimo... wink

Na tacku 17 - obavezno obratite paznju i zakopcajte slic... lollollol
izes muskarca koji se ne zna oblaciti vodjen svojim dobrim ukusom i osecanjem za lepo!
Bela, svaka Ti chast ! Toliko tema na isti ili sl. fazon... roll
Daj , neku temu iz svoje glave 8)

PS: Jako dugo si na forumu, a sve tvoje teme su copy-paste...za nepoverovati... shockroll
Od kada se ti to Nikita bunis shock

Vidi draga, Ja se uopshte "ne bunim", niti imam shta protiv tebe.
To i sama znash!
Samo sam iskreno rekla svoje mishljenje, jer mi je vec dopizdelo sve!
Cutala, cutala...i ne mogu vishe chitajuci postove tvojih "prijateljica", (chast izuzetcima), koje Ti se uvlache u goozu, a misle sasvim neshto drugo :!: A, i tvoje postove upucene meni, izmedju redova! wink Alo bre malena, nijesam ti ja od juche!
Ja nijesam dupeuvlakusha (niti cu ikada biti), govorim u lice i otvoreno ono shto mislim :!: 8)
Znas koliko me pogadja sta ko misli o meni ovo je samo Forum,u reali bih se druzila sa 2-3 ljudi odavde sa ostalima tesko!Mnogi ovde se pokazuju drugacije nego u relai ovde smo da se druzimo a ne da se svadjamo,svakom ko smeta moja ili bilo cija tema moze da je zaobidje,boze moj pa to nije problem!A to da li mi se neko uvlaci ili ne to je vec njihova briga.ja znam ko je ovde pravi prijatelj!
Znas koliko me pogadja sta ko misli o meni ovo je samo Forum,u reali bih se druzila sa 2-3 ljudi odavde sa ostalima tesko!Mnogi ovde se pokazuju drugacije nego u relai ovde smo da se druzimo a ne da se svadjamo,svakom ko smeta moja ili bilo cija tema moze da je zaobidje,boze moj pa to nije problem!A to da li mi se neko uvlaci ili ne to je vec njihova briga.ja znam ko je ovde pravi prijatelj!

belice, ja te volim kao i sve ostale, svaki covek ima prava da prema njome budu tolerantni i pune ljubavi i postovanja!
budi ono sto jesi i briga te za sve ostalo!
isto vazi i za niki i sve ostale!

:D
Ko ima stila, ima ga i kada navuče džak na sebe...... to važi podjednako i za žene i za muškarce...... Ko nema, nema...

Najlakše je prepoznati nedostatak stila kod onih koji misle da mogu da ga kupe.......
Mali moj Mutji-Butji-Butj Smile
Pazi ovako, kravatu nikad ne nosim, boje me vole, sta god da stavim na sebe izgleda kao sa fashion-weeka, rodjen sam ispred vremena, stil ide za mnom, ono o svetlom texasu...sta da Ti ka`em, nosim izlizane farmerke, cipele ne, nosim tikepa(skoro ih imam preko 100), nosim cizme bez stikli i to je to.Sta god da nosim shvatim da je jos rano za ovaj grad u kome zivim... Smile

p.s. ovo gore je BR napisao kada me je video kako idem sa dzakom na sebi, kao Diogen svojevremeno, `bem li ga dal` sa svecom ili u buretu... :?

Malo moje plisano meche, od lucidnih intervala satkano, nema smisla sada kada nema PloviBroda da te pegla, da se ovako siris, malo reduciraj inspiraciju, dace Ti teta-Niki po goozi i sta onda, opet cika Kiztir loli me gooza TongueSmile

belice, ja te volim kao i sve ostale, svaki covek ima prava da prema njome budu tolerantni i pune ljubavi i postovanja!
budi ono sto jesi i briga te za sve ostalo!
isto vazi i za niki i sve ostale!

:D

Koliko sam na ovom sajtu tj forumu uvek sam bila ista i bicu,jer nema razloga da se sa nekim svadjam,prepirem,ako neko to voli slobodno od mene!Svako se ponasa onako kako voli i zeli! wink
. . . Mada ona tacka 7 ne mora biti tako striktna. Nekim muskarcima bas lepo stoji brada od dva dana recimo... wink . . .

Jest'!

Eto, npr. ja.

Samo, meni ta brada od 2 dana najbolje "stoji" 4. i 5. dan. Wink
Ko ima stila, ima ga i kada navuče džak na sebe...... to važi podjednako i za žene i za muškarce...... Ko nema, nema...

Najlakše je prepoznati nedostatak stila kod onih koji misle da mogu da ga kupe.......

Bravo!

Najgori su oni koji misle da kupovinom skupih i markiranih stvari imaju svoj stil. Stil je nesto sto posedujemo ili ne. Pare to ne mogu nadoknaditi, niti bilo koja moda.

Bravo!

Najgori su oni koji misle da kupovinom skupih i markiranih stvari imaju svoj stil. Stil je nesto sto posedujemo ili ne. Pare to ne mogu nadoknaditi, niti bilo koja moda.

Sto b se reklo ko ne zna sta je lepo zna sa je skupo :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:29 am.