Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji je vaš omiljeni ples? Gde idete na ples i sa kim?
Volim da plesem i samim tim i nemam neki omiljeni ples.Volim sve :D
Ali....muskarac koji umije da plese 8) odmah ima tri plusa vise kod mene--tri puta pozitivan! :D winkwinkwink
Cekajte, idem i ja!!!
aaaaaa...obozavam, i nije bitno gde samo nek se pleše...muzika i igra su moj ventil za negativnu energiju, malo više volim brze ritmove, mada ni ''stiskavac'' nije los čisto kao predah od ''vrci-vrc'' varijante.

Ponekad čak i sama, uopšte mi nije bitno s kim tancam i ne gledam kako ko bacaka ruke i noge ja sam tad u svom svetu. :D :D
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Volim i ja muziku i samo neka se uhvati ritam. wink

Moram priznati da mi je tango omiljen. Volela bih da naucim bas pravi argentnski tango i odigram ga sa nekim ko ga igra sa znanjem. Posle tanga su mi omiljeni ritmovi, za igru, samba, rumba i cha cha cha lolwink

((http://www.fotorola.com/uploads/73322e6a2a.jpg))
Od tvista na ovamo, igrom se smatra gimnastika uz muziku......

Ne umem ni to........ oops
Volim ples i rado ga se secam... :D U O.Š. sam išla na casove, zaboravilo se dosta od tada ali bih R'n'R znala i sada odigrati, valcer npr, malo cha cha cha i tako... Smile

Još nisam upoznala muškarca koji zna da pleše na način na koji ja to zamišljam, ali nobody's perfect...

Kao što nenkica reče i meni sam za dobru zabavu dovoljna samo JA, tako da znam da se super provedem sama sa sobom- svi sede a ja djuskam i tako... Tongue

Vooooliiim da igram i da pevam, shteta shto nisam bila neka pevaljka... lollollol
Volim da plešem, mada sam rizičan.
I ja sam kao klinka isla na casove plesa i volim, da plesem ali sam zaboravila neke korake, jer se puno vise "djuskalo" onako solo, a manje u paru, kada smo izlazili napolje, osim onih "stiskavaca". Wink
Moji favoriti su definitivno Latino plesovi, jer su puni temperamenta i emocije.
Flamenco! Samo gledam...

wink

Samo za tvoje oci roben....... uzivaj lollol

A sada nesto za moju dusu i sve koji vole.... uh lollol

najbolje volEm da "odvrnem" muziku do daske i skakucem po sobi oops

ne znam zasto muskarci izbegavaju ples... kako su oni pticoni fini i gizdaju se i igraju kojekakve plesove da bi zaveli pticicu... sto i kod sisara nije to bio evolutivni trend u ponasanju? roll

e, da! MRRRRRZIIIIM kad me na nekim opstenarodnim "veseljima" gnjave da djipam i "kacim ves" evilevilevil
A sada nesto za moju dusu i sve koji vole.... uh lollol

Hvala za flamenco Smile

Eve ti tvoga duse plesa....

wink
najbolje volEm da "odvrnem" muziku do daske i skakucem po sobi oops

i ja volEm kad ti odvrneš, pa ja skakućem na tvoj račun.............. strujni........................Smile))
Volim ples i rado ga se secam... :D U O.Š. sam išla na casove, zaboravilo se dosta od tada ali bih R'n'R znala i sada odigrati, valcer npr, malo cha cha cha i tako... Smile

Još nisam upoznala muškarca koji zna da pleše na način na koji ja to zamišljam, ali nobody's perfect...

Kao što nenkica reče i meni sam za dobru zabavu dovoljna samo JA, tako da znam da se super provedem sama sa sobom- svi sede a ja djuskam i tako... Tongue

Vooooliiim da igram i da pevam, shteta shto nisam bila neka pevaljka... lollollol

Stoooo biii seee miiii leeepooo druuzilee!! winklollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:12 pm.