Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako ste proveli ovaj praznik , neko je spajao dane neko je mozda radio ????
Meni je bilo blesavo, ludo i nezaboravno :D

Bas me zanima da li vam je ovaj praznik bio u porodicnoj atmosveri ili kao meni sasavo i bleskasto ? wink Da li ste negde putovali , ili ...... znate vec , necu da gnjavim , ko hoce neka odgovori :D
Na dan 1.maja sam se nasla sa "malom forumskom druzinom". Bilo je to prijatno provedeno vreme s dragim ljudima. Puno price, smeha i prepricavanje raznih zbivanja uz dogovor da se nadjemo uskoro u prosirenoj varijanti. 8) wink

2. maja je mojoj mami bio rodjenda, tako da sam taj dan posvetila njoj i njenim gostima. Nije ih bilo puno, ali dovoljno da uzivamo u lepoj prici i raspolozenju. Srecna sam sto je ona uzivala i bila srecna, jer je to njen dan.

3. maj, iliti danas, provela sam sa svoje dve drugarice. Nista lepse od dobrih drugarica, koje uzivaju u svom druzenju i prici.

Sve u svemu, praznicni dani su mi prosli lepo i u uzivanju. Zadovoljna sam i srecna.
Verujem Vockice da si se super provela.
I meni je bilo looodoooo wink :D
Na dan 1.maja sam se nasla sa "malom forumskom druzinom". Bilo je to prijatno provedeno vreme s dragim ljudima. Puno price, smeha i prepricavanje raznih zbivanja uz dogovor da se nadjemo uskoro u prosirenoj varijanti. 8) wink

... :D :D :D :D :D :D

osmehhhhh
Malo drustvo ali odabrano, opusteno i bez tenzije. Kucna
atmosfera, zadovoljna sam lol
uz zelje da ovo bude najlepsi 1. maj mog zivota, bilo je dosta mirno...
najlepse? ne verujem, ali mi ipak srce leprsa od radosti...

:D

I moram vam se zahvaliti za sve divne SMS-e i mailove koje su pocele pristizati od 00:03. Imati tako divne prijatelje je pravo bogatstvo! :D :D :D
01. maj? MoS misliti !
Meni, prvi maj moze biti uvek, kada Ja pozelim- kada imam vremena da se mogu opustiti-provesti sa drushtvom, porodicom...
Inache, super sam se provela sa svojom porodicom uz pretpodnevni izlet van grada. Posle podne...odmaranje (kucna atmosfera), jer sam sutradan vec morala raditi.
Pozdrav ekipi
Prvi maj proveo sam kod druga sa ekipom
Drugog ujutru resimo otici do Fruske Gore obici bracu...vratismo se sinoc...sve vam je jasno :D
Isli smo na prvomajsku paradu. Mamina prijateljica stanuje blizu Slavije. Sa njenog balkona je lep pogled na ulicu kojom prolazi povorka. Posle toga smo svi zajedno, trojkom, otisli do Topcidera i rucali u "Milosevom konaku". Popodne smo proveli u setnji po parku. Kada smo se vratili kuci, vec je pao mrak.....

Bilo je to 1.maja 1962.
U krugu prijatelja, nekih koje bash dugo nisam videla... Bilo je jako lepo... Prijalo je, svakako... Smile
Bila sam u Pozarevcu kod sestre,super sam se provela!
Ovaj 1. maj mi je prosao kao ni jedan do sada. lol
Ja sam hrabrija nego sto sam mislila. Wink
Ja ne radim, prema tome ne slavim Smile
Inace, inace od praznika priznajem samo N.God.i to zbog Deda Mraza Smile
1.maja je moja cera napunila 17.godina lol otisla je negde s drustvom, to "negde" sam naravno ja finansirala , ostatak druzine se razbezao gonjen svojim aktivnostima, kupila sam klopu kod tajlandjanina , donela u krevet( sto je inace za smrtnu kaznu) i uzivala citajuci knjigu i slusajuci Vivaldijevo prolece, Grieg Morgen stimung,Mozarta... i pomislila kako je lepo ponekad i biti sam u kuci i ne raditi NISTA a dan rada se proslavlja u svetu, kasnije smo izasli sa prijateljima na kolace( ja to ne pravim) i pice lol 2.sam imala koncert gde sam i ja ucestvovala (duhovne i svetovne muzike) a posto je sin bio na rodjendanu neke drugarice nisam spavala do jutra dok se nije usunjao u stan, 3.je bio dan kada su bile otvorene sve prodavnice, osim prehrambenih, te sam naravno za taj extra dan i extra MORALA u kupovinu jer mi je ta 58.posteljina bas trebala u toj boji jer takvu nemam i td...BAS mi je bilo LEEEPOOOO lollollol
strašno, sex je mrtav...
svi pričaju o hrani i piću shock a o sexu ni slova :x
evo ja ću bilo je... mmmm...uuuuf...ooooh...aaaaah lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:42 am.